Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Terhes vagyok, anyosnál...

Terhes vagyok, anyosnál élünk, nem birom már?

Figyelt kérdés

8 hetes terhes vagyok 2 hete nagyon roszul vagyok hányok émejgek elájulok korházba is voltam ki száradás miatt .

Anyosrol anyit hogy 3 éve lakunk itt oktober-november környékén költözzünk ( végre !!! )

Ma a fejemhez vágta hogy én egy mocskos lusta nő vagyok és csak megjátszom magam a szülöszobán meg meg fogok halni mert lusta vagyok...

Nem szoltam neki semmit ...halgatam..

Elötte mindig én csináltam mindent ö csak volt ... 2 hete hogy nem tudok ugy csinálni semmit mert olyan rosszul vagyok.

Felháborito ahogy beszél velem le néz hü*lyének néz képes lenne áttaposni rajtam csak mert terhes vagyok ( amugy szerintem nem igazán tetszik neki hogy babánk lesz)

Nem tanácsokat várok csak már ugy érzem hogy nagyon elegem van

Én mindig meg értetem öt éveken keresztül hogy ez meg az fáj neki..

Vissza fele mért nincs ez ? Mért kell igy kutyáskodni lejáratni a másikat ?? Mással is volt ilyen ?.

Ja amugy ö az a fajta hogy elöadja magát hogy ö amikor fiatal volt /terhes pattogot egész nap hát ezt az anyosa ( párom mamája) máshogy adja elő :D


2018. júl. 31. 12:40
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
76%

"Nem tanácsokat várok csak már ugy érzem hogy nagyon elegem van"

Akkor rossz oldalon vagy. Ez azoknak van, akiknek kérdésük van.

2018. júl. 31. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
78%

Anyóshoz nem költözik értelmes ember,és föleg nem lesz terhes, amít ott lakik!

A sorrenddel van baj, elöször kellett volna megvárni, amíg beköltöztök a saját lakásba és csak utána kezdeni terhességet tervezni!

Anyósnak gondolom, már elege van, ha már évek óta a nyakán éltek, most meg gondolom fél, hogy a nyakán maradtok.

Most nincs más lehetöséged, mint megvárni, amíg elköltöztök, addig meg meghúzni magad.

2018. júl. 31. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
78%

Ez egy típus.


Sajnos vannak olyan nők, akik szeretik előadni, hogy ők mekkora hős kismamák voltak, akik hegyeket mozgattak meg.

Persze van néhány szerencsés, aki tényleg ilyen volt, de általában ők csendben vannak és maximálisan elfogadják, ha más rosszabbul éli meg.

Aki meg hangoztatja ezt, abból általában gyököt kell vonni.


Sok nő viselkedése megváltozik a másikkal szemben, ha a másik nő terhes lesz. Gőzöm sincs miért. Én kolláganőknél tapasztaltam ezt.


Próbáld ignorálni. Nem sokára költöztök.

2018. júl. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Vetesem el a gyerekemet mert 2 hónap múlva költözünk ?? Nem ez volt a kérdés
2018. júl. 31. 12:51
 5/21 A kérdező kommentje:
Hid el nincs elege mert örök életébe azon volt hogy hogy tudna minket vissza fogni
2018. júl. 31. 12:52
 6/21 anonim ***** válasza:
81%
Azt senki nem írta, hoyg vetesd el, hanem hogy nem kellett volna anyósnál lakva teherbe esni (Ugyanis erre találták ki a védekezést!)
2018. júl. 31. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
75%

Egyik fülön be, másikon ki. Ezt a 2 hónapot már csak így tudod kibírni.

Csak magadra és a babára koncentrálj, ne foglalkozz az anyóssal.

Költözés után pedig a legminimálisabb kapcsolattartás.

2018. júl. 31. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
64%

Sajnálom. Vannak emberek, akikben nincs empátia, csak maguk felé :) szóval érzelmi intelligenciából megragadnak ilyen énközpontú, 3 év alatti szinten, hogy csak nekik fájhat, bezzeg a többinek milyen jó lehet, mert azt nem érzik. Valószínűleg elege van neki is az együttlakásból, meg az is lehet, hogy klasszikusan fél, hogy kiesik a pixisből, elveszíti a fiát, akinek vagy elég jó... stb. Ez egy kényszerhelyzet, sajnos mindig ilyesmivel jár a szívesség, de mint írod, pár hónap és költöztök, addig próbáld meg féllábon...

Ilyen bunkóságoknál azért halál udvariasan és kedvesen annyit mondanék, hogy... Köszönöd, hogy itt lakhattok és sajnálod, hogy sokszor ő is rosszul van, de most éppen te is és nem tudsz annyit segíteni neki. Az ő unokája, a fia gyermeke is lesz ez a gyerek, és bár nem tudod, hogyan képzeli el a jövőt, ha szeretne majd jóban lenni a családjával, gondolkodjon, mielőtt beszél és legyen megértőbb.

És te is próbálj az lenni, ha jól jönne majd egy nagymama.

2018. júl. 31. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
79%
Ebbe a helyzetbe nem csak úgy véletlenül kerültél bele. Sorozatos, általad meghozott döntések eredménye. Ha valami nem tetszik, nem az anyós a felelős érte, hanem akit a tükörben látsz. Tőle kérdezd meg, hogy most miért is vagy ott, ahol??
2018. júl. 31. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
30%

Ha nem hagyod el magad, nem lett volna az illetőnek lehetősége erre a műsorra. Néha előbb kéne gondolkoznod.

Ha meg valóban 2 héten keresztűl semmit nem csináltál, csak feküdtél, az nem igazán jó dolog, függetlenül attól, hogy anyós ott lett volna vagy sem. Mert ha ketten lettetek volna is el kellett volna látnod a háztartást magadra meg a társadra.

100 szónak is egy a vége: Nem érdemes elhagynod magad. Jobb ha erős vagy, jobban bírod a dolgokat.

2018. júl. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!