Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósom a hátam mögött úgy...

Anyósom a hátam mögött úgy emleget engem, hogy "Böhönye Tóni". Vajon mit ért ez alatt?

Figyelt kérdés

2018. szept. 9. 20:42
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
77%
Sztem is nagydarab buta embernek gondol. Tóni=Gyagyás :D
2018. szept. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Mackós alkat vagyok, de fürge. Buta lennék? Két egyetemi diplomával?
2018. szept. 9. 21:48
 13/26 anonim ***** válasza:
89%

Mit számít a diploma, ő az idősebb, ő az okosabb, tapasztaltabb... Szerinte! :D


Anyósom szerint én is kislány vagyok 30+ osan, diplomával és úgy hogy elég régóta magunk tartjuk fent, sohasem kellett segítenie. Na bumm, ez van, ennek tart...én meg ezért nem tartom vele a kapcsolatot. :D Idegesítsen mást. ;)

2018. szept. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
76%
biztos nem vagy buta, Mackó. A Tóni egyáltalán nem gyagyás, egy kedves becenév.
2018. szept. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
A "Böhönyéről" sokan biztos a "tohonya" szóra asszociálnak (mivel a két szó hasonló hangzású), de Böhönye egy magyar falu neve. Bár anyósom gondolkodását lehetetlen megfejteni. A "Denfer Döfi" is fura becenév. A "Döfi" nyilván egy döfésszerű tevékenységre utal, de hogy a "Denfer" név honnan jött neki, azt tényleg nem tudom.
2018. szept. 9. 22:21
 16/26 anonim ***** válasza:
80%

Hátad mögött emleget így - tehát valaki visszamondta neked. Nyilván nálad közelebbi hozzátartozó, aki jobban ismeri őt, mint te.

Nos, találgatás és gyk-s közvéleménykutatás (=kollektív találgatás) helyett kérdezd meg az informátorodat, hogy szerinte miért adta ezt a nevet neked.

2018. szept. 10. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
79%

Az ilyen anyósoknak mindig a saját gyerekük a szent,a gyere párja meg a "Böhönye Tóni",meg "Tank Aranka" és társai.


Elég szánalmas ez az elfogultság.

Reméljük azért a párod adja neki az ívet,mert akkor tényleg az vagy,amivel az anyós illet téged,ha ezt tűröd.

2018. szept. 10. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
87%
Csak úgy osztogatja a kitalált neveket, nem kell komolyan venni, miért nevezne el egy kis somogyi településről. Nagyapám is ilyen volt, csak azokkal csinálta ezt, akiket kedvelt.
2018. szept. 10. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem a böhöm(nagy) és a tohonya(lassú) szavakat keverte össze. Szerintem vicces, hogy így alkot, másrészt rettentő sértő a gúnyneved. A Tóni bizony arra utal, hogy butának tart, lassú felfogásúnak.


2 diploma egyébként inkább a kitartásról árulkodik legtöbbször.


Sajnálom, hogy nem kedvel. Én felvállalnám a konfliktust, már oviban sem szabad hagyni a gúnyolódást. Felnőttek vagytok, legalábbis egyikötök biztosan. Kérd meg anyóst, hogy csak magában hívjon így, ne mások előtt.

2018. szept. 10. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
De elegem van anyósomból, Lepcses Sáriból!
2018. szept. 10. 21:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!