Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Nem jövök ki a párom szüleivel...

Nem jövök ki a párom szüleivel és testvéreivel sem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
4 és fél éve vagyunk együtt a párommal de ez idő alatt egyáltalán nem volt felhőtlen a viszonyom a családjával. egyenesen utolnak engem és nem értem miért.folyton le k**váznak és olyan undorítóan beszélnek rólam természetesen akkor mikor nem vagyok ott és a párom hallja. Semmit nem tettem amiért ilyen véleménnyel lehetnének rólam. ha kellett ki segítettem őket pénzzel kedves voltam mindenkivel, segítettem az ' anyósomnak' kitakarítani a konyhát és mégis ezt kapom. többször próbáltam a párom anyjával beszélni hogy nekem ez a helyzet így nem jó hogy mindenki meg akar ölni a szemével és átnéznek rajtam de mindig azt a választ kaptam hogy majd később mert ő ideges és az egészből nem lett semmi. Unom már hogy mindig én próbálok tenni azért hogy a családban béke legyen mert ha a párom beszél velük akkor sem történik semmi. Szerettem volna normális kapcsolatot kialakítani velük , de nem megy. Nem mellesleg a saját fiúkra féltékenyek ha pl több pénze van neki mint nekik. régebben az összes pénzét el szedték a páromnak és amióta velem van én ezt nem hagyom. nem tudom mit tehetnék még néha úgy érzem hogy hagynom kéne az egészet , de nem akarok úgy viselkedni velük ahogy ők viselkednek velem. segítsetek!! Van értelme ezzel foglalkoznom a továbbiakban?
2018. júl. 22. 19:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

A párod hogy áll ezekhez?


Ha a családja fontos neki, akkor dobd ki és keress olyat, aki nem degeneráltak között él :)

2018. júl. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A párom folyamatos vitában áll velük hogy mégis hogy gondolják ezt hogy így beszélnek rólam már olyan színű a helyzet hogy a párom sem nagyon áll szóba a szüleivel a viselkedésük miatt. Szégyenli hogy ilyen családja van.
2018. júl. 22. 19:59
 3/10 anonim válasza:
100%
Ne menj át és kerüld őket, ennyit tudsz tenni.
2018. júl. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Jól értem, a párod hagyja, hogy te pénzt adj az anyjának, és azután szorgosan meséli neked, hogyan hívott k...nak, mikor te nem voltál ott? Az igen, jellemes ember a párod is.
2018. júl. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
4 és fél év alatt nem derült ki, hogy miért tart az egész család k**vának???
2018. júl. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk az a baj, hogy fiatalabb vagyok (20 voltam az esküvőnkön, 11 évvel idősebb a férjem). Egy évig, míg végeztem a főiskolán, ő tartott el. Aztán én is elmentem dolgozni, 5 év után jött az első gyerekünk. Minek nekünk gyerek? Megint csak a seggem akarom lógatni otthon? Tesót is akarunk? Minek? (Náluk mindenki egyke, mi 4-et tervezünk.) Úgyis elválunk. Minek kertesház? Albérletből könnyebb szétköltözni...


10 éve vagyunk házasok, én az esküvőnk óta nem láttam egyiket sem, a férjem az anyjához benéz 2-3 havonta egy órára. A gyerekeket nem mutatjuk, csak anyósnak, neki is többnyire fotón. A férjem maximálisan mellettem áll, nem azért szakította meg a többiekkel a kapcsolatot, mert én kértem volna (nem kértem), hanem mert szerinte is undorítóan viselkednek. Mi boldogok vagyunk így, csak azt sajnálom, hogy a gyerekeinknek anyukám az egyetlen nagymamájuk.

2018. júl. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Miért mész oda? Miért foglalkozol velük?


Szard le őket, 100% ignorálás, és heló. A párod menjen, ha ennyire fontos a családja, bár én alapból a halál fxára küldeném el azokat, akik így beszélnének a kedvesemről.

2018. júl. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
61%
Nem szoktam ilyet írni, de Én a helyedben elválnék. Miért hagyja ezt a párod? Közös gyerekeitek is lehetnének és akkor a gyerekek előtt is így beszélnének Veled? Természetesen a döntés a Tied, nem idegenek mondják meg, mit tegyél, de ha gyermek előtt így beszélnének Veled, akkor előbb-utóbb a gyerek sem fogja azt a minimális tiszteletet sem megadni, amit az az Édesanya érdemel, aki becsülettel felneveli.
2018. júl. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
"...regebben az összes penzét elszedtek a paromnak..." Ez alapjan azért k**rváznak és utálnak, mert elvitted tőlük az "aranytojast tojó tyúkot".
2018. júl. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
A megoldas meg az lehet, ha nem keresed velük a kapcsolatot. Sőt, talan a parod is jobban járna, ha így tenne.
2018. júl. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!