Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit csináljunk még?

Mit csináljunk még?

Figyelt kérdés

Tudom már az ezredik anyós kérdés.

Szokásos anyós gondok vannak nálunk is. Mindenkinél mindent jobban tud, mindenbe beleszól és ha valamit nem úgy csinálunk ahogy ő megálmodta akkor jön a hiszti.

Olvasgattam a gyk-s kérdéseket, hátha van köztük jó ötlet, de általában azt írtátok, hogy a férjem álljon ki az anyjával szemben.

Na már most, nálunk ez megtörténik, de semmi hatása.

Ilyenkor sajnálkozva mondja az anyja és az apja is, hogy biztos miattam gondolja így és ő nem ilyen, neki (férjemnek) biztos nem jutna eszébe stb. Hozzáteszem, az apósom egy minta papucsférj.

És mint egy körhinta, újra és újra ugyanott tartunk. Viszont én már nagyon unom, hogy mindenért én vagyok a hibás és ezt hangoztatja boldog és boldogtalannak. Tippek?



2018. aug. 26. 20:04
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
33%
Fejeld le!XD
2018. aug. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
#1 így is fáj tőle a fejem.
2018. aug. 26. 20:19
 3/30 anonim ***** válasza:
25%

Mit keresnek az életetekben a férjed szülei?


Önállóan lakott a férjed, mielőtt összejöttetek?

Mennyi ideig?

2018. aug. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
80%
Ha együtt laktok, akkor a ti hibátok, ha nem, akkor meg minek engeditek oda hozzátok?
2018. aug. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
72%
Ha van számotokra elfogadható javaslatuk (esetleg kis módosítással), akkor fogadjátok el. Lesz sikerélményük. Ha olyat akarnak, ami számotokra elfogadhatatlan, akkor nagyon udvarosan köszönjétek meg a tippet, de nem fogadhatjátok el, mert... (és jön az indokolás, amiből aztán ne engedjetek). Más tippem nincs.
2018. aug. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

Külön lakunk a férjemmel. Sosem laktam anyóssal. Teljesen függetlenek vagyunk tőlük.

Mint egy átlagos család beszélgetünk. Milyen volt a nyaralás stb. De kérdeznek is, amire válaszolunk. Szóval kommunikálunk.

De már alig mondunk Nekik valamit, és ez is baj, hogy nem tudnak rólunk semmit. És persze én tiltottam meg a férjemnek, hogy elmondja. 😃

2018. aug. 26. 20:51
 7/30 anonim ***** válasza:
54%

6: Iratkozzanak be karatéra vagy mittomén.

Azt hiszik, azért éltek, hogy őket szórakoztassátok??

2018. aug. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
78%

Na en ezert szuntettem meg a kommunkaciot anyossal. Kell a jo? Nem. Akkor nesze itt a rossz. :D


Nem vagyok bunko, de nem kommunikalok vele csak ha muszáj. Férjem nem tiltom, fiam sem. Mennek többször mint en. Na meg nem megyek bele semmilyen temaba. Max annyit mondok, h majd mi eldontjuk, de reg nem magyarázom meg. Felesleges..

2018. aug. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

#8 én is ezen vagyok. Senkit és semmit nem tiltok. A Férjem felnőtt ember és a partnerem. Szóval vannak saját döntéseink.

Írok még egy példát. Múltkor hívta az anyja és éppen programon voltunk, így nem vette fel. Nem hívta vissza később sem. Vagy elfelejtette vagy nem is akarta. Nem kértem számon a Férjem. A lényeg, hogy ez is úgy csapódott le, hogy már azt se engedem, hogy telefonáljanak egymással. Szóval ilyen beteges szinten mindenért én vagyok a hibás.

2018. aug. 26. 21:49
 10/30 anonim ***** válasza:
93%
Mikor "sajnálkozva mondja az anyja és az apja is, hogy biztos miattam gondolja így és ő nem ilyen, neki (férjemnek) biztos nem jutna eszébe stb." nyissa ki a férjed a száját és formázzs meg a NEM szócskát ;) Nyugodtan lehet kicsit keményebb, továbbá lehet szünetelteni a kapcsolatot velük...
2018. aug. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!