Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy a szülők értesítést kapnak a gyerekük bankkártya tranzakcióiról?

Figyelt kérdés
A barátom (24) szülei indítványozták "kapcsolattartás" címszóval.

#após #Anyóa #nehéz elengedés
2018. aug. 1. 17:46
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
96%
Elégge LoL.
2018. aug. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
88%
Ellenőrizni akarják valamiért, semmi joguk hozzá, ha önálló keresete van.
2018. aug. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
95%
Ez csak a barátod aláírásával történhetett. Amúgy nem is hallottam még ilyenről. Ha pedig ő aláírta, akkor nála kéne érdeklődnöd.
2018. aug. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
90%

Rosszul fogalmazol.

A baratod adta meg a banknak a szulei telefonszamat.

Netbankban megvaltoztathatja.

2018. aug. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Utolsó, a barátom és a szülei is kapnak érésítést, csak a szülők szeretnék látni mire költ. Szerintem ez elég fura enyhén szólva.
2018. aug. 1. 18:13
 6/24 anonim ***** válasza:
26%

Ha a szülők tartják el, teljesen jogos, én is tudni akarnám, mire költi a gyerek az én pénzem.

Ha magára keres, akkor már ne is haragudj, de miért is ment bele ebbe? Na meg a netbank korában mégis miért fizetnek havonta több száz forintot az sms értestésekre? (igen, elvileg ingyenes, gyakorlatilag viszont a számlán látható, hogy megkérik az árát, csak azt általában senki nem olvassa el)

2018. aug. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Engem zavar, hogy kvázi nyomon követik mikor mit csinál/csinálunk, szerintem ennyi idősen már megérett a magánszféra fogalma.
2018. aug. 1. 18:18
 8/24 anonim ***** válasza:
74%
Maximum akkor érdekelne, ha még 18 vagy inkább 16 év alatti. Ez is csak azért, hogy segítsek neki megtanulni a pénz kezelését, hiszen a mai világban már szinte alap a paypass és társai. 24 évesnél azért erősen fura.
2018. aug. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
81%
Utolsó, jogosnak jogos, de valamit nagyon elrontottak, ha nem bínak agyarakban vagy okuk van kételkedni benne. Én minden hónapban előre meghatározott összeget kaptam, abból kellett élnem, de nem ellenőrizték, hogy mit veszek belőle.
2018. aug. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
82%
Vagyis már nem utolsó, hanem #6.
2018. aug. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!