Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Nagyon megbántott az anyósom....

Nagyon megbántott az anyósom. Hogy kezeljem ezt utólag?

Figyelt kérdés

Kislányom szülinapja volt tegnap. Nem volt buli, a tortázás hármasban lezajlott, köszönteni jöttek csak át.

Hozott tortát, amit cukrászdában vett, és alaposan leszólta azt, amit én sütöttem, meg folyton csak azt fújta, hogy a szép torta a lényeg, és kierőltette, hogy a hozott tortával legyen a gyerek lefotózva, meg gyertya stb, és azt tegyük el, amit ő hozott.

Akkor még fotózás közben is megjegyzéseket tett rám, mert odaadtam neki a cumiját. Intézkedett, fontoskodott, rendezkedett, velem nagyon szemét volt, de mindent nem sorolok fel, hosszú lenne.

A lányom első szülinapja nem valami jó emlék így nekem, jól meg is bőgetett, és igazán azt gondolom, jövőre ha muszáj jönnie, én elmegyek addig.

Persze,ez nem újkeletű, folyton bánt, piszkál, a saját othonunkban, kikészít már, pedi direkt kint voltam a konyhában.

Mit csináljak már, hogy észrevegye, ő itt vendég, és nem kell mindenáron találkozni, ha nem visel el?



2018. okt. 10. 22:22
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
7%
Szegény gyerek, lesz még baja abból, hogy a tulajdonodnak tekinted...
2018. okt. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
80%
Nagyon egyszerű a megoldás. Közlöd vele, hogy a mai naptól kezdve a lakásod ajtaját nem lépheti át. Ha akar a fiával vagyis a férjeddel találkozni akkor menjenek egy kávézóba, de a lakásod küszöbét nem lépheti át- Ennyi.
2018. okt. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
79%
Nem muszáj jönnie! Nehogy má' neked kelljen menekülnöd a saját lakásodból. Aki veled szemétkedik, az hozzátok nem jön. Ilyen egyszerű. A kulcs a férjed kezében van; ha ő ezzel egyetért, hip-hip-hurrá, ha nem ért egyet, válás.
2018. okt. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
63%
Én idejébe helyre tettem a sajátomat h nem leszek másodhegedüs aki kulllog utána pitizve.. És fia nem kér mellbimbót már.. Beakart feküdni közénk,tudod mikor, beteg egy nő volt.
2018. okt. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
22%
kamuuu
2018. okt. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
89%
2 tortával is le lehetett volna nyugodtan fotózni a gyereket. Te is hibás vagy, hogy hagyod, hogy a te házadban az legyen, amit ő akar, meg még ő pattogjon. Állj a sarkadra. Te házad, te gyereket, úgy lesz, ahogy te mondod. Ha nem tetszik, lehet menni haza!
2018. okt. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
61%
Az 1es válaszoló nooooormális?
2018. okt. 11. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
74%
Gyakran van ilyen kérdés, mindig azon gondolkodom, hogy ezek a tehetetlen nők próbáltak legalább egyszer kiállni magukért? Itt nyafogtok idegeneknek, hogy milyen csúnyán bánnak veletek, de az fel se merül, hogy meg kéne tanulni nemet mondani? Simán hagyjátok, hogy lábtörlőnek használjanak.
2018. okt. 11. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
94%
Azt csinàld, hogy tudatosìtsd magadban, hogy te vagy a gyerek anyja. Amìg ez nincs, addig màsok fognak irànyìtani. Èn pl ebben a helyzetben ezt mondtam volna : " Köszönjük a tortàt, majd kèsőbb ezzel is csinàlunk kèpet, viszont az èn tortàmon lesz a gyertya ès azzal kezdünk, mert a gyermekem első szülinapjàt a sajàt kezemmel kèszìtett tortâval akarom(NEM szeretnèm) megörökìteni. Ennek ellenère klassz hogy kèt tortàja van, de a jövőben inkàbb majd tessèk egyeztetni ilyenekről VELEM. " ennyi...
2018. okt. 11. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
86%

Tedd helyre anyósodat, állj ki magadért végre, itt az ideje! Elég önző nőnek tűnik.

Férjed mit szól ehhez? Szó nélkül hagyja, vagy helyre teszi az anyukáját?

Kislányodnak tetszett a torta,bármit sütöttél neki?

2018. okt. 11. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!