Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Párom megfogadta, ha 1 év...

Párom megfogadta, ha 1 év után sem száll ki Édesanyám a kapcsolatunkból, akkor Ő lép le. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Kérlek szépen segítsetek!

Élettársammal 2017.09.04.-től élünk együtt. Párom megfogadta, ha letelik az 1 év és Édesanyám nem száll ki a kapcsolatunkból, holott nem lakik velünk - szerencsére, akkor Ő lép és most azon van 2 napja, hogy ma este elköltözik.

Anyámnak SOHA SENKI NEM FELELT MEG!

Most mit tehetek???

Köszönöm a válaszokat!!!



2018. szept. 6. 12:03
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
96%
Vegyél búcsút a párodtól. Igaza van, én is lelépnék tőled.
2018. szept. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
82%
Elég hülye a párod, már most ott kéne téged hagynia, nem még várnia egy évet. Anyádnak semmi beleszólása a kapcsolatodba, nem kell neki megfelelni, mert semmi joga beleszólni, az pedig ate felelősséged, hogy kiállj magadért és a párodért és leállítsd anyucit. Ha nem teszed meg, akkor ne csodálkozz, ha elhagynak, senki nem akar életképtelen óriáscsecsemőt maga mellé, akit még felnőttként is a szülei irányítanak.
2018. szept. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:
80%

Áh, félreértettem az elején, szóval már egy éve ott kellett volna hagynia téged emiatt, nem pedig csak most. A mondandóm többi részét fenntratom.

2.

2018. szept. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 anonim ***** válasza:
93%

Neked kellene leállítanod anyukdat. Én sem bírnám sokáig.

Azt kell eldöntened melyikük a fontosabb és vagy leülni anyukáddal, vagy elengedni a párod.

2018. szept. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 A kérdező kommentje:

Megvárta az egy évet.

Én kiálltam magunkért, de nem sikerült leállítanom. :-(

Sűrűn van a mobiljaimról is letiltva, többször össze is vesztem Vele Páromért, mert úgy gondoltam, hogy Párommal sokkal több ideig együtt tudunk lenni, mint Édesanyámmal. De Párom nem bírta ezt sem!

2018. szept. 6. 12:16
 6/56 anonim ***** válasza:
94%

ha 1 ev alatt ures fenyegetesnek hitted a parod szavait, akkor jol besz...ivtad, es mostmar keso. igaza is van, hogy lelep, tudod kinek lenne kedve tobb idot pazarolni valakire, akinek anyuci szava elorebb van, engem meg nem vesz komolyan, mert gondolja, igy is ugy is maradok neki. hat meg mit nem :)

a legtobb, amit tehetsz, hogy segitesz csomagolni.

2018. szept. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 anonim ***** válasza:
94%

"Én kiálltam magunkért, de nem sikerült leállítanom."

Ez elég szar kifogás, ha így van akkor az csak annyit jelent, hogy nem voltál elég határozott és következetes. Vegyél könnyes búcsút, hadd találjon valakit, aki már le tudott válni az anyjáról érzelmileg is.

2018. szept. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 anonim ***** válasza:
97%

Anyádnak mi a baja? Miket művel?

Amúgy ha mostani párod elmegy, más is el fog idővel

2018. szept. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 anonim ***** válasza:
97%
Mit tesz anyukád, amit nem tudsz leállítani és ami ennyire kiakasztotta a párodat? Nem tudom elképzelni. Egyszerűen ne tartsátok vele a kapcsolatot és kész.
2018. szept. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem ez csak a párodnak egy nagyon jó ürügy, hogy léphessen tőled, mert lépni akar.
2018. szept. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!