Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Apósom "meglátott" minket,...

Apósom "meglátott" minket, annyira kellemetlen. Ti mondanátok már valamit, pl. hazaküldenétek ezek után?

Figyelt kérdés

Eljött hozzánk vendégségbe és már két hete itt van, nagyon unom egyébként, Férjem azt mondja nem küldhetjük el.

Így úgy döntöttem elég abból hogy a saját otthonomban feszélyezve érzem magam ennyi ideig, így tegnap este a nappaliban levő kanapén szexeltünk, majd apósom hirtelen kijött a szobájából az éjszaka közepén. Magamra kaptam a plédet és berohantam a hálónkba. Annyira ciki volt az egész.

Ki gondolta volna hogy az éjszaka közepén ő felkel és enni akar?! Egybe van a konyha-nappali.

Bár ezekután remelém észreveszi magát és hazautazik. Ráadásul férjem szerint az én hibám, mert ott lett volna a hálónk is, viszont szerintem meg illetlenség ennyit időzni vendégsében, és én hazaküldeném. Igazam van?


2018. nov. 29. 08:11
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
81%
De miért....miért nem küldöd haza? Miért nem mered megmondani? Minek van ott egy vén fsz hetekig egy házaspár nyakán? A férjed miért nem veszi figyelembe, h ez neked nem jó? Gondolom olyan sötét tahó mint az apja, csak az a lényeg hogy ő mit akar, mindenki más hallgasson.
2018. nov. 29. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
79%
Miért nem a hálószobában dugtatok????
2018. nov. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
61%

Az nem vendégség, hogy valaki két hétig ott csücsül más lakásában. Ez nyaralás, de ha még két hétig marad, akkor már odaköltözésnek nevezném.

De mondjuk jogos, hogy miért nem a hálószobában szexeltek. Ha más is van a lakásban éjszaka (teljesen mindegy, hogy mi miatt), akkor én csakis a hálószobában vagy kulcsra zárt ajtó mögött tenném. Viszont a férjed is szólhatott volna, hogy ne ott, hanem a hálóban csináljátok. Szóval férjed rosszul fogalmazott: nem a te hibád, hanem kettőtök közös hibája volt.

Mert az viszont tök természetes, hogy az ott alvó harmadik személy éjszaka közepén felébred és kijön a szobájából. Mondjuk nem enni, de WC-re, vagy inni egy pohár vizet.

Mellékesen megjegyzem, ordít a szemléletmódodból, hogy nincs gyereketek. A kisgyerek a hálószobátokba is benyit, ha éjjel felébred és mondjuk rosszat álmodott, vagy nem tud visszaaludni - vagy mondjuk rosszul érzi magát.


Szóval: apóst tényleg haza kéne küldeni, de ez a "meglátástól" független. Viszont máskor, akár szívesen, akár nem szívesen látott ember alszik nálatok, legyetek diszkrétebbek. Ha zavar, hogy ott van, akkor küldjétek haza, de ameddig ott van, addig ne így szexeljetek, mert nektek is kellemetlen, ha meglát.

2018. nov. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
36%

Mit keres ott "vendégségben" egy vénember ennyi ideig? Főz magára? Éjszaka zabál?

Total beteges és nem a dugásotok a nappaliban hanem a vén élősködő.

2018. nov. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
87%
Hát te se vagy normális hogy a nappaliban szexelsz mikor vendég van a házban. Mért nem csináltátok a hálóban ? Apóstól meg kérdezd meg , hogy mik a tervei, meddig marad?
2018. nov. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
82%

Aha. Most akkor este volt vagy az éjszaka közepén? Mert ha mi nem a hajóban vagyunk együtt, azért az éjszakát utána ott töltjük...


Sántít a mese.

2018. nov. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
88%
Az egész kamu sztori. Ennyi hülyét egy rakáson még nem láttam :D
2018. nov. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
25%
Apuci beköltözött,én kiköltöznék,és férfit keresnék..
2018. nov. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 A kérdező kommentje:

Férjem munkában épp, közben megkérdeztem apóst hogy visszajegyet megvegyem-e neki mert ma épp állomás felé megyek.

Annyit mondott hogy nem, még marad.


Lehet hazamegyek a szüleimhez amíg nálunk trónol. Nem tudom.


Mikor férjemmel kettesben indultunk plázába, étterembe, öltözött ő is mert evidensnek gondolta hogy jön velünk.

2018. nov. 29. 12:57
 20/43 anonim ***** válasza:
88%

Off: Szerintem 20-as válaszoló írta a legbölcsebb gondolatokat. Nyomtam is rá zöld kezecskét, hátha 100% lesz! ;-)


Kérdezőnek:

Nem ismered a férfiakat! Férfiaknál a homályos célzások nem működnek. Férfiaknál az egyértelmű célzások sem működnek. Egy férfinál az működik, ha kerek-perec megmondod, mit akarsz.

Mondjátok meg neki, hogy titeket zavar, hogy odaköltözött hozzátok. Kéritek, hogy menjen haza.

2018. nov. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!