Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Az én kérdésem elég összetett,...

Az én kérdésem elég összetett, rendes válaszokat kérnék. Feljelenthetem? A fő kérdés a szövegen belűl lessz.

Figyelt kérdés

Sziasztok . Mivel nem láttok bele az életembe így lehet,hogy hoszzú lessz,de le kell írnom,hogy bele lássatok.

Van egy csodás férjem,és egy gyönyörű gyermekem.

Mivel anyósom mindig azt mondta,hogy ő milyen beteg,így nem vettünk házat,hozzá költöztünk. 2 - éve műtötték,az nekünk 50 - ezer forintunkba került. Én megyek neki receptekért,gyógyszertárba, ha valamit intézni kellett neki mindig én mentem.

DE Mivel én megyek mindenhova,és a fodrászához is én kisérem el,így úgy döntött,hogy egyszer életében megajéndékoz. Vett nekem egy csizmát most télre....

De kb egy hét múlva vissza kérte, mondván,hogy én szemtelen vagyok, a férjemnek azt mondta,hogy kicsi volt rám,a sórogomnak meg már azt mondta,hogy drága volt. A férjemnek van egy autója,megvádolta,hogy neki ment,ami természetesen nem igaz. És megilyeztette a gyeremekem,hogy elviteti a gyámügyesekkel.

Az lenne a fő kérdésem,hogy mindig vádol olyan dolgokkal ami nem igaz. Mindig azt mondta,hogy majd ő megy és feljelent minket. Persze nincs komoly oka. Szerintetek ezek után,vagy becsület sértésért,vagy rágalmazásért én feljelenthetem ????

A férjem megengedte, volt rá példa,hogy rám témadt,és azt is nekem köszönheti,hogy nem lett belőle probléma.

Egy önző két színű nő.

Igazat írok,mivel nem ismertek engem,nincs okom hazudni. Ha valaki mégis belém akar kötni,hogy szegény asszony stb....

Akkor csak annyit kérek,hogy megadom a címem,költözön az ide. A faluban mindenki utálja. Olyat mond a gyerekemnek,hogy a szülei nem szeretik stb....

Mindent nem írok le mert így is hosszú lett,de annyit még hozzá teszek,hogy ha engem ócsáról,az nem érdekel,de azért is gondoltam,hogy ide írok,mert ha a gyerekemre kihat,azt nem hagyom.

Plussz mindig fenyeget,hogy megy a rendőrségre,mert ő a valaki, a férjem azt mondta,hogy szereti az anyját,de ha ezekután úgy döntök,hogy essen a saját dugójába, akkor ő melletem van. Ez nem hírtelen döntés,ez megy már 5 - éve, mindig mikor költözni akartunk,ő pont akkor volt beteg,de ha nem mentünk az volt a baj...


2018. nov. 10. 21:50
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
54%
:DDDDDDD
2018. nov. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
87%
Egyszerű a megoldás: költözni kell.
2018. nov. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Örülök,hogy neked vicces, de ez tényleg komoly. :(
2018. nov. 10. 21:55
 4/23 A kérdező kommentje:

2 - költözünk, nem is maradunk itt, csak szánom bánom,de szeretném,hogy ezt a sok évet vissza kapja. Úgy viselkedik,mintha ő építette volna a falut,ahol élünk. Egyszer dölne a saját dugójába.

Azta vagyok így mióta megíratta a gyerekemet,hogy őt elviszik tőlünk. Természetesen,vissza vonnám ha lehet a feljelentést,de szeretném úgy megilyezteni,hogy többet ne szemétkedjen senkivel. Kb 1500 - an lakunk a faluban,de szinte mindenki azt kérdezi,hogy éle még,és sajnos nem szeretetből.

Az tény,hogy elmegyünk a jövőhéten.

2018. nov. 10. 22:00
 5/23 anonim ***** válasza:
92%
Költöztök, és nem foglalkoztok a betegségével, még ha ismét ki is jön valami nyavaja. Itt lenne az ideje, ha már ilyen mérgező az anyósod.
2018. nov. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Gond van most a nettel,bocsi,ha pár szót nem úgy írtam,nem direkt volt
2018. nov. 10. 22:02
 7/23 A kérdező kommentje:
Van hova mennünk,eddig is azért voltunk vele,mert eddig mindig pont akkor akart meghalni mikor költöznénk. De a férjem azt mondta,hogy ha a mentő is viszi el,akkor is elköltözünk
2018. nov. 10. 22:05
 8/23 anonim ***** válasza:
98%
Itt vmi nem kerek egész idáig joba voltatok? Megajándékoz vissza kéri kitalál karambolt,nem kéne elvinni orvoshoz? Mert lehet vmi agyi baja történt már bocsánat de Nagyányán detto cuki muki volt aztán azt mondta rám h ss tiszt vagyok aki megakarja ölni megvert stb.. Kiderült h komoly agyi baja van..
2018. nov. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
88%
Demens. Orvosi kezelésre szorul. Azok találnak ki rágalmakat. De költözzetek el, csak eljön az idő, amikor már önveszélyes lesz, és akkor otthonba kell költöztetni.
2018. nov. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
71%
Addig hazudgált ilyen-olyan betegséget, míg tényleg agybeteg, demens lett. A "Vigyázz mit kérsz, mert megkapod" mondás most bevált.
2018. nov. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!