Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Megőrülök az anyósoméktól!...

Megőrülök az anyósoméktól! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egyszerűen utalnak az elejétől kezdve. Én meg őket.

Életemben annyit nem sírtam,mint miattunk.

Mindketten szeretnek a pohár fenekére nézni...amire akkor jöttem rá,mikor hozzájuk költöztünk (átmenetileg,míg be nem fejezték a házunkat). Anyós volt h elküldött a p**ba. Annyira kikészített,hogy hazakoltoztem a 4honapos babammal anyuekhoz.

Mindig csak a másik unokával foglalkoztak a kislanyomra alig néztek.

Aztán mikor jól beolvastam nekik azt kérték kezdjünk tiszta lappal.Belementem a férjem végett,de akkor is maradt a régi kerékvágás . A másik unokara minden nap vigyáztak az én 2 gyerekemre mikor épp hangulatjuk volt hozzá.Soha nem voltak ott úgy,h a másik unoka ne lenne ott,pedig direkt kértem h ne legyenek együtt,mert rossz hatással van a gyermekekre. Persze még képes volt a pofamba hazudni h nem volt ott(kislányom elárulta h igen).Aztan megint ivason kaptuk,pedig azért engedtem oda a gyerekeimet,mert azt mondták kilàbalt belőle.

Most meg a lányom kórházban volt,4hetig. És 2x voltak megnézni,mert soha nem tudtak elmenni,persze mert ittak....pedig megígérték a kicsinek.

Most végleg besokalltam és megmondtam h mi nem kérünk belőlük és legyen csak 1 unokájuk. Ne is jöjjenek. Férjem is beolvasott nekik. Erre heti 3x megjelennek (eddig alig jöttek) és engem teljesen ignoràlnak. Rám se néznek ,nem szólnak hozzám. A saját hazamban kellemetlenül érzem magam.Mit csináljak? Már annyi fájdalmat okoztak,h pànikrohamaim vannak csak a puszta làtvànyuktól 😑


2018. júl. 31. 19:42
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
Nem kötelező beengedni őket, ha az a ház tényleg a sajátod. Ezzel meg is oldottad a problémát, nyugodt szívvel ignorálhatod őket te is.
2018. júl. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%
Az előző röviden és tömören leírta. Nem kell beengedni őket. Neked elég jó okaid is vannak rá, ivás, miegymás, el se várható, hogy odaengedd hozzájuk a gyermeket egyedül, mint normális, de veled nem jóban levő nagyszülőkhöz.
2018. júl. 31. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
57%
Hogy ha a ferjed is melletted van akkor ezzel tovabb nem kell foglalkozni kis ido utan ugy is majd ritkulnak a latogatasok.. es akkor mar a kotelezo koroket gyorsan letudod es kesz. Ti vagytok ferjeddel gyerekekkel egy csalad ez mukodjon jol a tobbi nem szamit. Akik isznak azokban nem lehet megbizni hazudnak. Miattuk ne idegeskedj szerintem.
2018. júl. 31. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
39%

Mit tegyél?

Semmit.

Ha ennyire utáljátok egymást, akkor te ne járj hozzájuk, ők meg ne járjanak hozzád. Annál is inkább, mivel -mint írod- semmibe vesznek a saját házadban. Mondd meg a férjednek, hogy szóljon nekik, jó lenne, ha abbahagynák. Ha nem változik és feltűnően keresztülnéznek rajtad, nyisd ki a szád.

Nem kell minden helyzetben összejárni, sem pánikrohamokat kapni.


A kisfiunkat 2szer operálták. Anyós, após egyszer sem volt látogatni a kórházban, anyós otthon sem, sőt, azt sem kérdezte egyszer sem, hogy van, mi van vele.

Én -sok minden után- innentől befejeztem velük, ilyen emberekkel nem óhajtok színházat játszani tovább.

Nem laktam velük, a sajátunkban vagyunk. A történtek óta nem járunk össze, nyugi van.

2018. aug. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
57%
Ezt a férjeddel beszéld meg, hiszen nagyon úgy tűnik, hogy neki is elege van és melletted van. Olyan meg nincs, hogy ők heti 3-szor megjelennek és be kell engednetek.
2018. aug. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!