Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mièrt nem kedvel a pàrom...

Mièrt nem kedvel a pàrom èdesanyja?

Figyelt kérdés

Màr majdnem 10ève együtt vagyunk a pàrommal, de mèg mindig nem tegezhetem az anyukàjàt. A csalàdba mindenkinek a pàrja tegezheti, csak èn nem. A fèrje évekkel ezelőtt elhunyt, csak egy szem fia van. A sajàt hàzunkban èlünk, amibe egy forintot nem adott bele. Amikor vendègsègbe jön-vagy mi megyünk hozzà, folyton beleköt mindenbe, semmi nem jó amit csinàlok. Ha belèmköt, persze nem hagyom magam, így gyakran alakul ki paràz svita. A pàrom nem fogja egyikünk pàrtjât sem, amolyan csendes szemlèlő. Kèrlek kímèljetek meg attól, hogy “töketlen”, mert neki csak ilyen a termèszete. Ès nem fogom elhagyni mert szeretem. Az anyukàjával kell ezt lejàtszanom, ezt tudom... csak azt nem hogy hogyan.

Van olyan közületek aki ilyen vagy hasonló helyzetben van vagy volt?


2018. aug. 26. 17:24
1 2 3
 1/27 anonim válasza:
71%
Ilyen mindig is van,volt és lesz is.El. Kell fogadni,ne próbálj a kedvében járni ezt élvezi hogy te törekszel erre,vagy direkt ezt várja.Személyis~g függő.
2018. aug. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
2%

Nem voltam ilyen helyzetben, mindig jól kijöttem velük.


Ne sértődj meg, de szerintem egy anya km-ekről megérzi ha valaki a gyereke mellett csak érdekből van, de nem érzésből. És nem csak egy anya érzi ezt, hanem az emberek nagyon nagy többsége is. Ilyenkor szokott taszító hatást kiváltani az adott fél az emberből.

Főleg ha még azt is látja, hogy nem tőrődsz normálisan a sráccal, egreciroztatod, megjátszod magad, akkor végképp.

2018. aug. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
16%

"Ha belèmköt, persze nem hagyom magam, így gyakran alakul ki paràz svita."


Emiatt lehet. Meg mert a párod töketlen. És mert tíz év után még mindig nem a felesége vagy, így nem bízik benned.

2018. aug. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
1%

2+ Az emberek nagyon nagy többsége tudat alatt megérzi az adott személy valós rejtett jellemét, gonoszságát, irigységét érdekét. Ezt ne felejtsd.

Nem csak a szellemi emberek, hanem a világi, abszolút hitetlen emberek is.

2018. aug. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
1%
4+ Ugyan ez van visszafelé is, ha valaki belsőleg pozitív, egyenes ember akkor meg vonza őket. És mig az egyik ember látszólag mindent megtesz, de teszít, a másik tipusú ember semmit nem tesz azért, hogy jöjjenek és mégis akivel csak kapcsolatba kerül ahhoz szinte tapadnak.
2018. aug. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
A baj az, hogy pont hogy én törödöm sokat a párommal,ès van, hogy elfogy a pènze hónap közepén ès èn adok neki kajàra is meg hogy legyen miből beülni egy bambira a haverjaival. Mindent megteszek érte, de sajnos ez nem mindig kölcsönös, de neki ilyen a szemèlyisège.
2018. aug. 26. 17:34
 7/27 anonim ***** válasza:
76%
Ne akarj mindenre ésszerű magyarázatot találni, az érzelmek nem ésszerűségi alapon alakulnak ki, még a pozitív érzelmek sem. Ne akard, hogy mindenki szeressen, nyugodj bele, hogy mindig lesz olyan, aki nem szeret. Erre nem kell reagálni és magadat sem kell ezzel idegesíteni, bele kell nyugodni. Ha meg ráadásul az egyetlen fiát "vetted el" tőle, akkor az anyák egy része így viselkedik, különösen ha természetét tekintve is ilyen. Az én feleségem a fiunk minden nőismerősét (nevezzük így) szerette, mindegyikkel tegező viszonyban volt. Az eddig egyetlen feleséggel is így volt, amíg szerette a fiát, de mihelyt elváltak, akkor lett csak riherongy (a tegeződés megmaradt).
2018. aug. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
85%
Én a helyedben kerekperec megkérdezném az anyósjelölttől, hogy mi baja van velem.
2018. aug. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
86%

Vannak emberek, akikkel világéletemben magázódtam, mert nem ajánlották fel a tegeződést.

Erre jöttek nálam fiatalabbak, akik idegenek voltak ezeknek az embereknek, akikkel nekem sok évtizedes jó viszonyom van, akik maguktól letegezték őket. Így alakult ki a tegeződés.

Ezt nem kell irigyelni, ez bunkóság.

2018. aug. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
80%

Kezdem ott, hogy az 1-es válaszon kívül az összes többit hülyeségnek tartom.


Kérdező! Milyen jogon kritizálja, hogy te a ti házatokban mit, hogyan csinálsz? Én a vitát nem úgy vezetném, hogy elmondanám, az miért jó, hanem megmondanám, hogy semmi köze, semmi beleszólása nincs ebbe. És ezek után kívül tágasabb.

Namost mivel ez rendszeresen előfordult, szerintem nyugodtan mondd meg neki, hogy akarod őt beengedni a házatokba. Te pedig ne menj el őhozzá, vagy csak nagy ritkán. Ha keveset találkoztok, máris erősen csökken a viták lehetősége.

Amúgy azért a férjed melléd állhatna. Legalább akkor, amikor a ti házatokban a te munkádat nekiáll az anyja kritizálni.

Az, hogy nem tegezheted a párod anyját, szerintem a legkevesebb. Ettől még lehetne jó a viszony.

2018. aug. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!