Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogyan lehetne megoldani az...

Hogyan lehetne megoldani az alábbi anyósproblémát?

Figyelt kérdés

Röviden: az anyós nem nagyon akar már a férjével lenni, ezért a legtöbb idejét a páromnál tölti, tehát szinte ott lakik, ami engem nagyon zavar. Mivel jelenleg a párom fizeti a lakást, amíg befejezem az egyetemet, ezért nem tudok mit tenni. Megbeszéltük, hogy a jövőben közösen bérlünk egy lakást, de attól tartok, hogy oda is követni fog minket az anyja, mivel nincs pénze egy sajátot kivenni. Abban reménykedem, hogy hátha visszaköltözik a férjéhez, bár ez nem túl valószínű. A párom tudom hogy nem fogja neki azt mondani, hogy ne lakjon velünk.

Lesz ebből valaha kiút?


2018. dec. 6. 20:24
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Azt még hozzátenném, hogy nem annyira borzasztóan rossz a viszonyunk, egyszerűen csak az zavar, hogy ott van és én kettesben szeretnék lakni a párommal.
2018. dec. 6. 20:31
 2/25 anonim ***** válasza:
59%

A párodnak dönteni kell, hogy te vagy az anyja.

Érthető, hogy nem akarsz egy öregasszonnyal egy fedél alatt élni.

2018. dec. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Igen, az addig oke, csak azt nem tudom, hogy hova rakjuk az anyját?
2018. dec. 6. 20:37
 4/25 anonim ***** válasza:
90%

Leírom hogy lesz:

Te eltűröd a helyzetet, amíg a pasid fizeti a lakást, mert még ilyen áron is megéri neked. Utána választás elé állítod és ő anyucit fogja választani. Te könnyes szemmel megmondod neki, hogy az neked nem felel meg és elválnak útjaitok. A válaszomat olvasva hevesen tiltakozni fogsz, hogy te nem ilyen vagy, de ilyen vagy, az anyja is ilyen és a kisfiú is ilyen.

2018. dec. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
89%
Ezt a helyzetet a párodnak kell megoldani. Nyílvan el kellene döntenie,hogy az anyjával akar élni,vagy a barátnőjével. Üljetek le és beszéljétek meg.
2018. dec. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
87%
#4, szerintem nem állítja majd választás elé. Addigra beletörik a helyzetbe (félig már most is beletört, nem úgy tekint magára, mint egy teljes értékű emberre, aki számít). Az se nagyon valószínű, hogy pályakezdőként olyan nagy kedve lesz ugrálni.
2018. dec. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
79%
Nekem a leírásból az jön le, hogy jelenelg még nem lakik együtt a kérdező a párjával.
2018. dec. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
85%

Lesz ebből valaha kiút?

Közöld a pároddal, hogy nem vagy hajlandó az anyjával lakni.

A válaszból gyorsan kiderül, hogy veled képzeli el a jövőjét vagy a nem.

Ha bizonytalannak látod, ne reménykedj, ne várj, ne kergess hiú ábrándokat.

2018. dec. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
96%

"A párom tudom hogy nem fogja neki azt mondani, hogy ne lakjon velünk."


Ha ez így van, akkor elég világos. Beletörődsz vagy szakítasz. Nem tudunk neked adni egy aranyhalat, aki ad egy lakást a mamának...

2018. dec. 7. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
53%
A kedves mamának a saját életében kellene megoldania a saját problémáját (a férjével), és nem a fiára terhelni a saját életét. Nem irigyellek. Lehet, hogy szakítás lesz a vége.
2018. dec. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!