Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ti miből éreztétek azt, hogy...

Ti miből éreztétek azt, hogy anyósék vagy anyósjelölték kedvelnek titeket és maguk közé a családukba befogadtak titeket? Ezt mennyi idő után éreztétek a párotok családjánál és rokonainál?

Figyelt kérdés

2018. júl. 20. 17:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Mikor kérés nélkül kínáltak pálinkával.
2018. júl. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%

1 😂😃

Nekem az összes barátom szülei imádtak-főleg az apák. De a férjem anyja nem azt mondom h nem szeret de nincs az az átürő szeretet amit eddig kaptam. Murphy 😁

2018. júl. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%
Nem éreztem soha. Irigy rám és megbocsájthatatlan bűnöm, hogy elvettem az egyszem fiát.
2018. júl. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Micur34 ***** válasza:
68%

Én mai napig nem vagyok elfogadva a nagy szám miatt főleg, nem megyek nyalizni, nem dicsérek fölöslegesen semmit ami ténylegesen nem tetszik csak azért , hogy megkedveljenek. Mindent a szemükbe mondok, de így is szerintem kétszínűnek tartanak. Vannak gesztusok, nagylelkű megnyílvánulásuk de érzem, hogy nem fogadtak be és soha nem is fognak. Az okot tudom.. ez van.


Ne stresszeld te sem magad , hogy befogadjanak. Legyél aki vagy, hátha egyszer megtörik a jég :)


Ui.: 12 éve vagyunk lassan együtt a barátommal és van egy közös gyermekünk is.

2018. júl. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
31%

4. Elég baj az, hogy eddig nem érdemeltél meg a "bartodtól" egy jegyűrűt és egy esküvőt.


Kérdező, elég ha megfigyeled hogyan szólnak hozzád, érdekli e őket hogy mi van veled, vagy kíváncsiak-e estleg egy nagyobb összejövetelnél a mondandódra.

2018. júl. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Micur34 ***** válasza:
77%
5. Mi változik a jeggyűrűtől (van) és egy esküvőtől(az nincs)?Max a pénztárca mérete. Attól anyós após nem fog jobban szeretni az tuti :D
2018. júl. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
34%

Vannak szavak, testbeszéd, cselekedetek... Honnan tudod bárkiről, hogy szeret vagy utál? :)


Pontosan ugyanúgy bánik velem a párom édesanyja, mint a saját gyermekével. Ez szerintem elég biztos jel éveken át érezve :)

2018. júl. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
41%

Velem első pillanatban éreztette anyósom,hogy utál,és fog is életem végéig.

Hogy hogyan?Kérdések,kijelentések,mimika(értsd:grimaszok),tettek,uszítások,furmányos szétszedési kísérletek,ármánykodás...

11 éve együtt vagyunk a párommal,8 éve házasok,két gyönyörű gyerekünk is van,anyóssal a kapcsolat és a kölcsönös "szeretet" azóta is változatlan...Egy darabig próbálkoztam,de feladtam egy-két gyomorforgató és vérlázító cselekedete után.

Hozzátenném:ráadásul együtt élünk😁

2018. júl. 21. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
68%

5.

Nem mindenki akar esküvőt! Ismerek egy párt, ahol a nő jóval többet keres, mint a férfi. Házasság alatti vagyongyarapodás azonban már közös lenne, pedig k.urvára nem ugyanannyit tesznek a kalapba.

2018. júl. 21. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
78%

9-es. elég gáz, ha azért nem akarnak házasodni, nehogy válás legyen a vége és osztozkodni kelljen. Nekem kb fele akkora a fizum, mint a páromé, mégis házasok vagyunk, közös minden. Én is megdolgozom a pénzért és ő is, hogy nekem kevesebb, hát ezt dobta a gép, de biztos vagyok benne, hogy egyikünknek sem fordult meg a fejében a válás, mert nem a pénzen alapul az anyagiakon alapul a kapcsolatunk...


Viszont, párom anyja sosem szeretett, pedáloztam az első évben, aztán feladtam...ha gyűlölködni akar, hát tegye, lekakilom. Most van egy törékeny béke, amit anyós már megint kezd kalapáccsal ütögetni, hogy mikor törik szét, csak rajta múlik, mert én nem fogom a páromat kínozni azzal, hogy veszekedjek azzal a némberrel. Olyan vagy, amilyen vagy. Senki miatt nem tudsz megváltozni, és nem is kell. Ha nem fogadnak el, az ő bajuk. Nekik nagyobb betegséget okoz,ha le*arod a véleményüket, hidd el. Be happy! (Az is irritálja anyósomat, ha nevetni lát...ezért akkor is nevetek, mikor a közelben van, ha inkább sírnék helyette!)

2018. júl. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!