Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Apósom "meglátott" minket,...

Apósom "meglátott" minket, annyira kellemetlen. Ti mondanátok már valamit, pl. hazaküldenétek ezek után?

Figyelt kérdés

Eljött hozzánk vendégségbe és már két hete itt van, nagyon unom egyébként, Férjem azt mondja nem küldhetjük el.

Így úgy döntöttem elég abból hogy a saját otthonomban feszélyezve érzem magam ennyi ideig, így tegnap este a nappaliban levő kanapén szexeltünk, majd apósom hirtelen kijött a szobájából az éjszaka közepén. Magamra kaptam a plédet és berohantam a hálónkba. Annyira ciki volt az egész.

Ki gondolta volna hogy az éjszaka közepén ő felkel és enni akar?! Egybe van a konyha-nappali.

Bár ezekután remelém észreveszi magát és hazautazik. Ráadásul férjem szerint az én hibám, mert ott lett volna a hálónk is, viszont szerintem meg illetlenség ennyit időzni vendégsében, és én hazaküldeném. Igazam van?


2018. nov. 29. 08:11
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
93%
Miért nem lehet hazaküldeni? És minek van ott? És ha már ott van, miért nem mentek be a szobátokba dgni?
2018. nov. 29. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
90%
Értelmes ember, ha vendég van a házban, nem szexel nyitott ajtó mellett, nyilvános helyiségben. Haza pedig legfeljebb a férjed küldhetné, ha erre oka van.
2018. nov. 29. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
87%

1. A férjednek részben igaza van, ha valaki vendég van, akkor nem aközös helyiségekben szexel értelmes ember (de ebben a férjed is hibás, mert ö is beleegyezett), ilyen esetben nem csodálkozhat, ha valaki meglátja.

2. Ettöl apósod biztos nem fog elmenni töletek, mert ez csak neked kínos, neki nem - elvégre te voltál a ****.

3. Ha az após szerinted sokáig van alatok, akkor a férjeddel beszéld meg, és ö küldje el.

4. Azt nem értem, miért hívtad meg az apóst, ha nem akarod, hogy ott legyen, és miért nem tisztáztátok elöre, meddig marad.

2018. nov. 29. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
82%
Mondjuk bunkóság hetekig ott élni valaki nyakán, pláne ha egy vénember az illető. A férj meg ne döntse már el egymaga, hogy marad-e a papa vagy nem, ugyanis nem ő él egyedül a lakásban hanem ott a feleség is. Vagy neki kuss a neve és csak a kaját tegye eléjük? Én biztos nem tűrném ezt szó nélkül, most vagy ketten élünk a lakásban és vagy házasok vagyunk azonos jogokkal, vagy egy csicska vagyok aki teszi amit az ura parancsol.
2018. nov. 29. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 A kérdező kommentje:
Senki nem hívta meg, közölte hogy másnap jön. 1 hétről volt szó, és már arra is húztam a szám. Szerencsére csak évi 2 alkalommal találkozom vele, de ez a látogatás most a kelleténél hosszabra nyúlt.
2018. nov. 29. 08:24
 6/43 anonim ***** válasza:
49%

ott lett volna a hálónk is


- igen, de egy rohadt libanc el akarta üldözni a vendéget

2018. nov. 29. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 A kérdező kommentje:

A saját szüleimnek gond nélkül megmondanám hogy ideje hazamenni...

Egyébként nem főzök rá vagy takarítok utána, mert első napokban mindig elpakoltam utána, és pár óra múlva megint kupi volt (széthagyta a dolgait a nappaliban, cipőjét nem rakja el, az egyik ebédlő széket kivitte a kertbe és otthagyta éjszakára is, stb). Főzni főz magának, de bár ne tenné...

2018. nov. 29. 08:34
 8/43 anonim ***** válasza:
96%

Maradjunk annyiban, hogy mindannyian megéritek a pénzeteket.

-Após hivatlanul odaállít hetekre. Bunkóság

-Férjed szerint a te hibád, de azért az ő faxa is felállt a nappaliban a kanapén. Állati ösztön

-Te meg titkon remélted, hátha meglát, vagy hallja és ezért magától ráébred, hogy mostmár zavar. Mert kinyitni a szádat nem mered. Kicsinyes játszmázás.

2018. nov. 29. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
95%

Szándékosan csináltátok a nappaliban, te magad írod le. Innentől kezdve álszentség, hogy jajj nem gondoltad volna, meg berohantál a szobába, mert milyen ciki.


A férjeddel beszélj, ne apukával játszmázz, mert ez nevetséges.

2018. nov. 29. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
27%

Otthon nem várja senki és semmi apósodat, vagy összeveszett a feleségével?

Jön a hétvége, én sürgősen csinálnék valami elmenős programot. Pénteken lelépnék és vasárnap este előtt nem is jönnék haza. Addig a férjed kiélvezheti apja társaságát, te pedig el tudod dönteni, sarkadra állsz és elküldöd haza, vagy marad amíg eszébe nem jut, hogy haza kellene menni.

2018. nov. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!