Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyos kerdes, utal engem,...

Anyos kerdes, utal engem, unokat se latogatja, en nem megyek hozzajuk, parom ki van borulva, ti engednetek es kimennetek anyoshoz?

Figyelt kérdés

Roviden;

Anyossal terhesseg ota megromlott a viszony, nem is gratulalt a gyerekhez, aztan meg mindenbe bele akarta utni az orrat, a kislanyom most 2 eves. Mindemelett kezetmosni se szeret, takaritassal is gondok vannak.

Azt mondja iranyitom a, fiat. De parom mar kezd beleorulni abba, hogy rosszba vagyok az anyjaval es nem talalkozunk veluk.

A gyereket utoljara husvetkor lattak, en mondom h ide, hozzank barmikor johetnek, de nem jonnek, mert az en lakasomban eluk, es ide be nem teszi a labat neg az unokajaert sem ugy nez ki...

En se megyek hozzajuk, bar tavaly karacsonykor engedtem, anyukam decemberben meghalt, karacsonykor annyit mondott, h "resztvetem", de ez is inkabb egy tor volt akkor, h de jo emlekeztet ra a kotnyeles nember, a temetesre nem hogy el se jott, egy koszorut sem kuldott...

Parom nyaggat h mennjunk ki hozzajuk, gyomoridegem van a notol, parom fenyeget, h az anyjat is, meg minket is elhagy, ha nem megyek ki...

Ti mit tennetek?


2018. okt. 19. 12:47
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
95%

"Parom nyaggat h mennjunk ki hozzajuk, gyomoridegem van a notol, parom fenyeget, h az anyjat is, meg minket is elhagy, ha nem megyek ki"


Hagynám menni az ilyen hülye férjet.

2018. okt. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
94%
Elsővel értek egyet. Sose értettem miért kell erőltetni azt ami nem megy. Az én párom és anyukám utálják egymást, nálunk nemrég érkezett a gyerek. Egyiket se cseszegetem hogy ugyan már legyenek egy légtérbe, ha láthatóan nem megy. Amúgy se anyámat kell szeretnie a páromnak hanem engem és a fiunkat.
2018. okt. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
80%
A párodnak is nehéz 2 tűz között. De- ilyet akkor se mondjon már 😑😕😳 Itt pedig Neki kéne ezen segíteni. Beszéljen az anyjával - hogy kulturáltan viselkedjen,ha nem akarja,hogy az unokája a szomszéd nénit hívja mamának.
2018. okt. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
86%

Akkor menjen a k.. anyjába a kedves párod!

Ez nem férfi, csak egy majom. Ugráljon az anyja után akkor.

2018. okt. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:

En is azt mondtam neki, h akkor mehet Isten hirevel...

Soha nem igy kepzeltem, hogy egy ilyen miatt fog apa nelkul felnolni a gyerekem...

Parom ugy erzi idegileg ramegy erre a vitara, nem birja ezt a feszultseget...


Ugy erzem, hogy ha azt irnatok, h a beke miatt ki kene mennem anyoshoz, akkor se tennem meg, csak erdekel masok velemenye, ki mit tenne a helyemben...

2018. okt. 19. 13:30
 6/40 anonim ***** válasza:
92%

Egy időben én se mentem anyóshoz. Nálu k is 2éves a gyerek,régebben is sokmindenbe beleszólt kéretlenül de mikor megszületett mégjobban. Egyszer bementünk mégiscsak hozzá és láss csodát észbe kapott és mostmár azt is megkérdezi adhat e ezt meg azt a gyereknek. Ha valamit csinálni akar a fiam akkor gyere kérdezzük meg anyát. Amég nem látod a változást én sem mennék a helyedben. Lehet h nálatok nem fog változni,nekünk szerencsénk volt.

Egyszer volt hasonló vita a párommal h elmegy az anyja miatt mert összevesztem vele akkor megmondtam neki mehetsz szevasz...de ha még egyszer ilyet csinálsz akkor nem h mehetsz hanem én pakolok össze neked és kötelező lesz eltűnnöd. Azóta minden rendben anyóssal is parommal is. :)

2018. okt. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
82%

De miért nem megy el ő az anyjához? Attól, hogy ti utáljátok egymást, ő még tarthatná a kapcsolatot velük.

Ha érthető pedig a gyereket nem szeretnéd oda engedni hozzájuk, akkor találkozzanak egy harmadik helyszínen (játszóházban vagy hasonló helyen), és akkor ezzel sincs gond.

A történetet nem ismerjük, de gondolom kölcsönösen sikerült egymást megsértenetek. Egyikőtök sem szeretne békülni, vagy legalább elásni a csatabárdot és tűzszünetet kötni?

Férjed minden esetben a szüleinek ad igazat, vagy kiáll értetek, amikor szerinte is neked van igazad?

2018. okt. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
81%
Ha a "párod" (ez nem pár!) fenyeget, akkor ezt a kapcsolatot MOST kell abbahagyni. Milyen vita? Te nem mész, ő nem jön. Hol itt a vita? Rossz embert választottál a gyereked apjául.
2018. okt. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
26%

Én nem vagyok anyós, de szerintem itt veled is van baj bőven. Unatkozol és problémát generálsz.

Gondolom a férjedet sem engeded el a gyerekkel az anyósodhoz, az azért durva. Neked nem kell vele találkozni, de hogy az unokája láthatásával szopatod... az, hogy nem mos elégszer kezet szerintem nem indok.

2018. okt. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 A kérdező kommentje:

A ferjem azert nem megy az anyjaekhoz, mert azt mondja, hogy mi egy csalad vagyunk, ha en nem megyek, o se megy...


Igen, kolcsonossen megsertettuk egymast, en azzal, hogy anyos fut-fat megvett az akkor egy honapos gyereknek, de ezt ugy kepzeljetek el, tulzas nelkul, hogy 1 nagy kukaszsak! 56-62es meretu body!-nk volt, mikor a lanyom eleve 57cm-el szuletett... raadasul, mind elegge hasznalt allapotu volt.

A lakasom 52nm, nem tudtuk elpakolni, megkertuk, hogy ne vegyen hasznalt ruhat, mert ujat szeretnek raadni a lanyunkra, erre leujgazdagozott, meg h milyen jol megy nekem es tovabbra is csak vette a hasznalt ruhakat...

Gondoltam, egy lud, mint szaz, meghirdettem a ruhakat egy netes oldalon, veszunk az arabol a gyereknek! valami hasznosat... de valahogy megtalalta a hirdetesem... verig sertodott... azota se kerdezte mire lenne szukseg, mindig azt vette meg, ami szerinte hasznos... (a gyerek elso eleteveben meg ugy ahogy talalkoztunk veluk)

Na kb itt szakad meg "vegleg" a kapcsolat...

2018. okt. 19. 14:07
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!