Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miert erzem azt, hogy a parom...

Miert erzem azt, hogy a parom videken elo szulei nem fognak szeretni, mert varosi lany vagyok?

Figyelt kérdés

Lassan 9 honapja vagyok egyutt a parommal.O tobbszor talakozott az en szuleimmel,en viszont az o szuleivel meg nem.Az o szulei videken elnek,mezogazdalkodnak.

En varosi lany vagyok.Szeretek elegansan oltozkodni,tip-top lenni,de ennek elenere tudok fozni,sutni,itthon is segitek.

Felek ,hogy a parom szulei nem fognak szeretni mivel azt hiszik,hogy varosi bekepzelt liba vagyok.A parom is es en is egyetkistak vagyunk.

Mit kene tegyek,hogy megkedveljene az elso talalkozasnal mi hamarosan lesz?Az anyja meg csak kepen latott es azt mondta rolam,hogy"latszik,hogy varosi".


2018. szept. 26. 16:32
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem, te vagy tele előítélettel, meg előre eldöntötted, hogy azért nem fognak kedvelni, mert városi vagy. Nem pedig azért, mert egy buta p.csa
2018. szept. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
78%

Küld át nekik ezt, ha beszólnak. :P


[link]

2018. szept. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
61%

egy kicsi faluba lakok, volt városi barátnőm szüleim nem nézték le

(max az ő szülei engem, hogy gyökér falusi... aztán megláttak, hát onnantól nem tiltották a dolgot)

volt nagyvárosi barátnőm, ott se volt semmi gond


nincs azzal baj, ha városi vagy, ne legyél esetlen, ne pánikolj ha picit koszos a ruhád és nincs gond :D ha főzöl, mosol, takarítól már szerintem az egy erős kezdés

2018. szept. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
86%

Nem tudom, honnan a sz@rból látni, hogy valaki városi. Én 43 éves vagyok, 20 éve mondta a mamám, hogy semmi különbség a falusi unokatesóm kinézete, meg az enyém közt, aki városon élek. Akkor gondolom, ma sincs. Régen, az én nagyszüleim generációja idején még volt, ezért is jegyezte meg ezt a dolgot nagyim. Már anyám egy csinosan öltözködő modern fiatal nő volt a hetvenes években, falusi létére. Akkor nem értem, anyósod rajtad mit láthat, ami tipikusan "városi".


Szerintem se akarj megfelelni, legyél kedves, udvarias, ennyi. Ugyanezt mondanám, ha egy világvárosban élnének a barátod szülei.

(Valaki írta, hogy ha főzöl, mosol az már jó pont a vidékiek szemében. Hát ez is előítélet, őket se csak a házimunka érdekli.)

2018. szept. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
12%
Azért érzed, mert kissé önbizalom hiányos vagy és megfelelési kényszer is van benned.
2018. szept. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
83%

Én csak azt nem értem, hogy honnan tudod, hogy a barátod anyja azt mondta, "látszik, hogy városi"?

Mert arra gondolni sem merek, hogy a barátod keveri a szart, már előre!

Add önmagadat, mert egy életen keresztül nem játszhatod a Hamupipőkét a kedvükért, a barátodnak meg tarts oktatást, hogy nem a fatornyos hazájában van, ahol ami a fülön be, a szájon ki, mert ezzel csak a feszkót gerjeszti!

2018. szept. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
10%
"Szeretek tipp-topp lenni!" Nem tudom, ez nálad mit jelent, de öltözz az alkalomnak megfelelően. Kevés smink, szolid öltözék és nem körömcipő.
2018. szept. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
60%

Ettől én is féltem :) De az első találkozás után rájöttem, hogy nincs mitől.

2 perc után a párom anyukája kellemetlen helyzetbe hozott :D

Első körben bemutatkoztam illedelmesen. Második kérdése az volt az anyukájának: szereted a paszulylevest? Szerintem halálra pirultam. Fogalmam sem volt mi az. Páromtól halkan kérdeztem: az mi? Az anyukája is meghallotta, mosolygott, és mondta nekem "pestiül", hogy bableves :D

Onnantól iszonyatosan jóban vagyunk. Előfordult az eddigi 4 év alatt, hogy nem értettem mit mondanak nekem, de bátran kérdeztem utána vissza, ők meg szívesen válaszolnak :)


Sőt! Mivel én pesten panelban lakom (sajnos) így sok mindenből kimaradtam a vidéki életből. Mai napig szívesen ültetnek fel a traktorra, hogy vezessek, mert az nekem élmény. Szívesen tanulgatom, és segítek leendő anyósom süteményeit.

Most nemrég óta vannak vietnámi kismalacaik, és mondták menjek velük megsimogatni a kismalacokat. Féltem, hogy megharap, hisz pesten a panelban nincs ilyen állatka, de mosolyognak mindig rajtam.

Én nagyon csípem őket, és ők is engem.

Nagyon furcsa volt eleinte az ottani élet, de rájöttem, hogy igenis csúcsszuper faluban lakni.

Vannak szavak, amiket máshogy mondunk például az egyik kedvenc ételem pesten tócsniként ismertem, náluk lapcsánka.

Tényleg nagyon más ott minden, de én imádok náluk lenni. Párom pestre költözött hozzám, és havi egy hétvégét töltünk lent náluk, de komolyan jó érzés.


Régen én is olyan véleménnyel voltam több emberről, hogy tipik falusiiii...

De rájöttem, hogy a falusi emberek is ugyanolyan emberek, mint a pestiek. Sőt! Némelyik falusi jobb!


Add önmagadat! Legyél természetes, kedves, udvarias!

Sajnos, ha nem akarnak elfogadni, akkor úgysem fognak akármit teszel.

De remélem a legjobbakat! Szorítok neked!

2018. szept. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
97%
Eleve a megközelítés rossz szerintem. Nem az van, hogy ők az ítélőbíróság, neked meg alkalmazkodni kell, és majd eldöntik, hogy megfelelsz-e. Itt egyenrangú felnőtt emberek találkoznak, akik jó esetben kölcsönösen jó benyomást akarnak kelteni egymásnál. Attól, hogy idősebbek, vagy hogy történetesen a párod szülei, még nem állnak fölötted.
2018. szept. 27. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem túlgondolod.

Ahogy előttem írták manapság azért már nincs olyan nagy különbség falusi-városi között.

Miből gondolod, hogy csak te szeretsz tip-top lenni? Falusi lányok/nők szerinted nem szerethetnek szépen öltözködni, sminkleni stb? Manapság már szinte senki nem ott tölti a napjait napi 24-ben ahova született, ahol lakik, sokan járnak be falvakról is városokba dolgozni, nem akkor nagy valami már ez.

Add önmagad és kész.

2018. szept. 27. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!