Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Kit mennyire zavar anyós/após...

Kit mennyire zavar anyós/após igénytelensége?

Figyelt kérdés

Azoktól kérdezem akik együtt élnek vele/velük.

A többiek válasza számomra értékelhetetlen.Köszi!


2018. okt. 17. 20:47
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
76%

Anyós teljesen rendben van. Apósom már kicsit zavart, főleg a fürdőszoba állapota utána. Egyébként mindketten napi 2x zuhanyoznak, kezet is nagyon gyakran mosnak, úgyhogy a személyi higiéniával nincs gond náluk (nekem édesanyám nem kultiválja a rendszeres kézmosást és ki is kerget vele a világból)

A takarítás más téma. Porszívózás, felmosás meg elmosogatni maguk után megy, de pl az ablakot eszükbe se jutott megpucolni egyszer sem a 2 év alatt, míg velük éltünk. (Természetesen a saját lakrészükre gondolok, a miénken én takarítottam)

Ez legyen a legnagyobb probléma velük :)

2018. okt. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
65%
Gondolom elköltözni az igénytelenektől nem opcio..
2018. okt. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Valóban,a költözés nem opció.

Nem tudunk és nem is akarunk költözni.

Csak néha már zavar anyós 110%-os igénytelensége.A saját lakrészében nem izgat,de amit közösen használunk...hát néha borul a bili...

2018. okt. 17. 21:59
 4/22 A kérdező kommentje:
Ja és még mielőtt ez lenne a téma:már rengetegszer elmondtuk mi zavar,szépen is,csúnyán is.Szerintem érti csak lesz@rja,és már csakazértis...
2018. okt. 17. 22:01
 5/22 anonim ***** válasza:
93%

Megváltoztatni nem igen tudod, ergó marad az, hogy elköltöztök.

Ha meg nem, akkor túröd míg bírod, vagy a sarkadra nem àllsz, hogy na akkor most cuccolunk!

2018. okt. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
76%

3 hónapot laktunk anyóssal. Engem főleg a kétszínűsége zavart az igénytelenségben vagy hogy mondjam. Állandóan nyalta a házat de csak ahol a papok táncoltak. A konyhába volt sarokülő tároló résszel egyszer felnyitottam táskát keresni erre tele volt dohánnyal félig elszivott csikkekkel de vagy 10 db min. Volt h a szépen összehajtott mosott ruhánkat is szó szerint bedobálta a fotelből a szekrénybe meet mi lesz ha jön valaki. Hozzáteszem 3 hónap alatt senki nem jött a mi szobánkba meg az emeleten pláne mit keresne valaki.

Rohadt idegesitő volt h preciz nőnek mutatta magát se ha olyan helyre láttál be mindenhol a getva meg a dzsuva volt.

2018. okt. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
75%
Nem tudunk és nem is akarunk költözni. Az igenytelenek nyakán azért jo lakni.. Most nekünk szidni kéne őket ugye?
2018. okt. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Már bocs,de nem mi lakunk a nyakán,hanem ő élősködik rajtunk...

Olyanok véleménye érdekel akik hasnó helyzetben vannak.köszi

2018. okt. 17. 22:43
 9/22 anonim ***** válasza:
78%
És nem lehet kitenni? Málék vagytok,vagy mi? A gyakorin persze szidjátok..
2018. okt. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
80%
Ki kell őket rakni és kész. Tököm lakna együtt anyóssal, apóssal, akármilyen tiszták.
2018. okt. 18. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!