Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Párotok hogy fogadta hogy nem...

Párotok hogy fogadta hogy nem jössz ki az Édesanyjával?

Figyelt kérdés

Mindkét részről jöhet válasz. Javítottatok e a dolgon valahogy?


Én konkrétan nem tudom elviselni, vannak dolgai amit nem szeretek. Nagyon ritkán eljön hozzánk de az nekem bőven elég. Akkor is zavar a jelenléte.


2018. nov. 8. 00:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
58%
Jól mivel nem tartja vele 27 éve kapcsolatot,nem is ismerem,de jobb is ,mert amiket mesélt, lehet felrúgnám a nőt..
2018. nov. 8. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
87%
Az én párom jól. Látja, hogy oka van, és nem erőlteti. Rugalmas, úgy intézi, hogy ne is kelljen találkoznunk. És ezért nagyon hálás vagyok neki, meg azért, mert mellettem van.
2018. nov. 8. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
83%
Jól. Mondjuk hozzájárul az, hogy felnőtt emberként én képes vagyok uralkodni magamon és udvariasan tudok anyosommal viselkedni. A férjem, megérdemel annyit, hogy elvislejem az anyjat
2018. nov. 8. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
88%
Sajnos jol. Az o szulei es az enyemek is szornyuek. Neha talalkozunk veluk es nekunk annyi boven eleg
2018. nov. 8. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
86%

Nekem egy párom volt, akinek az édesanyjával nem jöttem ki, de nem problémázott ezen, mert ő sem jött ki vele.


Mik azok a dolgai, amiket nem tudsz elviselni? Ha nem piszkál, nem szól be, nem kellemetlenkedik, csak mondjuk olyasmiről van szó, hogy idegesít a hangja vagy hasonló ártatlan dolgok, akkor legyél kicsit nyitottabb és toleránsabb. Ha bosszantó szokásai vannak, akkor nyugodtan lehet közölni a házi szabályokat, amikor eljön. Ebből még jó esetben nem lesz harag.

2018. nov. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
55%

Kettőn áll a vásár!

Nem lehetetlen, hogya MINDKÉT RÉSZRŐL közeledési szándék megoldásra vezetne.

.

A 'házi szabályok' ismertetésénél azért vigyázz, mert ha ő a 'vendégjogra' hivatkozik, újabb ütközési felület keletkezik!

2018. nov. 8. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
78%
Én 1 évig próbálkoztam azzal, hogy jó kapcsolat legyen köztem és párom szülei között. Aztán igaz softos verzióban de elmondtam neki, hogy nem vagyok hajlandó elviselni az apja beképzelt nagyzoló stílusát és az édes drága anyucikája nagy pofáját.
2018. nov. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
36%
Nem kell bírni ahhoz valakit hogy eltudd viselni. Én se szeretem de nem is vagyok az a típus akinek mindenbe bele kell kötnie képes vagyok elengedni dolgokat.
2018. nov. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
79%

Teljes mértékben tisztában van vele, hogy miért kezdtem el tartani a távolságot az anyjától. Zavarja, hogy nem vagyunk jóban, de nem csesztet vele. Meg se próbál hívni magával, ha átmegy.

Szülinapokon, ünnepeken találkozunk, ami meg simán elviselhető. El lehet vele beszélgetni, ha bennem van a tudat, hogy utána megint hetekig nem látom.

2018. nov. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
29%

Nálunk egyszerű volt, nem nem voltak jóban, hanem anyám nem állt vele szóba soha, nyilván nem is engedte be a házába, tizensok éves kapcsolatnál sem.

Mi pedig elfogadtuk, elvégre joga van hozzá, ha igazságtalan és megalapozatlan is. És béke volt. Nagyra értékelem, hogy a párom ennek ellenére normálisan állt anyámhoz, igaz, nem is értékeltem volna, ha rosszat mond róla, erre érzékeny vagyok.

A fordított eset már más, a párom anyjával ilyen szülő-gyermek viszonyban vagyunk, nem is rosszban.


De ha van valami ellentét, akkor mindenki a saját véleményének megfelelően foglal állást. Kb. mindig a párunkkal értünk egyet, hisz hasonlóak vagyunk, azért is vagyunk együtt. A másik más emberekkel való kapcsolatába pedig nem szólunk bele, amíg nem fajulnak el a dolgok, de nem teszik.

Úgyhogy mi ilyen őszinte, bizalomteli, kétfős egyesített front vagyunk, megbeszéljük a dolgokat és tekintettel vagyunk a másikra. S ahogy már írtam, a véleményünk általában egyezik. Ez sokat segítene rossz kapcsolatoknál is, amik szerencsére nincsenek.

2018. nov. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!