Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Önző vagyok, vagy jogos a...

Önző vagyok, vagy jogos a morgásom?

Figyelt kérdés
A gyerekek kedvenc levesét főztem és mellé palacsintát. Amig sütöttem,addig lementek a gyerekek a mamához,amivel nincs bajom,de jól bekajáltak. Próbálom magam nyugtatni,hogy a gyerekek ilyenek,meg több marad későbbre,de kijátszva érzem magam. Most kivételesen értelmes kaját kaptak,de volt hogy kekszet,gófrit,reggeliző pelyhet esznek.

2018. szept. 30. 12:24
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem meg kákán is csomót keresel.

A kaját majd max később eszik meg. Mi a baj ezzel?

2018. szept. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim válasza:
96%
gyerekként mérges lennék, hogy a kedvenc levesem van, és pont most kajáltam tele magam D:
2018. szept. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
50%
Nem gondolnám, hogy a kérdező gyerekei nem nyithatják ki a hűtőt(remélem), inkább csak nem szeretné, ha egész nap mindenfélével telezabálnák magukat. Ismerek én olyan anyóst, aki állandóan tömi a gyereket mindenfélével, a szülők tudta nélkül. A kislány 9 éves és 80 kg...
2018. szept. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Most hogy megnyugodtam én is belátom,hogy túlreagáltam. Inkább örülnöm kéne,hogy végre nem valami nassal etette tele. Azért nem matathatnak,mert akkor nem esznek rendes ételt. Fiam 30 kg 9évesen,mert ahogy elmúlik az éhségérzete,abba is hagyja az evést.Nem én költöztem anyósomhoz,de abban is van igazság,hogy neheztelek rá,de nem ok nélkül.
2018. szept. 30. 13:46
 15/24 anonim ***** válasza:
70%
Én nagyon örültem, amikor Anyósomtól kaját kaptunk, akár főztem aznap, akár nem. Ne vedd a szívedre ennyire, majd vacsira, vagy másnap megeszik amit Te főztél.
2018. szept. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
64%
A testsúlyával mi a probléma, vagy miért írtad ide? 9 éves fiúként 30 kilóval pont az ideális, optimális tartományban van.
2018. szept. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
79%
Oké, látom válasz volt, de ettől függetlenül is ideális a súlya.
2018. szept. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
68%
Ugyan, nem kell úgy felkapni a vizet :) Később hogy fognak örülni, ha megint éhesek lesznek!
2018. szept. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem is picit túlreagáltad. Én amiatt lettem volna mérges, mert a palacsinta nem áll el sokáig úgy, hogy finom is marad, viszont a kedvenc levesnek biztos örültek vacsorára is. Mikor az ember eleve nem puszi-pajtása anyósnak, könnyen előfordul, hogy felkapja a vizet kis dolgokon is, emiatt ne légy magadra mérges.
2018. okt. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
75%
Nálunk nem működött volna ez a rendszer gyerekkoromban. Volt reggeli, tízórai, ebéd, uzsonna, vacsora. Más étkezés nem. Az, hogy a reggelit, ebédet, vacsorát hol esszük, mindig kötött volt. Bár ilyen helyzet nem fordulhatott elő, de nálunk ez úgy nézett volna ki, hogy ha a gyerekek 11 előtt mennek le, akkor a mamánál kaphatnak kis kekszet, gofrit, gyümölcsöt. Ha 11 után, és otthon készül az ebéd, akkor nincs kaja, vagy ha mégis így szerette volna a mama, akkor szól előre, hogy ebéddel várja őket. A szüleimnek mondjuk az evéssel kapcsolatban elég pontosan tartott elvei voltak, és a nagyszülők ezt tiszteletben tartották.
2018. okt. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!