Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mi lehet az oka, hogy apósék...

Mi lehet az oka, hogy apósék nem hagynak minket kettesben a párommal?

Figyelt kérdés

Nem vagyunk már kamaszok, jegyesek vagyunk, együtt élünk külön a szülőktől, szóval nem arról van szó, hogy attól félnek hogy majd biztos sunyiban "felnőtt dolgokat" csinálunk. :))

Mikor apósomékhoz megyünk, egy percre se hagynak minket kettesben: ha bemegyünk a szobába, hirtelen egyből kell nekik valami tőlünk és kopogtatnak, szólongatnak, ha kimegyünk a kertbe, egyikük biztos hogy kijön velünk - pedig a párom pipázik, ők meg irtóznak a szagától, de inkább kijönnek velünk és szívják, mint hogy ne legyenek velünk 3 percig. Náluk az emeleten nincs semmi 2 hálószoba kivételével, odafönt alszunk ha náluk vagyunk, ilyenkor anyósom képtelenül sokáig tud tenni-venni odafent, csak hallótávolságban legyen. Ha ott vagyunk, akkor sehova nem mennek el otthonról, de még az utca végi pékségbe se - vagy ha mégis, akkor hétvégén ötkor felkelnek, mert tudják, hogy mi akkor még alszunk, gyorsan elintézik, és utána "ülnek a nyakunkon".

Igazából nem is lenne furcsa nekem, hogyha mindig is ilyenek lettek volna, mert vannak emberek akik egyszerűen csak ilyenek, viszont régen ez abszolút nem volt rájuk jellemző - egyetemista koromban egy évig még laktam is náluk, és soha nem éreztem ezt. Nem olyan rég kezdték, olyan bő fél éve körülbelül. Pedig semmi nem változott akkor velünk kapcsolatban, legalábbis mi nem tudunk róla.

A párom már finoman próbálta kiszedni belőlük, hogy mi ez, de "nem értették", hogy miről beszél.

Igazából nem élhetetlen vagy ilyesmi, ki lehet bírni, csak nagyon bizarr és teljesen érthetetlennek tűnik számomra, hogy miért kezdték el ezt csinálni látszólag ok nélkül.


Valakinek van bármiféle tippje, hogy mi okozhatja? Találkozott más is ilyennel? Mi miatt lehetnek ilyenek?


2018. aug. 29. 11:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
38%
Ti mentek oda, és még ők zavarnak titeket? Ha nem lakom valahol, akkor vendég vagyok. Ha vendég vagyok, nem vonulok félre... Ennyi. Kamatyoljatok otthon... Vagy bármit is csináltok... Csináljátok otthon.
2018. aug. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
51%

Azért zavaró lehet, mert bármikor adódhat valami, amit gyorsan meg kellene beszélni négyszemközt.

Nem lehet, hogy anyósod hallgatózni akar? Vagy tényleg csak simán veletek lenni.

2018. aug. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
30%
Mert ők még úgy nőttek fel, hogy illetlenség és tiszteletlenség más házában felnőtt dolgokat csinálni.
2018. aug. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem illetlenség elhúzódni kettesben, amikor ti vagytok a vendégek. Ha hosszabb időre látogattok haza és zavar, hogy mások is ott vannak, akkor vegyetek ki egy hotelszobát és kész. Amikor én hazalátogatok a párommal, akkor is mindig a "nyakunkon ülnek" a szüleim, mert ugyebár vendégek vagyunk... mi olyan érthetetlen ezen egy felnőtt nőnek?
2018. aug. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
69%

Ne haragudjatok, de anyósék fia a szülői házban NEM VENDÉG, otthon van.

Mi messze lakunk a szüleimtől, egy évben kétszer megyünk 1-1 hétre, es igenis megértik azt is,ha kettesben filmet nézünk, sétálunk, stb. Az,hogy elmegyünk hozzájuk nem egyenlő azzal, hogy annyiszor 24 órát kötelező egy légtérben együtt tölteni mindannyiunknak, ahány napot ott vagyunk..

2018. aug. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Nem egészen értem a válaszokat... Ne vonuljunk félre... akkor az étkezőasztalon kellene átöltöznünk, aludnunk, meg dohányoznunk? Vagy hogy értitek? :D
2018. aug. 29. 12:10
 7/18 anonim ***** válasza:
75%
Talán csak örülnek ha ott vagytok, és kihasználják, hogy együtt lehetnek veletek. Főleg ha ritkán találkoztok velük.
2018. aug. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

#7

Na de akkor fél évvel ezelőttig meg nem örültek, hogy ott vagyunk? :))

2018. aug. 29. 12:14
 9/18 anonim ***** válasza:
67%
Azóta idősebbek lettek. :-)
2018. aug. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
37%

Azt írod, hogy 1 évig laktál is náluk, akkor a párod is ott lakott?

Hiányzik nekik a fiuk, ez teljesen érthető! Inkább hagyd, hogy a párod együtt legyen a szüleivel néha (nélküled!), te meg pl. mosogass el a konyhában!

Egyébként CSAK a házasoknak van anyósa-apósa, neked

nincs!

2018. aug. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!