Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósom mindig "újrarendezi"...

Anyósom mindig "újrarendezi" az ágyat amit bevetettem. Mi oka van erre?

Figyelt kérdés

A párom a szüleivel lakik és van hogy náluk alszok, akkor szépen bevetem az ágyat, (tényleg szépen!! Mindent ugy ahogy volt) de mikor másnap átmegyek hozzájuk látom hogy az anyja szétszedte az egészet és újra csinálta. Mondtam a páromnak hogy ez engem zavar de azt mondta ilyen az anyja nem lehet neki mondani mert úgyis ujbol csinál mindent mindenki utan. Szerintem ez elég gázt.

22/N. Valami megoldás?


2018. szept. 28. 08:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
72%
Nagyobb bajod sose legyen. :) Ha nem köt bele, hogy rosszul csinálod, kár fennakadni ezen.
2018. szept. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
91%
Egy a lényeg, a jövőben SOHA ne költözzetek oda. Ha komolyra fordul a kapcsolat és költöztök minimum 30 percre autóval hogy papucsban ne tudjon átmenni. A pasid ráhagyja majd akkor is hogy ilyen, de téged tuti megbolondít hosszútávon.
2018. szept. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
83%
Hát, ha csak ennyi a gond vele, akkor ne vesd be az ágyat, hisz ő úgyis megcsinálja újra, minek dolgozni fölöslegesen. Ne költözzél sosem közös háztartásba vele és arra is érdemes a későbbiek miatt figyelned, milyen a párodnak vele a viszonya, mert változni nagyon nem fog. Ergo ha most nem áll ki melletted vele szemben, vagy mindent elnéz neki, engedi beleszólni az ügyeitekbe, akkor az sanszosan később is úgy lesz, ne utólag bosszankodj rajta, meg akard megváltoztatni, hanem most légy résen. Ezen túlmenően viszont ha csak ennyi a gond, akkor nem kell pörögni rajta, kívánom ez legyen a legnagyobb, ha amúgy minden rendben. Ismerek én is számos embert, nagy többségben háziasszonyt, akinek csak a saját munkája jó, nem mondom, hogy ez rendben van, de amíg mindezt a saját otthonában teszi és a vele élőket nem zavarja, addig te se szólj bele kvázi "külsősként", csak tényleg ne bútorozz sosem oda.
2018. szept. 28. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
87%
2-esnél a pont! Rendmániás, isten mentsen tőle. Meg van róla győződve, hogy csak az a jó, amit ő csinál. Az ilyen mindenbe beleszól, főzésbe, takarításba, életvitelbe. Minél messzebb van, annál jobb!
2018. szept. 28. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
59%
szeret kicsit túrkálni, hátha talál valamit amin lehet csámcsogni :)
2018. szept. 28. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
72%
Ha ugyanolyanra csinálod vissza, akkor te honnan veszed észre, hogy ő is újrarakta, ha az is ugyanolyan? Vagy minden nap új fajta bevetést talál ki, esetleg 2 vagy többféle között váltogat, és mindig pont egy másikat választ, mint amit te csinálsz?
2018. szept. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
82%

Barátom mesélte, hogy kicsi volt, és a nagyi állandóan pakolt, nem volt tekintettel senkinek a privát szférájára.


Őneki is kellett segíteni, egyszer a nagybátyjának az ágyát kellett bevetni, ahol előző este az új csajával aludtak.


Egy óriás dildó volt a takaró alatt.


Nagyi azóta nem nyúkált, haverom meg 10 évvel később jött rá, mi volt az.


Én elhelyeznék egy két ajándékot neki :)

2018. szept. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
85%
Anyósom ugyanez...soha de soha eszedbe ne jusson odaköltözni😀 Mi a férjemmel kb. 40 percre lakunk anyósoméktól saját lakásban, tehát ennyi a megoldás...én lakásom én szabályaim, ő lakása ő szabályai. Sajnos amig a párod a szüleinél lakik nem hiszen, hogy ez változni fog.
2018. szept. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
92%
Nem teljesen értem. Te beveted az ágyat, majd MÁSNAP látod, hogy máshogy van. Nem ez a természetes? Éjjel gondolom alszik a párod, és utána újra be kell vetni... nem?
2018. szept. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
90%
En sem ertem. Hol alszik a parod, ha nem nalad es nem otthon?
2018. szept. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!