Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szerintetek jogosan nem...

Szerintetek jogosan nem érdekel többet az anyósom?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Véleményetekre lennék kíváncsi.Anyósomnál már több mint 3 hónapja nem voltam a gyerekkel a férjem amikor csak akar, vagy éppen szükség van rá akkor megy. Sose volt az a jó viszony köztünk. Nagyon haragszom az anyósomra több dolog miatt is. Amikor neki valami fontos dolga van akkor ugráltatná az embert. Kórházban voltunk a kislányommal egyszer sem hívott fel hogy mi újság van vele. Persze neki menni kellett segíteni amikor a szemét lézerezték. Nem kell neki a lányomról sok kép mert már van neki elég/ max. 5/ de a többi unokáról kattintgatja a fotókat.Sose adna neki még 150 forintot sem hogy fagyizzon. Egyik unokája ballagott az enyém is igaz oviból de egy 200 forintos virágot nem vett neki. Utána nagy lelkesen ecsetelte hogy mennyire kiköltekezett a ballagásra. Még mielőtt azt hinnétek hogy azt akarom, hogy pénzeljen minket vagy a lányomat azt azért elmondanám, hogy 3 gyereke van és mégis csak az én férjem ugrál neki. A másik két nagymama imádja mind a gyermekem mind a férjem. És persze volt olyan is amikor megszületett a kislányunk azt mondta nekem hogy beszéljem meg az orvossal azt hogy többet nem esek teherbe.

2018. aug. 12. 08:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
különösebben engem sem érdekelne...
2018. aug. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
Hogy van összesen három nagyanyja annak a gyereknek?
2018. aug. 12. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
dédmama meg a dédpapa él
2018. aug. 12. 09:19
 4/12 anonim ***** válasza:
20%

ŐSzintén? BAráti körben azt tapasztalom, ahol a meny nincs jóban az anyóssal, ott ez van, a gyerek szívja meg, mert a nagyi a böszme menye miatt inkább az unokát is hanyagolja...


és a dédi nem nagymama...

2018. aug. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
94%
A szülők gyakran hanyagolják azt a gyereküket, ha már van neki, akkor persze családostul, amelyik ugrál nekik. Nem tudom, miért van ez így, de szerintem hasonlóságot mutat azzal, amikor egy munkahelyen azt a kollégát veszik a leginkább semmibe, amelyik a többi helyett is dolgozik.
2018. aug. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%

Én azután a kijelentése után, amit a gyereked születése után mondott, megszakítottam volna minden kapcsolatot vele.


A férjed meg jó nagy balek, ha hagyja magát ugráltatni.

2018. aug. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló nalunk is, igaz anyagilag nem kulonbozteti meg, de minden mas téren igen. Vicces h sog.nőmek a mi kozelunkbe laknak, tehat nincs az, h mi messzebb vagyunk...

Nalunk a gyerek mehet az apjaval, de en nem megyek! Megertem egyrészt, mivel a parom szulei... de nekem betelt a pohar. Semmi extra, tok jóba voltunk anyossal, de ugye azert kell toleralni egy-ket dolgot...ez a normális kapcsolat titka. De egy ponton túl már nem megy.. Most 3 lepes tavolsag, vagy inkabb 10🤣. Viszont en legalabb nyugodtabb vagyok. Gyereket nem tiltom, nem rossz nagyi, de amúgy a viselkedése csapnivaló(tipikus mártír)

2018. aug. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Èn sem tiltom. Règen volt egy kis mosolyszünet köztünk nem nagyon foglalkozott akkor sem az unokával sőt ha eljött hozzánk mindennèl fontosabb volt neki a pletyka mintsem foglalkozzon a gyerkőccel.
2018. aug. 12. 15:15
 9/12 A kérdező kommentje:
Kedves 4-es válaszoló. Tudom hogy nem nagymama a dèdi
2018. aug. 12. 15:17
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
7es vagyok. Nalunk is ez van. Kiul hozzam a konyhaba, millioszor ugrál h majd segít, pedig mondom h ne, mert nem ferunk, inkabb menjen unokazni.. Ahha arra varhattam. De igy meg ugye a gyerek rosszalkodik, mert fel akarta magára hívni a figyelmet így en sem haladtam... Ahhh... Mindegy vege. :D
2018. aug. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!