Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ki mit tenne? Szülinapi ebéd...

Ki mit tenne? Szülinapi ebéd lesz, és csak a férjem hívták meg rá, minket nem, természetesen a férjem nem megy, de mindennap elmondják neki . Komolyan mondom milyen nagyszülő az ilyen? Ti férjetek mit csinálna hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

2018. dec. 14. 09:23
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
74%
26# miért hiszed, hogy mindenki olyan mint te és a szánalmas haverjaid? Miért hiszed, hogy mindenáron választani kell? Miért hiszed, hogy a vèrszerinti rokonság jelenti a mindent? Én is nagyon szeretem az anyámat és az apámat is. De igenis a fèrjem a legfontosabb, neki pedig én. És felfoghatnád, hogy ez nem jelenti azt, hogy kevésbé szeretjük a szüleinket. Ahogy a gyerek születèsèvel sem szeretem kevésbé a fèrjem, mégis nyilván a gyermekünk lesz legfontosabb mindkettőnknek. De az ilyen szánalmas embereknek úgyis hiába magyarázunk bármit.
2018. dec. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
64%
24# egyébként meg kár általánosítani... Nem mindenhol marja egymást anyós és meny. Normális ember pedig nem egyiknek vagy másiknak ad igazat, hanem annak akinek egy bizonyos szituációban igaza van... Mellesleg attól, hogy szeretem a szüleim még tisztában lehetek a negatív tulajdonságaikkal. De szeretem őket, mivel a szüleim. Ez más de semmivel sem több\magasabb fokú szeretet (sőt) mint amit a házastársam iránt érzek. Hisz őt én választottam... Annak ellenére v pont azért mert olyan amilyen. Kètlem, hogy fel tudod ezt fogni... Mivel csak fröcsögöd a saját hülye álláspontodat...
2018. dec. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
60%
Hát, az anyós viselkedésén pedig sok múlik. Az én anyukám például tök rendes a sógornőmhöz, pedig elég durva dolgokat tett és mondott, csak azért, mert a tesóm szereti, és mert van egy gyerekük, akit az egész család szeret, senkinek eszébe sem jutna nem meghívni a gyereket, de a sógornőt sem. A mi családunkban senki sem vetemedne olyasmire, hogy szétszakítson egy kis családot, csak azért, mert gondunk van az egyik taggal. A problémát megpróbáljuk megbeszélni vagy túltenni magunkat rajta és úgy tenni, mintha mi sem történt volna. Szóval, ha te mondtál is olyan dolgokat, amikkel az anyós tyúkszemére tapostál, akkor is inkább az anyós sáros ebben a helyzetben, főleg, mert az unokájával is így bánik.
2018. dec. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
85%

Hú ez a szerelemmel szeretem anyut...

Aki felnőtt férfiként is az anyja çsecsén lóg és jobban szereti, mint a feleségét, az nem egészséges lelkületű felnőtt, érett férfi!

Titokban látogatja anyucit? Röhej.

Ezek csak azért nem lépnek le a feleségük mellől, mert éretlen óriáscsecsemők, anyuci elkényeztetett nyomi fiúcskái.

2018. dec. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!