Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósék kikészítenek! Sos!...

Anyósék kikészítenek! Sos! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kb még 1 hónapig anyóséknál lakunk mert épül a saját házunk. Most állt elő az a helyzet, hogy a mi 30 meteres fényfuzérunket elvették és kérdezés nélkul használják. Természetesen nem szoltunk semmit hiszen itt lakunk. Viszont baromira zavar. Ti mit tennétek?
2018. dec. 6. 23:34
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
79%
Istenem ha csak nekem lenne ennyi bajom az anyosomekkal. Idosek mar? Az en anyosommal annyi baj van mint egen a csillag, mindenbe beleszol es probal helyettunk donteni. Dolgokat akar tiltani es a babanknak is o akarja megszabni a nevet azt hogy hol vasaroljunk neki es a keresztszuleit is. A munkahelyunkbe is beleszol hogy menjunk mashova mert neki nem tetszik. Istenem... Mindenki anyosa meg van kergulve? Annyit tegyel amennyit mi sz.rd le nagy ivben vagy ha tulzasba viszi(k) szoljatok ra(juk) .. Hiaba ott laktok vannak sajat dolgaitok ne vegyek el kerdes nelkul. En azt tennem ha elvennenek tolem valamit hogy en is elveszem az ok cuccaikat es hasznalnam szepen. Persze ez en vagyok :)
2018. dec. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
91%
Karácsonykor ezek szerint ott fogtok lakni, a füzér pedig ezt a lakást díszíti. Megkérdezhetett volna valóban, én is rosszul vagyok tőle, ha valaki a cuccomhoz nyúl. Férjedet kérd meg, hogy beszéljen a szüleivel erről.
2018. dec. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
71%
Albérletbe mentem volna..
2018. dec. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
94%

EZZEL készítenek ki anyósodék?!

Odaadjam az enyémet?

Már az anyósomat, nem a fényfüzért, természetesen.


1 hónapot csak kibírtok, hát, legyen boldog a hülye fényfüzérrel!

2018. dec. 6. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
96%

Hát ez tragédia!

Azurák Csabának kellene szólni!

2018. dec. 6. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
87%
Ez kamu?
2018. dec. 7. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
94%
Húsos csontos, te vagy az?
2018. dec. 7. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
93%

Tudod, én nagyon kis problémákat is meg tudok érteni, nekem is vannak heppjeim.

De egy fényfüzér, komolyan... Ha ez egy probléma anyósékkal együtt lakva, akkor ti átkozottul mázlisták vagytok, már a helyzethez képest, hogy ott laktok.


Ha egy cuccomat elveszik kérés nélkül, szólnék másnál lakva is, de ez egy nagy fényfüzér, gondolom, nem a hálójukba rakták, hanem valami publikus helyre. Fel se venném a dolgot, az a helyzet.

2018. dec. 7. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
90%
Irigylem a problémádat! Tudnád az enyémet... Ettől függetlenül kitartást!!!
2018. dec. 7. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
92%
Gondolom feldíszítette vele a házat, amelyben együtt laktok. Hol itt a probléma?
2018. dec. 7. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!