Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Titeket nem idegesìtene, ha a...

Titeket nem idegesìtene, ha a párotok naponta többször telefonálna az anyukájával és emellett meg messengeren is beszélnek? Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Párom 23 éves és annyiszor telefonál neki,mintha 13 lenne.Nagyon idegesít,hogy ennyire csüng a rajta az anyukája.

Mi együtt élünk mar négy éve.

22/L



2018. szept. 24. 19:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%
Nézz körül a korábbi kérdések között, volt már ilyen "csüngős" kérdés. Vagy azt is Te tetted fel?
2018. szept. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
22%
Csak nem az édesanyjára vagy féltékeny?:D mikor egy kölyökkel élsz együtt.. vagy nem igazat írod a korotokról.
2018. szept. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%

de, lehet idegesítene. megkérdezném a páromat, hogy miért keresi őt ennyiszer, mit szeretne. illetve azt is megkérdezném, hogy őt nem zavarja-e. egyébként miről beszélnek ilyenkor? mennyi ideig?


hol laktok? ketten albérletben, vagy a te szüleidnél?

2018. szept. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
69%
Most kezde tt el zavarni, 4 év együtt élés után?
2018. szept. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
71%
Én is naponta beszélek a szüleimmel, irogatunk is egymásnak. Miért gond ez? Szeretem a szüleimet és egy hisztis ribizli miatt nem fogom őket ignorálni. De semmi konkrétat nem írtál. Mit jelent az, hogy naponta többször? Meddig beszélnek? Miről? Van egy határ, ami után már tényleg "beteges". De az, hogy naponta felhívja az anyukáját és megkérdezi hogy van, azzal nincs gond. Nehéz lett volna bővebben kifejteni a gondodat?
2018. szept. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
88%
Mi is együtt éltünk,én tartottam el,mert dolgozni nem akar igy lett nevelve.. De ő haza is rohangált anyucihoz aludni mert hát van ott van drága pici fia szobája, sirt a vonalba odajött hisztizni,meguntam a sokadik után összecsomagoltam pici fiunak,h mehet haza nem leszek balek..
2018. szept. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
66%
Az enyém is ezt teszi, ha történik valami, akkor rögtön veszi a telefont és hivja anyucit. Engem roppant idegesít mostmár, 24 éves, ne anyának siessen elmondani, maximum ha tényleg valami nagy dologról van szó. Nem tartom férfiasnak az ilyen viselkedést.
2018. szept. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
72%
én el nem tudom képzelni, ennyi idősen heti egyszer beszéltem anyammál
2018. szept. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
31%
Én is így vagyok anyámmal, de ettől nem hinném, hogy kevésbbé vagyok férfi 22 évesen. Jobban tetszene, ha a haverjaival osztaná a fasszságokat egész nap?
2018. szept. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
55%

Csak a miheztartás végett, 13 évesen eszembe nem jutott soha felhivni anyámat. Meg 18 évesen se. Az utóbbi 20 évben talán havonta 1-2 alkalommal beszéltünk.

A feleségem, na az folyton az anyján csüng, és igen, ki...tt idegesitő. Normális ember ilyet nem csinál.

2018. szept. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!