Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mi legyen anyós ajándéka ezek...

Mi legyen anyós ajándéka ezek után?

Figyelt kérdés

Sogornőm születésnapja májusban volt és megleptük két koncertjeggyel egy előadásra, ami egy hét múlva lesz. Egyedül nem tudtunk volna két jegyet venni, így megbeszéltük anyosekkal, hogy ők adják a másikat. Mi vettük meg, hogy később ideadjak az arat.

Ámde sogornom férje közölte, hogy ő nem megy el, mert nem szereti azt az együttest. Anyós megorult, hogy ő meg igen, és majd ő megy. Viszont nem fizette ki a másik jegyet azóta sem.

Az ő születésnapja meg nemsokara, a koncert előtt 2 nappal lesz, és azon tépelődünk, hogy néz ki, ha azt mondjuk, ne adja ide az ő részét, de akkor ez (volt) a születésnapi ajándéka. Az is fura, nem?


2018. júl. 31. 08:22
1 2
 1/12 piroska és a farkas ***** válasza:
44%
Miután gondolom pontosan tudja, h miért vettétek közösen, és ennek Ellenére nem fizette ki, én simán megcsinálnám, h akkor az az ajándék. Ìgy végül 2 jegyet kap tulképpen? Mert gondolom neki sem tudtatok volna ekkora összegben adni... Menjen egyedül, a másikat adjátok el.
2018. júl. 31. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%
Kicsit gagyi valóban, de szerintem azt csinálnám, amit írtál, hogy nem kell kifizetnie a jegyet és az az ő ajándéka.
2018. júl. 31. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Visztek neki egy csokor virágot és megmondjátok, hogy a koncertjegy az ajándéka.
2018. júl. 31. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Kap egy csokit meg egy virágot és megmondjátok, hogy a koncertre ingyen mehet. És még jól járt.
2018. júl. 31. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem simán arra számít, hogy most elmegy tök ingyen, ami amúgy marha drága lenne, ti meg majd vesztek valamit születésnapjára pluszban. Ezt jó lenne a koncert előtt tisztázni. Oké menjen el, de akkor az az ajándék. Amúgy hogyhogy előre nem tisztáztátok, hogy mindketten szeretik-e?
2018. júl. 31. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Nem értem, miért kellett volna tisztázni, hogy mindketten szeretik-e.

Akkor megpróbálom férjemet rávenni a tisztázásra. Nem volt olcsó, nem

is rohadt drága, csak nekunk, eléggé megfeküdtünk anyagilag az utóbbi időben.

2018. júl. 31. 12:05
 7/12 anonim ***** válasza:
85%
Ha ő ilyen bunkó, kifizettetném, ajándéknak pedig egy csokor virágot kapna.
2018. júl. 31. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 piroska és a farkas ***** válasza:
25%
Azt kellett volna tisztázni, h a sògornô szereti- e. Ilett volna. Ajándéknál azért az a lényeg, h a másik örüljön...
2018. júl. 31. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
90%

@piroska és farkas

Ember te miről beszélsz? Érted is, hogy mit olvasol, vagy csak a címszavakat emeled ki magadnak? A sógornőnek nincs baja az együttessel, a sógornő férje nem akar menni. Az ő helyére menne a mama.

2018. júl. 31. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 piroska és a farkas ***** válasza:
30%
Igazad van, nem olvastam elég figyelmesen. De azért kevésbé arrogánsan is közölheted....
2018. júl. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!