Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Segítség, oda vissza? Vagy nem?

Segítség, oda vissza? Vagy nem?

Figyelt kérdés
Sziasztok. A fèrjem nem èrt egyet velem azt mondja, hogy túlzok ezért kíváncsi vagyok vèlemènyekre. Már több mint egy hónapja, hogy eltörtek a lábam. Anyu jött minden nap segíteni mikor a fèrjem nem volt itthon. Segített takarítani mosni gyerkőcök vinni hozni a suliba/suliból. A fèrjem anyja egy hónap alatt ha nègyszer eljött vagy 10 percre de akkor mikor a fia már itthon volt/ jelzem nem is hozzánk indult hanem a temetőbe/ csak ha már arra járt bejött hozzánk is. Szóval semmit nem segített. Nemsokára leveszik a gipszet ès anyós már tervezi hogy akkor az èn segítsègemmel majd ő meg a fèrjem csinálunk hurkát meg kolbászt mivel jön a karácsony. Persze èn megmondtam a fèrjemnek, hogy csakis azoknak fogok segíteni akik nekem. Ezen jól felhúzta magát. Szerintetek nincs igazam??? Bocsi hogy túlságosan hosszú lett ès persze lehet ostobaság is. De engem idegesít a dolog. Mit gondoltok??? Köszönöm szépen.

2018. nov. 26. 20:24
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
24%
Túlreagálod.
2018. nov. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
84%
Biztos, hogy nem segitenék neki. Inkább akkor a saját Anyukádnak segits amiben kell, végtére is ő melletted volt. Ezzel a szöveggel épiteném le Anyós pajtást is.
2018. nov. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem is túlreagálod. Lehet azért nem ment mert anyukád úgyis ott volt segíteni. A legtöbben azért szívesebben vannak az anyjukkal, mint az anyósukkal. Én akkor lennék kiakadva, ha nem lett volna segítségemre és nem segít vagy ha kértem volna, de nem segít.
2018. nov. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Igen ott volt anyu. De úgy hogy szabit kellett kivennie mellette otthon is helyt kellett állnia. Sőt mikor már dolgozott munka után egyből hozzánk jött. Míg anyósom otthon ült bírja magát mèg szerencsère. Mindenkinek ment a családjából segíteni gyerekekre vigyázni csak a saját unokáját kajáltam le.
2018. nov. 26. 20:39
 5/30 A kérdező kommentje:
Bocsi kakálta le
2018. nov. 26. 20:40
 6/30 anonim ***** válasza:
9%
Ha szar a kapcsolat miért lepődsz meg? Sok anyos nyig az uncsiért aztán rossz nő szüli onnantol gyülőli az uncsit.. Ezért nem kell szülő nyávogására uncsit gyártani v eleve el kell határolodni a volt családjainktol azok jelentéktelenek ott a saját az a fontos,csak sokan tul lihegik nem értem miért :O ..
2018. nov. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
63%
A kerdes: ha a ferjed laba torott volna el, a te anyad jott-e volna apolni ot?
2018. nov. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
7%
A valasz: nem tudjuk. Igy hat ne reagald tul.
2018. nov. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
63%
# 7/8 nem őt kellett ápolni, hanem segiteni esetleg az unokák körül. + ezzel a kérdező anyukája a férjén is segitett, végtére is akkor neki kellett volna ellátnia mindazt amit a felesége nem tudott. pl elvinni a gyerekeket ahova kell.
2018. nov. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 mantis religiosa ***** válasza:
71%
Mond, hogy nem jól forrt össze, rakd vissza a gipszet a lábadra még vagy 4 hétig, aztán egész karácsonykor nem lesz semmi dolgod, ágyba kapod még a reggelit is! :-)
2018. nov. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!