Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Titeket hogy szolitanak?

Titeket hogy szolitanak?

Figyelt kérdés
Parommal tobb mint 1 eve vagyunk egyutt,es az elejen a leendo anyos meg apos Renatanak hivtak,amit nem szeretek...parom szolt is nekik inkabb Renizzenek mert azt jobban csipem,de egy par honapja az anyosom mar csak Renikenek hiv pedig 30 leszek januarba,mondjuk engem nem zavar..ez azt jelenti h kedvel engem ugye?De azert kivancsi vagyok mast is beceznek e ugyanigy pl.Katika,Marika stb. Koszi 29/N
2018. aug. 22. 16:43
 1/10 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem a Renikézés kedvelést jelent, igen :D

Engem Noéminek hívnak és általában mindenki (rokonok, barátok, ismerősök) Noéminek hív. Barátom családja is Noéminek, illetve barátom anyukája Noncsinak is szokott :) 22/L

2018. aug. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%
Após husomnak, szívemnek stb. Anyósom Andinak. Viszont otthon mindenki kislányomnak vagy Andikának. Hát az se jobb. Pedig én is 30. leszek jövőre. Apósomat a mai napig kisfiamnak hívja az anyukája.. Pedig 50 éves. De ha már itt tartunk van idősebb kollégám is aki mindenkit becézget. Először fura volt de megszoktam.
2018. aug. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
66%

Erikának, Erinek, kicsinek(én vagyok a legkisebb és legfiatalabb a családban), tündérnek, cicának hívnak.

Nagyon jóban vagyok velük.

2018. aug. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%
Engem Norbinak hívnak a párom szülei.De mindenki így hív.A Norbert túl rideg, a másik véglet meg hát... 😂😂
2018. aug. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
73%

A nevemen szólítanak. Egyedül a férjem szokott drágámnak hívni. Viszont engem nem is nagyon tudnak becézni, mivel egy név becézéseként vagyok anyakönyvezve.:) Illetve van, aki az eredeti névnek, aminek a becézettjeként vagyok anyakönyvezve, annak a további becézésén szólít. De csak nagyon kevesen.

De amúgy azt érezni lehet, ha valaki kedvel, nem azon múlik, hogy hogy szólít. :)

2018. aug. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
96%

"Apósomat a mai napig kisfiamnak hívja az anyukája.. Pedig 50 éves. "


Naná. Mivel hajlott hátu 90 éves idős emberként is az ő kisfia lesz.

2018. aug. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
82%
Ez nem jelent semmit, neked kell látnod hogy kedvelnek vagy nem. A ke-zés lehet lekezelő, alacsonyító is de akár kedveskedés itt tehát ez alapján nehéz megmondani.
2018. aug. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat...igazabol erzem h kedvel joban is vagyunk,csak nemtudtam mire velni mert eddig egy anyosom se becezett igy...kivancsi voltam masnal hogy van
2018. aug. 22. 18:14
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Simán becenevemen vagy másképp becézve, de úgy sok embernek mondja, szóval nem vagyok kivételes.

Viszont azon ledöbbentem, hogy vezetéknévvel voltam beírva a telefonjába. Ott meg totál idegen voltam. Átírt, mert megszóltam, de nem érzem magam jobban tőle. Bár azt mondta nem diszkrimináció, szerintem meg de. Másokat nem úgy irt be akiről tudom közelebbi viszonyban van. Ezek szerint engem nem tart annyira közelinek, hiába minden kedves szóbeli becézés amit nekem intéz, úgy érzem ezek csak szép szavak de semmi tartalom mögötte.

2018. aug. 23. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az általános becenevemen szólítanak mindketten. Tudják, hogy nem szeretem, ha a keresztnevemen neveznek, túl hivatalos.
2018. aug. 23. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!