Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit tegyek? Anyósom tönkre...

Mit tegyek? Anyósom tönkre akarja tenni a házasságomat!

Figyelt kérdés

Mit tegyek,anyósom veleéig gonosz rosszindulatú velünk él nincs senkije a fiára akaszkodik gyerekkora óta nemhadja élni,első házasságát már tönkre tette,most próbálkozik a miénkkel,nem vagyok az a fajta aki megfutamodik,csak az a baj,hogy tömi a férjem fejét minden szarr...-al!

Beleszól hogyan neveljem a gyereket,hol ott hármat neveltem ő eggyet de azt sem ő.hanem az apja,szóval rosszindulatú a szobánkba rendezkedik ahogy kirakom a lábam,nem csinál semmit nem segít csak rendezkedik.mit tegyek? Mert sajnos a férjemet befolyásolja


2018. aug. 15. 23:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
57%
Beszéld rá a férjed, hogy költözzetek el onnan, minél messzebb.
2018. aug. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
93%
Hagyd el az oriás csecsemőt aki a csecsen log..
2018. aug. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
85%
Na most erre mit lehetne mondani? Nyilvánvalóan már akkor is együtt éltek, amikor úgy döntöttél hogy odaszülsz a közös élettérbe három gyereket, mit gondoltál, mi fog változni, ha láttad, hogy egy házasságát már tönkretette és volt annyira anyuci pici fia az urad, hogy ezt hagyta is neki? Tudod mit vállaltál, hát akkor most egyed meg amit főztél, akkor is, ha sz@r az íze. A saját szobáitokat meg zárd kulcsra, vagy azt sem lehet, esetleg az anyós háza az amiben éltek, a férjed része meg az apai öröksége?
2018. aug. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
41%
Csiszolj a stíluson kamugép.
2018. aug. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
91%
Ajjaj anyámék ezért váltak anno meg cirkuszoltak.pedig szép család lettünk volna csak a mamám tele beszélte apám féjet ő meg hallgatott rá sajnos mert az anya inkább neki hitt mint anyámnak.szomorú véget ért :-\ 20 f
2018. aug. 16. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
85%
Sokszor elgondolkozok, hogy az ilyen embereket miért nem tudom sajnálni? Aztán rájövök, hogy nem is én vagyok a gonosz, hanem az ilyeneket nem is kell sajnálni.
2018. aug. 16. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
57%
Hogy tud bemenni a házatokba? Ha meg ti laktok nála így jártál ezért nem szülünk senki nyakára.
2018. aug. 16. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
90%
Anyóssal nem lakunk! Problem solved.
2018. aug. 16. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
94%

Itt a férjeddel van baj, aki nem àllítja le az anyját, és hallgat is a butaságaira.

Két lehetőséged van:

1. Elhagyod a tutyimutyi férjed, és nem tűröd, hogy anyós pokollá tegye az életed.

2. Megvárod, amíg a kedves mama eldobja a kanalat. Hány éves?

2018. aug. 16. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
93%
Vagy a kérdező ugy jár mint a testvérem,h egy gyerekkel böröndel eresztik szélnek ödipuszosék..
2018. aug. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!