Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szerintetek jogosan nem...

Szerintetek jogosan nem érdekel többet az anyósom?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Véleményetekre lennék kíváncsi.Anyósomnál már több mint 3 hónapja nem voltam a gyerekkel a férjem amikor csak akar, vagy éppen szükség van rá akkor megy. Sose volt az a jó viszony köztünk. Nagyon haragszom az anyósomra több dolog miatt is. Amikor neki valami fontos dolga van akkor ugráltatná az embert. Kórházban voltunk a kislányommal egyszer sem hívott fel hogy mi újság van vele. Persze neki menni kellett segíteni amikor a szemét lézerezték. Nem kell neki a lányomról sok kép mert már van neki elég/ max. 5/ de a többi unokáról kattintgatja a fotókat.Sose adna neki még 150 forintot sem hogy fagyizzon. Egyik unokája ballagott az enyém is igaz oviból de egy 200 forintos virágot nem vett neki. Utána nagy lelkesen ecsetelte hogy mennyire kiköltekezett a ballagásra. Még mielőtt azt hinnétek hogy azt akarom, hogy pénzeljen minket vagy a lányomat azt azért elmondanám, hogy 3 gyereke van és mégis csak az én férjem ugrál neki. A másik két nagymama imádja mind a gyermekem mind a férjem. És persze volt olyan is amikor megszületett a kislányunk azt mondta nekem hogy beszéljem meg az orvossal azt hogy többet nem esek teherbe.

2018. aug. 12. 08:54
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Hat, a leírtak alapjan, jogosan. Engem sem érdekelne.
2018. aug. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Ha úgy érzed, egy ember téged bármilyen okból idegesít, vagy a vele való bárminemű kapcsolatod nem visz előre, akkor szíved joga letojni őt. Én is ezt tenném a helyedben.

Engem a saját anyósom már attól a pillanattól nem érdekel, hogy megismertem a természetét évekkel ezelőtt. Nem kell gyűlölködni, vagy konfliktusokat gyártani. De ha nem kedvelsz valakit, nem kötelező együtt lenni vele, ennyi.


Attól még, hogy a párod révén rokonságba lépsz egy egyébként vadidegen emberrel, még nem lesztek automatikusan se barátok, se puszi pajtások. Ezt tudomásul kell venni.

2018. aug. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!