Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogy kedveltessem meg magam a...

Hogy kedveltessem meg magam a vőlegényem szüleivel?

Figyelt kérdés
Lassan 3 éve vagyunk együtt, én 15 éves korom óta nem lakom otthon. 16 évesen mondta a párom (akkor 21) hogy költözzek hozzájuk és majd onnan befejezem sulit, meg dolgozunk és majd hozzáépülünk ő házukhoz ha eljön az ideje egy saját kis lakrészt, aztán jött az együtt élés.... én alapból nem vagyok veszekedős, otthon is mindig konfliktusok voltak így itt minél inkább próbáltam kerülni úgy hogy bent maradtam szobába, nem fárasztottam senkit, ha kérdeztek válaszoltam, nem voltam láb alatt, direkt még csak wcre, enni, meg fürdőbe se mentem ki ha hallottam hogy arra járkálnak nehogy útba legyek nekik, aztán 1 év együtt élés után elkezdett velem veszekedni az anyja hogy ő nem ilyen lányt képzelt el a fia mellé, hanem olyant aki idősebb, van munkája(nekem akkor csak a suli utáni/ hétvégi diák munka volt ahova minden nap mentem) autója, háza. Meg hogy én csak elveszem a fiát mert mindig vele akarok lenni, őket meg nagy ívben leszarom.. ekkor megkértem párom hogy költözzünk külön, másfél évig külön is laktunk és minden álom szerűen zajlott, leérettségiztem estin, el is helyezkedtem a szakmámban, nem is rossz a fizetésem, sőt. Páromnak is találtam állást az ő szakmájában ami nem volt könnyű, megkérte a kezem amire az anyja reakciója annyi volt hogy: na várjatok még evvel. És most jött az ötlet hogy akkor költözzünk vissza hogy tudjunk spórolni, és építkezni, gyereket vállalni.. szülei azt mondták hogy nekik mindegy, ők csak örülnek neki ha van itthon segítség, de most hogy itthon vagyunk és próbálok én is közeledni meg beszélgetni TELJESEN levegőnek néznek, éreztetik hogy nem ide való vagyok, pont mint a párom bátyja meg az ő felesége.. teljesen kinéznek. Az anyja most is azt szajkózza pedig már 19 vagyok, hogy egy akkora lánynak az anyja mellett lenne a helye... Ne haragudjatok hogy hosszú lett, de szeretném ha minél inkább életszerű tanácsokat tudnátok adni a helyzet alapján mert nekem már semmi ötletem.. :(

2018. júl. 19. 12:09
1 2
 1/13 babyboom567 ***** válasza:
94%

Kedves Kérdező!

Nem akarlak bántani, van elég bajod, csak az érdekelne,hogy ha ahol éltetek ketten a pároddal JÓL,BOLDOGSÁGBAN, MIÉRT költöztél VISSZA oda ahol már egyszer ROSSZ VOLT?

Nekem még ha fizetnének sem mennék vissza oda ahol egyszer már rosszul éltem.

Különben 15 évesen ki volt a gyámod?vagy megszöktél?Hogy élhettél hivatalosan a szüleidtől távol?

2018. júl. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Jó volt ott, csak nagyon drágák voltak az albérletek és szeretnénk saját házat építeni, ezért gondoltam lenyelem a dolgot és inkább kihúzom itt addig amíg elég pénzt összegyűjtünk egy önerőhöz. Mamámnál éltem hivatalosan, de ott se volt jobb a helyzet mint otthon...ő meg engedte hogy a párom szüleinél legyek.
2018. júl. 19. 12:24
 3/13 anonim ***** válasza:
84%
És a párod szülei tartottak el, míg iskolába jártál?
2018. júl. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Igen, de mindig leadtam amit kerestem diák munkával (kb havi 60-70ezer ft körül volt.) Most havi 40ezret adunk le ketten.
2018. júl. 19. 12:30
 5/13 anonim ***** válasza:
96%

Költözzetek el.


A párod 26-27 éves lehet most, de nulla önállóság van benne, ráadásul még téged is a szülei nyakára költöztet.


Tényleg nem érzed, az milyen gáz már? :D

2018. júl. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
94%

Nem tudom mit csodálkozol rajta, hogy nem kedvelnek. Szinte még gyerekként odaköltöztél a nyakukra, ami normális körökben nem elfogadott. De ha már így alakult, nincs mit tenni. De minek költöztél megint vissza egy olyan házba, ahol utálnak és pokollá teszik az életedet???

Ezzel azt fogod elérni, hogy el fognak marni titeket egymástól, és mehetsz egyedül a drága albérleteket keresni. Nem elég eljátszani a felnőttet, hanem valóban legyél az, és ha már ilyen fiatalon elvágtad a lehetőségét egy jobb és szebb életnek.

2018. júl. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát, én se díjaznám, ha egy 16 éves kiscsaj a nyakamra költözne, még ha nem is nekem kell eltartanom.
2018. júl. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem sem volt jo otlet, vissza koltozni oda ahol utalnak. Sporolas miatt meg foleg nem, mert szerintem nem er ennyit az egesz, hogy kozben elvalasszanak titeteket, vagy tonkre menyjel idegileg.


Mi a ferjemmel, mi is fiatalon jottunk ossze(17), hiaba hitelekbe vagtuk magunkat (es most torleszthetunk evevig) de akkor sem kell idegosszeroppanast kapnom,vagy szetmennunk, anyosek miatt.


Szerintem talaljatok jobb megoldast ennel, minthogy vissza koltoztok olyan emberek nyakaba akik utalnak teged

2018. júl. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
87%

Vagy, ha megsem tudtok elkoltozni, akkor tiszta lapokkal "jatszatok".

Ulj le anyosodekkal es mond el mit erzel, es szeretnel javitani a kapcsolotokon, mivel a fia parja vagy, hozza tartozol.


Itt ha csak itt kerdezgeted nem javul semmi. Beszelj a parod szuleivel nyiltan.

8#vtam

2018. júl. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
89%
Elsőre mi nem volt világos??? Még most sem dereng, hogy mégis mit kéne tennetek?? Amúgy elég buta vagy, de a párod is fura. Eszembe nem jutna újra hozzánk költöztetni a párom, ha látom hogy nem boldog itt.
2018. júl. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!