Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hagynátok, hogy anyósotok így...

Hagynátok, hogy anyósotok így beszéljen rólatok a párotoknak?

Figyelt kérdés

Anyósom hasonlítgat anyumhoz... mert hogy én adok magamra, a párom soha nem vesz magának semmit évek óta, sem ruha, se cipő, semmi... már jó ha 2 havonta nyírakozik...nincs rá ideje... pedig hányszor mondtam neki, hogy adhatna magára... munkásruhában van egész nap. Hegeszt, van munakehelye, itthon is másodállásban dolgozik a műhelyben...


És az előbb hallottam, hogy anyós azt mondta a páromnak, hogy ugyanazt csinálom, mint anyum apummal. Ő aztán tényleg nem foglalkozott apummal, el is váltak 20 év után

De a párom ki sem állt volna mellettem!

Maradt csendben!


Én nem voltam ott a beszélgetésnélm anyós sokszor kibeszél engem a páromnak...



De egyszer sem mertem odamenni, hogy be lehetne fejezni!


2018. szept. 16. 10:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
80%
Leszarnám
2018. szept. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%
Hiába adsz a külsőségekre, ha a párválasztásban ilyen igénytelen vagy.
2018. szept. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
77%
Veszekedhetsz vagy lecarhatod jó ívesen. Utóbbit javaslom.
2018. szept. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
70%
Én is azt mondom amit a 3-as. Azzal a kiegészítéssel, hogy én elkezdtem veszekedni, és később láttam be, hogy semmi értelme. Szóval ugyanazt javaslom.
2018. szept. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
66%
Anyósodnak igaza van, de erről függetlenül a párod egy fax, akit ott kellene hagyni, ha nem képes melletted kiállni
2018. szept. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
63%

“. Ő aztán tényleg nem foglalkozott apummal, el is váltak 20 év után”

Mi van? Neked egy húszéves házassag kudarc? Tudod te, mi munka (igen, munka!) van abban, ennyi ideig összetartani egy kapcsolatot? Te például biztosan nem fogsz ezzel a magadban duzzogós viselkedéssel kibírni két évtizedet senki mellett.

2018. szept. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
76%

Anyuci mamlasz munkásruhás, igénytelen, proli fia.

A pasi mindig ilyen marad, sőt idővel egyre elhanyagoltabb.

Az anyja sosem száll le rólad, mindig pávának fog tartani, a balfaksz fia pedig sosem fog kiállni melletted.

Nekem ilyen anya-fia párocska nem kéne soha.

2018. szept. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
67%

A párod soha nem áll ki melletted, vagy csak most nem?

Nem lehet, hogy magában mélyen ő is így érzi, azért nem mondott semmit az anyjának?

2018. szept. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
Megmondhatod hogy dolgozol és a saját keresrtedből költesz magadra.
2018. szept. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
74%
Ha a min. 8 órás munka után még otthon is dolgozik nem sűrűn van alkalma levetni a munkásruhát és kiöltözni, nemdebár? Vagy klakkban-frakkban kellene hegesztenie? :)
2018. szept. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!