Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért csinálta ezt anyósom?...

Miért csinálta ezt anyósom? Ez valami rossz vicc?

Figyelt kérdés
50 kiló vagyok 163 cm, XS illetve S a méretem. Mindent megeszek nagyjából csak módjával, ritka az ha zabálok, de enni eszek. Anyósom bejelentette, hogy vett nekem egy kis ajándékot, pont jó lesz rám...Tudjátok mit vett? Egy XXXL-es egyszinű pólót ami 3x akkora mint én vagyok. Nem az ajándék számít, el sem várom, de ez valami rossz vicc??? Látta mekkora...talán egy 200 kilós emberre jó lenne... ezt úgy képzeljétek el annyi hely van még benne, hogy még a párom is befér mellém. Most ez mire volt jó? Párommal küldte el, tehát még nem is szemtől szemben adta oda, hogy betudjam egy poénnak. Párom oda se akarta adni, én könyörögtem, hogy mutassa már meg mit titkol..
2018. nov. 9. 22:01
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
73%
Le kell sz@rni. Emiatt felnőtt nőként kérdést kiírni...
2018. nov. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem csak xar a humora, túl vékonynak gondol.
2018. nov. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
43%
Gondolom kövér és fusztrálja h te csinos nő vagy ő meg a kutyának nem kell,figyeld meg mindig az ilyen tehenek szidják a jo nőket akikkel a pasijuk férjük együtt van a hátuk mögött..
2018. nov. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
84%

A mama mekkora? Küldj neki egy xxs-es pólót vissza, vagy a gyerekosztályról valami hercegnőset.


"figyeld meg mindig az ilyen tehenek szidják a jo nőket "

Biiizony! Mert a kövérek kizárólag gonosz, megkeseredett emberek, ellenben a csini, dögös mucikák mindig jók és kedvesek akik soha nem álázzák a csúnya embereket.

2018. nov. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
93%
Akkor remek ajándék lesz számára egy leakciózott, csicsás kislánypóló karácsonyra. Szerintem csomagold be nagyon szépen, valami nagyobb dobozba.
2018. nov. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
33%
Igazad van, sokkal találóbb ajándék lett volna, ha befizet egy magánoviba. Az értelmi szinted alapján az lett volna tökéletes.
2018. nov. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
32%
Küldj vissza a gyerek osztályról valamit ha vissza akarsz vágni, vagy mint értelmes felnőtt nő engedd el.
2018. nov. 10. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
84%

Nekem tetszene. Tök jó pizsama lenne :D Vagy varrnék belőle valamit. Kis párnát (vagy nagyot?), esetleg festenék rá valamit, vagy a cicának csinálnék belőle fekhelyet. Vagy bepötyögném a youtube-ra, hogy mit kezdjek egy régi, rongyos pólóval. Tök jó dolgokat ad ki.


Amúgy nem tudom mi van a nővel, de én lehet "úgy vágnék vissza", hogy megköszönném a szép ajándékát. Igazából ezzel nekem nem okozna gondot. 50 kilósan vékony vagyok, 163 centivel átlag magas vagyok, talán még van egy csinos arcom is hozzá, az önbizalmamat meg nem venné el egy ekkora póló. Vegye csak a pólókat, amik túl nagyok, ő fog anyagilag megrövidülni. Én meg gazdagabb leszek varrós anyaggal. Vagy egyszerűen kidobom. Aztán ha anyókának elfogy a pénze, majd sírhat a tenyerébe, hogy miért arra b_szta el a pénzét, hogy a menyének vegyen óriás pólókat.

2018. nov. 10. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
29%
Biztos, hogy nem az unokagyártásra akart célozni ezzel?
2018. nov. 10. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
43%
Rosszindulatú, kövér, vénasszony. Az enyém dettó. Ezek mind ilyenek. Lépj túl rajta, én már megtettem.
2018. nov. 10. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!