Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » A párom mindig igazat ad a...

A párom mindig igazat ad a szüleinek? Normális dolog ez?

Figyelt kérdés
Bármit mondanak a szülei az ugy van, engem szinte meg sem hallgat. A szüleim elváltak (az ő szülei együtt vannak de szeretet kb nulla). Vacsoranal szinte mindig felhozzák a témát hogy milyen szégyen aki elválik, és hogy már ez a divat hogy elválnak az emberek stb, ők pedig ritkaságnak hogy egyutt vannak ... tudom (vagyis remelem) hogy nem szüleim miatt mondjak de engem akkoris zavar. Mondtam a páromnak erre ő felkapta a vizet hogy ne mondjak rosszat a szüleire mert ők nem rosszindulbol mondják és nem miattam, erre megsértődött és elrohant. Szülei rengetegszer csinálnak furcsa dolgokat (pl mondjak hogy ne abból a pohárból igyak mert nehéz kimosni pedig az is az asztalon van, egy nap többször is felhívják a párom hogy vigye el őket ide-oda, menjek értük pedig nekik is van jogosítványok, beleszólnak a magánéletembe stb) amit nehez szó nelkul megállni, jol esne ha neha mellem állna a párom de sajnos ilyen soha nem lesz. Tudnék valamit tenni?
2018. aug. 29. 21:39
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
91%

Hogyne. Raadni a kabatot es kinyitni az ajtot.

De most komolyan, hany eves vagy 13? Eszed van e?

Aaaaaaaahhhhhhhh ostoba lanyok, miert kell ez nektek?

Ide figyelj kisanyam..Ez a csavo egy POCS. Es ha egy ilyet valasztasz magadnak tonkrerakod az eleted. Es nem, nem fog valtozni.

2018. aug. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
84%
Hány éves vagy? Nem rosszindulatból kérdezem, csak hogy segítsek
2018. aug. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
97%

Beleválasztottál, ha még nincs gyerek, gondolkodj el a dolgokon hogy évtizedekig ilyen közegben akarsz létezni, vagy ott hagyod az egész családot.

Gondolj bele abba is hogy hiába Ti jóban vagyok ketten, családot nem lehet tervezni ilyen háttér mellé, az alapokba beleszólnak, mi lenne a gyerekneveléssel...

2018. aug. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok, nő
2018. aug. 29. 21:55
 5/22 anonim ***** válasza:
96%
huuh, nagyon sajnálom :( a keresztanyukám is hasonló cipőben van veled, csak ott már nagyon eldurvult a helyzet, és mivel három gyerek van (11,8,3 évesek), nem tud már sok mindent tenni... Amíg nincs gyerek, addig állj a sarkadra, ha valami nem tetszik, azt beszéld meg a pároddal, mert mondom, a helyzet csak romlani fog. Tapasztalat, a gyerekek se fogják szeretni a mindenbe beleszólok nagyszülőket. Sok sikert, drukkolok neked :(
2018. aug. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
91%
Szép kis alak, aki felnőtt létére megsértődik beszélgetés közben és elrohan. Ennél már csak az gázabb, hogy anyuci meg apuci pici fiacskája. Ha van eszed, nagyon gyorsan kivágod. Az ilyen sose változik meg, ha 5 gyereket szülsz neki, akkor is anyuciék szava lesz a minden, és te sose leszel tagja a Szent Családjuknak.
2018. aug. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
97%

Az igen.

Tanácsot azt tudom adni, hozzá ne menj, és főleg ne szülj. Hidd el, ez a legjobb tanács. Sose leszel neki te az első. Sosem neked lesz igazad.

2018. aug. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
93%
Ez így tényleg nem indul jól, szerintem is fontold meg, hogy otthagyod. A legnagyobb probléma, hogy a párod soha nem áll ki melletted, és mindig csak max a 3. leszel az életében, ami szerintem egy párkapcsolatban nem normális.
2018. aug. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
79%
Menekülj,egyik exem anyucija még az ágyba is beakart feküdni.. Gondolom vallsosék,ha nem akarsz tönkre menni keress normális pasit,férfit,nem behülyitett babyt..
2018. aug. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
95%
Menekülj. Tudom, hogy szereted a csávót, de fuss. Akkor is anyucinak lesz igaza, ha a gyereketekről lesz szó, vagy az esküvőtökről, vagy arról hogy hol éljetek. 20 évesen ez még tartható, mert nem ez a prioritás, de 5-10 év és nem fogod tudni elviselni.
2018. aug. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!