Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ti megtartanátok a család...

Ti megtartanátok a család nélkül a keresztelőt?

Figyelt kérdés
A családomból senki nem jött el babát nézni, 3 hónapos már. Felajánlottam, hogy elmegyünk mi hozzàjuk, de nem akarják. Én mindegyik testvéremnél voltam, amikor születtek a gyerekek és a szüleim is. A feleségem szeretne keresztelőt tartani, de én reménykedem, hogy a szüleim, testvéreim jobb belátásra térnek. Így csak a feleségem családja lenne jelen. Nincs semmi okuk, hogy így csináljanak. Ők a volt páromat akarják mellém, de mi évek óta külön vagyunk már. A feleségem csak azt hajlandó meghívni, aki eljött megnézni a babát, szóval a családomat nem. Ti mit tennétek a helyemben?
2018. nov. 3. 19:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem jöttek el babát nézni, pedig még voltak hívva, és még ti is elvittetek volna a babát hogy nézzék meg, de ezt sem akartak, tudod ki hívná meg őket. Ne haragudj de a családod bunko parasztok. Nem hívnám meg őket én sem. Amilyen az adjon isten...
2018. nov. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne erőltesd, ha ennyire érdektelenek, hogy még a kisbabádra se kíváncsiak, nem fogadják el a döntésed, akkor felesleges ezen aggódnod. Nem a ti hibátok, az ő bajuk.
2018. nov. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van a felesegednek
2018. nov. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Család nélkül? Ott lesz a családja, a családja ugyanis az a része a rokonaitoknak, akik kiváncsiak rá. A te családod is azok, akik nem pofáznak bele rosszindulatúan az életedbe és kiváncsiak a gyerekedre és a párodra.
2018. nov. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

ėn a helyedben már jol kiosztottam volna őket hogy,gyerekesen viselkednek ės csak magukból csinâlnak hülyėt a viselkedėsükkel.

A felesėged meg teljesen megėrtem..!

2018. nov. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
A feleségednek igaza van. Eszembe sem jutna várni arra, hogy meggondolják magukat és hirtelen elfogadják a feleséged és a babát is, és szeretni fogják. Ha az exedet akarják melléd, akkor ezen nem az idő segít, hanem egy kiosztás, hogy vegyék észre magukat. Az időt nem lehet visszaforgatni és nem cserélheted ki a babád anyukáját egy másikra. Ha nekik így felelne meg a gyerek is, akkor nem hogy a keresztelőn, sehol nem akarnám látni őket. Te se erőltesd.
2018. nov. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
21%
Nem kell ebből családi ünnepet erőltetetten csinálni, a feleséged családja se nyomuljon nagyon, csendben vegyen részt. Ez a földre érkezett emberről és Istenről szól. Minden többi résztvevő - pap/lelkész szülők, keresztszülők, rokonok, nézők csak segédkezik a szakrális szertartáson. Nem kell utána ünneplés sem.
2018. nov. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
5%
A család nélküli keresztelő olyan, mint a fej nélküli csirke. Ugyanúgy rohangál, de ha elé raksz valamit, nekimegy.
2018. nov. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
22%
nein
2018. nov. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
A feleségednek van igaza. Nehogy már pitizzen nekik, meg könyörögjön hogy menjenek a keresztelőre... Maradjanak maguknak.
2018. nov. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!