Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » A barátnőm hétvégén bemutat a...

A barátnőm hétvégén bemutat a szüleinek. Mit illik ilyenkor vinni?

Figyelt kérdés
A lány apjának gondoltam egy üveg fehér vagy vörös borra. Melyiket illik ilyen alkalommal adni? Az anyjának pedig valami bonbont szeretnék venni. Ezek jók?

2018. nov. 27. 22:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Általában jók. Nőknek néha virágot visznek, de a bonbon is rendben van. Előtte próbálj rákérdezni a barátnődnél, hogy mi a véleménye, nehogy belefuss egy olyanba, hogy antialkoholista a család és az édesanyja fogyózik :).

Sok sikert!

2018. nov. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
63%
Vörösbor, desszert teljesen jó! Kérdezd meg a lányt,milyen bonbont szeret az anyukája. Vagy ha szereti a virágokat, akár egy szép csokrot is vihetsz.:)
2018. nov. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
67%
Vagott viragot nem vinnek, az olyan leanykeros...
2018. nov. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
16%
Az első mondatot olvasva azt hittem a csajod össze fog balhézni a szüleivel..hétvégén bemutat nekik..egy középső ujjat..de utána tiszta lett a dolog..☺
2018. nov. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem ezek jó ötletek :) anyuka esetében még egy csokor virág játszik.
2018. nov. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 szántóvető ***** válasza:
20%
jobb ha nem viszel semmit.inkább mutasd magad szegénynek,abból baj nem lehet.
2018. nov. 28. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
36%

Én nem értem ezt a vigyünk valamit mániát, a legsablonosabb dolgokat írod, de minek?? Nekem ez mindig olyan volt, mintha ajándékkal akarnád őket elnyerni magadnak.

Kérdezd meg a barátnődet akkor, hogy vigyél-e bármit, mit gondol.

2018. nov. 28. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
85%
Első találkozáskor egy csokor virágot illik vinni a nőnek, a férfinak nem diktál az illem ilyet. Üveg bort tartogasd karácsonyra.
2018. nov. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
81%
Kérdezd meg a barátnődet, hogy milyenek a szülei, mert az a nem mindegy. Például az én szüleim egyáltalán nem örülnének semmilyen ajándéknak, mert ők is azt gondolják erről, hogy pl. le akarná őket kenyerezni az illető vagy ilyen mű, megjátszott kedvesség, illendőség. Nekik nem szimpatikus az ilyesmi és egyébként nekem sem. Szerintem erre nincsen szükség.... Később, ha már ismerik egymást és többször találkoztak, akkor nyilván lehet viszonozni a vendéglátást és vinni valamilyen ajándékot, de rögtön az első alkalommal nekem nagyon furcsa. A párom nem is hozott semmit, én sem vittem és nekünk így volt a legjobb. Viszont ha viszel is ajándékot, akkor arra is figyelni kell, hogy mit választasz. Például nálunk nem iszik senki sem alkoholt így egy üveg bor nem lenne a legjobb választás, anyukám pedig cukorbeteg... Szerintem az a legjobb, ha ezt megbeszéled a barátnőddel.
2018. nov. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
37%

"Én nem értem ezt a vigyünk valamit mániát, a legsablonosabb dolgokat írod, de minek?? Nekem ez mindig olyan volt, mintha ajándékkal akarnád őket elnyerni magadnak"


Milyen mánia? Kit akar megnyerni magának?

Drága, ez csak illem, nem megyünk üres kézzel.

Ha esetleg a szüleid nem tanítottak meg rá.

2018. nov. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!