Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Lenéznek a vőlegényem szülei?

Lenéznek a vőlegényem szülei?

Figyelt kérdés
A vőlegényem rossz körülmények között nőtt fel, átlag embernek furcsa lenne, ennek ellenére mégis normális ember lett belőle. A kapcsolatunk nagyon jó ami azt illeti. Szeretjük egymást, boldogok vagyunk és most fogunk majd lakást vásárolni. Pénzt nem szorhatjuk, semmi luxus mégis azért ami kell az megvan. Na ez az ami a szüleinek nem tetszik, hogy nagyobb végzettségünk van és 10 ezer Ft-tal többet keresünk. Ezen de állandóan tudnak problémázni. Nem lakom náluk, sőt látogatóba is havi egyszer-kétszer megyek, de már megfordult a fejemben, hogy megbeszélem a vőlegényemmel, hogy én is odaadom, engem ezért ne szóljanak meg. Az is bánt mikor ott vagyok állandóan méregetnek látom rajtuk. Most lehet sokan azt hiszik, hogy a párom anyuci pici fia, de az az igazság, hogy a páromat se szeretik babakora óta. A beszólogatás az folytonos náluk,meg a káromkodás. Most az ütötte meg a fülemet, hogy úgy volt megyünk hozzájuk. Apja felhívta,hogy hozzon ezt azt a boltból útközben. Ki volt hangosítva a telefon és hallottam kérdezte tőle, hogy Pesten vagy még, vagy már jössz haza? Tudta jól, hogy én is megyek. Csak ennyire néznek levegőnek. Én szeretnék velük jó viszonyban lenni, de nem tudom,hogy ez hogy lehetséges? Próbáltam a vőlegényemmel beszélni erről, de ő annyira belevan még épülve ebbe a közegbe, hogy neki fel se tűnik az egész.
2018. okt. 24. 10:00
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Azt még hozzátenném, hogy az elején az anyukája nagyon mézes mázas volt velem. Persze tudtam, hogy nem ez a valódi arca, akkor még barátom volt a fia és sokat mesélt róla. Én próbáltam kedves lenni velük, de nem tudtak "befogadni" és már úgy viselkednek velem ahogy a gyerekeikkel. Mondhatni, nekik fáj más boldogsága, nem bírják elviselni ha valaki jobban érzi magát. Általában ha ilyen van az adott embert megpróbálják minnél jobban visszahúzni. Én nem is tudom mi lenne a jó megoldás, mégis csak a szülei, nem akarom tőlük elszakítani, viszont ezt én sem bírom így.
2018. okt. 24. 10:05
 2/14 anonim ***** válasza:
75%

Mi az, hogy "én is odaadom, engem ezért ne szóljanak meg"? Te akarod pénzelni a párod szüleit?

Ha közösen akartok lakást venni, akkor rendesen legyen lepapírozva, hogy ki mennyi pénzt tett bele, később ne legyen ebből probléma.

Szülőkkel pedig ritkítsd a kapcsolatot.

2018. okt. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Eleg hülyén fogalmaztam ezt meg. Lehet így fogadtak be vagy nem tudom. De ez így elég sok szenvedést hordoz maga után,mert ez a helyzet senkinek sem jó így.
2018. okt. 24. 10:07
 4/14 anonim ***** válasza:
76%

“. Ki volt hangosítva a telefon és hallottam kérdezte tőle, hogy Pesten vagy még, vagy már jössz haza? Tudta jól, hogy én is megyek. Csak ennyire néznek levegőnek.”


Műbalhé. Komolyan ezen hisztizel?

2018. okt. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
73%
Ha lesz gyereketek, akkor is párod szüleire fogjátok költeni a pénzt?
2018. okt. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem hisztizek rajta. Igen ezt lehet én reagáltam túl.
2018. okt. 24. 10:13
 7/14 anonim ***** válasza:
89%
Ne foglalkozz velük, próbálj meg nem gondolkozni ilyeneken, és nem adni a véleményükre. Ne hagyd, hogy ez megmérgezze a kapcsolatot. Ismertem olyat, aki felbontotta az eljegyzését, mert annyira utálta a párja szüleit. Tartsd magad távol tőlük, és eszedbe ne jusson pénzt adni nekik, mert csúnyán néztek.
2018. okt. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
94%

miért kellene pénzelned ôket?

Êheznek?

Munkanélküliek?

Nyilván, ha 4-5 napot náluk vagy, egy kisebb bevàsàrlàst megejthetsz jófejségbôl, de hidd el, nem fognak megszeretni akkor sem, ha pénzeled öket.

2018. okt. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
48%

" én is odaadom, engem ezért ne szóljanak meg. Az is bánt mikor ott vagyok állandóan méregetnek látom rajtuk."


És az a verzió nem jutott eszedbe, hogy nem foglalkozol velük? És nem mész hozzájuk?


"Én szeretnék velük jó viszonyban lenni"

Mégis miért? Mi van, ha nem jó a kapcsolatotok? Sőt, mi van akkor, ha nem is találkoztok? Talán összedől a világ???

2018. okt. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
92%

"Apja felhívta,hogy hozzon ezt azt a boltból útközben. Ki volt hangosítva a telefon és hallottam kérdezte tőle, hogy Pesten vagy még, vagy már jössz haza? Tudta jól, hogy én is megyek. Csak ennyire néznek levegőnek."


Magyarázd már el nekem, hogy itt mi volt a problémád, mert akárhányszor olvasom újra, nem értem, mi itt a gond.

2018. okt. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!