Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ki mit tenne? Szülinapi ebéd...

Ki mit tenne? Szülinapi ebéd lesz, és csak a férjem hívták meg rá, minket nem, természetesen a férjem nem megy, de mindennap elmondják neki . Komolyan mondom milyen nagyszülő az ilyen? Ti férjetek mit csinálna hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

2018. dec. 14. 09:23
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
3%
Nekünk férfiaknak a gyerekeink ÉS az anyánk az első. Tudom,hogy itt a nők egymást erősítik folyton, de inkább el kéne fogadni. Sokan hazudnak,de a barátaiknak elmondják őszintén.Egy olyan férfit ismerek akinek a csaja volt a fontosabb,mint a vére jól ott is hagyta a gyerekét... aki a gondoskodó anyját hanyagolja, az egy üvöltő csecsemőt is simán otthagy egy nőért...VISZONT: az unokájuk a vérük, és ha ez nekik nem fontos,akkor az általuk nevelt férfitől mit várnak?! Ez itt a baj. Nem az hogy téged nem hívtak. Az ,,in-low” rokonok előtt csak az időjárásról lehet beszélni, semmi bensőségesről. De az unokájukkal nem tudom hogy merték ezt tenni...
2018. dec. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
15%
A nagyszülők láthatják az unokát? Szeretik?
2018. dec. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
94%

Nem visszavàgni kell, hanem minimalizàlni a kapcsolatot. Ne süllyedjetek le a szintjükre. Mièrt jelennèl meg ott ahovà nem hívtak? A fèrjed helyèben èn sem mennèk el.

21# te meg menj ès nyald anyàd seggèt... Remèlem nincs se gyereked se felesèged.

2018. dec. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
9%
Képzeld van gyerekem és boldog házasságban élek. de nekem nem olyan nő jutott aki miatt azt kéne hazudnom hogy ő a világ közepe... más szint a szerelem meg az szülői szeretet. Ő soha nem irigykedett azért hogy mi csak házasok vagyunk. Azért kommenteltem, mert szerintem nektek is jobb lenne ha nem a nemlétező álomvilágotokban élnétek, hanem elfogadnátok a VALÓSÁGOT. Nem azt amit a férj hazudik nektek. A férfiak nagyrésze is így gondolkodik,az anyjukat pedig sunyiban látogatják, és neki adnak igazat..Én akkor megy a csodálkozás hogy a kis romantikus férfiak miért hagyják ott őket gond nélkül gyerekestül. És az ilyen nők gyerekei is azt látják hogy nem a vér,hanem a románc a fontos aztán csodálkoznak a nők amikor felnőttként ők is lelépnek. Mi a jobb: ha elfogadja valaki a fontossági sorrendet, vagy ha pár évig nézitek ahogy az anyját alázza majd otthagy titeket a szeretőért. Én soha nem tennék ilyet, mert belehalnék ha csak egy napot is a gyerekeim nélkül kellene lennem.
2018. dec. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
86%

Utolsó ez a te véleményed.

Az én férjemnek szerintem egészségesen én és a gyerekeink vagyunk az elsők, anyukaja es egyéb más családtagjai utánunk kullognak a sorban.

2018. dec. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
11%
Akkor nemsokára te fogsz kullogni a szerető után :D vagy ha szerencsés van akkor hazudik, és férfi. Ne nekem írjatok hanem a kérdezőnek.
2018. dec. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
87%
Azért ez nem mindig így van. Apukám mindig kiállt anyukám mellett az édesanyjával szemben, de sosem merült fel benne, hogy megcsalja anyukámat (lehet, hogy ehhez az is hozzátartozott, hogy anyukámat utálta nagyim, anyum viszont nem volt kifejezetten ellenséges nagyimmal). Most már 60 fölött van, nem hiszem, hogy megcsalná anyumat.
2018. dec. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
89%

Miért van az, hogy ennyi férfi van itt, akinek nincs töke egyes számban beszélni? "Mi férfiak, nekünk férfiaknak"


Nyilván olyan hapsikákkal haverkodsz, akiknek hasonló a felfogásuk. Nem hiszem, hogy 3.5 milliárd férfi neked suttogja el a titkait.

2018. dec. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
86%

Ha ilyen xarfaxú férjem lenne, hogy nem áll ki értünk és elmenne egymaga, nem kérdés, hogy karácsonyra válási papírokat adnék neki.


Ha kiállna értünk, akkor egyszerűen nem mennénk és kész.

2018. dec. 15. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
63%

Örülnék ha nem kellene menni😃

Ezentul ti is felejtsetek el oket...

Itt a karacsony

remelem nem mentek at,es hozzatok se mennek🙂

Ilyen anyostol mentsen meg az Isten

Legalabb tudod h nem kedvel

Annal rosszabb nincs mikor jopofizik

a hatad mogott meg kavarja a dolgokat...

Igy legalabb tisztan latsz

Ne is foglalkozz vele

A ferjed meg menjen ha akar hiszen az anyja

Nem kell neked is kinyalni a segguket mert a szulei

2018. dec. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!