Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit tennetek a helyemben?

Mit tennetek a helyemben?

Figyelt kérdés

Van egy ket eves fiunk es a nagyszulei allandoan igergetnek mindent, hogy megvesznek neki. Pl, most volt a második szulinapja aug. vegen, szerettem volna neki egy jatekot venni (meg a szulinap elott hetekkel kineztem es nem is a szulinapra, hanem csak mert biztos tetszene neki, ezt emlitettem a mamanak) de a mama megkert ne vegyem meg MERT azt kapja toluk.


Jo.. Nem vettem meg, nem leszek bunkó... DE.. eljott a szulinap, volt kis családi összejövetel, gyerekem kapott mindenkitol ajandekot, sok szep szamara kedves dolgot, kiveve a nagyszuleitol. Parommal neztunk is, hogy most akkor mi van? (az ajandek nem nagy erteku ~5e ft alatti dolog, de nem akarok belole kettot)

Eltelt egy honap. Semmi nem tortent azota sem. Kerdezzek ra? Nekem ez kellemetlen... Emlekszem elso karacsonyan, tavalyelott uezt csinaltak. Lebeszeltek a jatekhidrol, "majd ok megveszik" es vegul husvetra kapta meg a gyerek mire mar maszott es full nem erdekelte a mamatol kapott játékhid. (hozzatartozik h en azert titokban vettem egy hidas jatszoszonyeget novemberben es allandaon dugdostuk előlük ha jottek hozzank, azota sem lattak)


Nem szorulunk rajuk, nem szoktunk sosem mondani olyat, hogy ezt es ezt vegyenek.. Viszont most ugy erzem tok hulyere vesznek...


Ma nalam van a kocsi, el akarok menni a jatekboltba es meg szeretném venni a gyereknek azt a bizonyos jatekot, mert beleuntam. Szerintetek varjak meg vagy mi a francot csinaljak? Veszekedtunk mas miatt mar eleget, unom mar. Nincs hozzájuk kedvem, mert ugyis az lenne, hogy megsertodnek es bűntudatkeltő dolgokkal jönnének.


2018. szept. 27. 12:20
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
93%
Vedd meg és legközelebb ne jelentsd be, hogy mit akarsz venni a gyereknek.
2018. szept. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
:) igen azt mar megbantam h elmeseltem neki. Sok kozos temank nincs a gyereken kivul, ezert van, h tobbet tud a mama mind kellene
2018. szept. 27. 12:24
 3/29 anonim ***** válasza:
94%

Én megvenném és a szemük előtt hagynám direkt.

Máskor ne mondd el nekik.

2018. szept. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Lehet neked van igazad 3as. Utalok hazudni, meg simliskedni, de mar tenyleg eljutottunk arra a szintre h rajukhagyjuk a dolgokat, eddig ezert nem erdekelt.
2018. szept. 27. 12:34
 5/29 acelsziv ***** válasza:
94%
Vedd meg neki. Aztán ha hőbörögnek, mondd meg, hogy a gyerek nem az érettségijén szeretne azzal a játékkal játszani.
2018. szept. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
85%
Attól függ, milyen a viszonyod anyósodékkal. Ha jó, akkor mielőbb kérdezz rá. Mondd, hogy nem akarsz pofátlan lenni, és neked is kellemetlen, de mi a helyzet a játékkal, amit ők akartak megvenni. Mert ha esetleg most valamiért nem fér bele nekik a keretbe, akkor te megvennéd. Ha nem túl jó a kapcsolatotok, akkor a helyedben megvenném, majd mikor látogatóba jönnek a gyerekhez, akkor adnám oda, és jó hangosan megjegyezném anyuka előtt, hogy látod kisfiam, ezt is a mamáéktól kaptad születésnapodra. Biztos kellemetlenül érezné magát.
2018. szept. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

Olyan a kapcsolatom h finoman mindent meg szoktam mondani aminek jelentosege van szerintem. Semleges.

Bantani nem szeretek senkit, de azt sem szeretem ha engem bantanak. Anyagi dolgaikba nem latok bele, illetve.. Apósomnak es a ferjemnek kozos vallalkozasa van. Nem gondolnam, hogy nem fer bele nekik, de nem szeretek mas penztarcajaban turkalni. Ezert is kellemetlen szamomra a szamonkeres. Illetve maga a kerdes szamomra szamonkero lenne. Valszleg az a legtisztabb hogy ferjem rakerdez megis mi van aztan elmegyunk megvenni delutan ha "elfelejtettek"

2018. szept. 27. 12:57
 8/29 A kérdező kommentje:
Amit megertenek, hogy a dolog egy bizonyos aruhaz termeke es nem voltak ott kinn, igy nem vettek meg.. Passz. Talan ez lehet max az oka, de lassan 2honapjuk lett vna elmenni erte, igy ez is sztem csak akarat kerdese
2018. szept. 27. 12:59
 9/29 anonim ***** válasza:
89%
Hát akkor ahogy érzed. Ha bánt a dolog, akkor kérdezz rá, nincs abban semmi rossz, elvégre ők mondták, hogy megveszik. Ha úgy gondolod nem érdemes ezen agyalni, akkor vedd meg, és ne szólj semmit.
2018. szept. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
90%
A szülinap másnapján elmentem volna megvenni azt a játékot. Nem neked kell rosszul vagy kényelmetlenül érezned magadat.
2018. szept. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!