Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Csak nekem furcsa hogy a 21...

Csak nekem furcsa hogy a 21 éves párom oda adja a szüleinek a fizetését?

Figyelt kérdés

Tegnap épp a pároméknál voltam amikor láttam hogy a fizetését oda tette a szülei fiókjába. Nagyon meglepődtem, épp csak pár ezrest hagyott magánál. Mentségére szolgáljon hogy szüleivel lakik és házat épít (amibe persze a szülei is segítenek anyagilag). De nekem akkor is furcsa hogy amiért ő dolgozik a szülei fiókjában landol ha a házára lesz költve az a pénz idővel ha sem.

20/L


2018. szept. 18. 18:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
14%
Teljesen normális dolog. Én is letettem annak idején, mint később kiderült az uram is letette fillérig az apjának. De még amikor elköltözött fel Pestre, még akkor is küldött nekik rendszeresen Ez így normális.Szerintem.
2018. szept. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
84%
Első blikkre nem mondanám olyan furának. Házépítés során én is boldogan áthárítanám apámra az anyagiak kezelését, csak a lakberendezéshez értek, a többi dolog megvásárlását kiválasztását szívesen rábíznám másra és sok kivitelezővel ellentétben ő nem húzna le ott ahol csak tud.
2018. szept. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
87%
Lehet, hogy így beszélték meg! Minden pénz megy a házra, hamarabb meglesz! Gondolom kaját kap otthon, tehát ellátják a szülei, és ruhát is vesznek neki...
2018. szept. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
69%

Mennyi ma egy normális építkezés? ~20-30millió között mozog? Szerintem aki 21 évesen benne van, ott megnézném mennyit dolgozott a gyerek 21 évesen. vagy valamibe nem avattak be, és ezért furcsa neked. Én nem azzal foglalkoznék hogy miért oda teszi a pénzt, hanem hogy miből indított el egy építkezést.


Mi is jól állunk anyagilag de nem annyira hogy nekem következő éven, 10 milliós segítséggel álljanak elő.

2018. szept. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
87%
...nem nyúlják le a szülei a pénzt, inkább még tesznek hozzá, hogy épüljön a ház!
2018. szept. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
80%
Nekem sokkal furább az, hogy nem vele beszéled meg, hanem idegenekkel...
2018. szept. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
70%

nekem is fura


kb 4 éves korom óta van "saját pénzem", sosem kezelte más, csak én

2018. szept. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
15%
De az is lehet, hogy a grillsütő.
2018. szept. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
43%
A teljes fizetést leadja kb akkor a semmirt dolgozik,na ezek mind a szülők alá tolják később is nem a közös életbe,felejtős.. Az egy dolog h a közösbe beszél de nem a teljes fizetéssel.
2018. szept. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
43%
Teljesen normális. Gondolom mindent megkap otthon, de ha valamire szüksége van, az is belefér, ugyanakkor lesz egy saját haza, amiért neki is dolgoznia kell. Nem látok ebben semmi kivetnivalót.
2018. szept. 19. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!