Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » 3ève vagyok együtt a pàrommal...

3ève vagyok együtt a pàrommal ès az anyukàja irogat nekem. Az elejèn csak néha de ma már kb 2 hete mindennap. Semmi konkrétat nem ír csak néha annyit szia, szia aztàn mi újsàg. Idegesít ez meg zavar. Szerintetek mit akar ezzel?

Figyelt kérdés
2018. szept. 19. 12:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
91%

Biztos meglepő lesz a válaszom... beszélgetni.

Az én árom anyja is ír nekem néha, a semmiről legtöbbször. Unatkozik, én meg mindig visszaírok neki, gondolom ezért. Kérd meg a párod, hogy szóljon neki, ha téged zavar.

2018. szept. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
89%

Óh én mit meg nem adtam volna ha a kvázianyósom ennyire közvetlen és kontaktálni akar velem. És nem csak akkor talál meg ha akar valamit.

Inkább örülj ha kedves veled. Ezt azt jelenti hogy elfogad és kedvel. Az ilyen anyós egy kincs.

2018. szept. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
83%
lehet hogy azt szeretne hogy jó kapcsolatban legyetek és érdekel mi van veled
2018. szept. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
69%

Ha nincs probléma, akkor csinálsz?

Elég kiállhatatlan alak lehetsz.

2018. szept. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
90%
Beszélgetni, nyilván. Ha van időd, akkor válaszolsz neki és beszélgetsz fele negyed-fél óráig, aztán elköszönsz, hogy dolgod van. Ha éppen nincs időd, akkor megírod neki, hogy most sajnos éppen sok dolgod van, ne haragudjon, de most nem érsz rá többet írni. Értelmes ember ezt megérti.
2018. szept. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
86%

Mond meg neki,hogy téged ez idegesít meg zavar!!

Többet nem fog írogatni,de kedvelni se.

Beszélgetni szeretne veled és ennyi...nincs ezzel baj :)

2018. szept. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
94%

Mi 12 éve vagyunk házasok a férjemmel.

Anyósommal e-mailben és messengeren is szoktunk írni egymásnak.

Meg telefonon beszélünk, vagy Skypon.


Jóban vagyunk, úgyhogy mindenhogy tartjuk a kapcsolatot.

120 km-re lakunk egymástól, a találkozás nem napi szintű, de heti kapcsolatban vagyunk egymással.

2018. szept. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
78%

Èn nem mondanék senkinek semmit, mielött valaki megsértödik.


Egyszerüen nem írnék vissza gyakran.

Pl ír ma, el sem olvasnám, aztán másnap írnék neki, hogy "jaj most olvastam csak", így csökkenteném az üzeneteit addig míg ritkábbak nem lesznek.

2018. szept. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
93%

Én többet beszélek anyóssal jóval, mint a saját fia a férjem, én nagyon szeretek vele dumcsizni, tök hasonló a felfogásunk, bár ő fiatal 47 éves.

De lehet szimplán magányos az anyósod, most komolyan mi a baj azzal hogy visszaírsz 2 mondatot, milyen hátsó szándékot látsz ebbe?

Néha olyan ez az anyós kategória mint egy boszorkányüldözés, mintha nem is emberek lennének hanem egy külön faj ami azért teremtetett hogy kicsinálja a leendő menyeket.

2018. szept. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
96%

Ha nem gonosz veled, ha nem szokott megbántani, ha szereted a fiát, akkor örülj neki hogy ilyen anyóst kaptál!Barátkozni akar veled, jó viszonyt kialakítani. Ez teljesen normális dolog.A másik véglet a nem normális, aki piszkálódik.

Én a helyedben igyekeznék jó kapcsolatot ápolgatni vele,tudok olyanokról, akik szinte barátnők az anyósukkal, és ez nagyon jó dolog.

A párodnak is biztos jólesne.

Utóbbi időben biztos azért ír többször, mert lehet nem írtál vissza, vagy még közelebb akar kerülni hozzád.

Nem kell mindig gonosz hátsó szándékot keresni.

2018. szept. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!