Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit gondoltok? Tényleg el túlzom?

Mit gondoltok? Tényleg el túlzom?

Figyelt kérdés
Szóval a férjemnek már volt egy házassága amiből született 2gyerek egy fiú (10) és egy lány( 12) ,én fiatalabb vagyok nála 13 évvel...De nem is ez a lényeg a6 édesanyja olyan kedves volt hogy míg azt sem tudta ki vagyok hogy nézek ki ,le hordott engem minden mocskos k**vának..tul tettem magam ezen,össze házasodtunk,mai napig nem igazan kedvel de én sem őt (,Nem akármiért!!) A termék gyerekei minden hétvégén nálunk vannak én el végzem az anyai kötelességeket ,főzök,mosók,takaritok..anyósomnak viszon még így sem vagyok elég jó,félreértés ne essek nem akarok neki még felelni,de mindenkitől azt kapom hogy el túlzom anyósom viselkedését,na most jön a legjobb .5hónappal ezelőtt született egy közös lányunk,akit anyós elmondásai szerint imád (hat nem latszik) de nem is kell nem kötelező csak ne játszana el mindenkinek hogy ő milyen jó nagymama ,vegig szarja a templomban is hogy ő az unokáinak él, ami igaz is de csak a fiú unokáját szereti sőt vele eléggé sok gond van ,nem tanul,hülyeségeket csinál,soha semmiért nincs megbüntetve,a 2 gyerek (10,12) sokszor vannak a mamáéknál is hétvégén, ilyenkor kicsit mi is pihenünk (pihennénk) ha anyósom nem hívogatná folyton a fèrjem hogy ,a fiad már megint rosszat csinált,csunyan beszél velünk,csapkodja az ajtót ,holott pont Ő AZ aki el kényeztet,,ezért már az apjára sem hallgat .. mind 1 a lényeg az hogy már sokszor meg kértem a ferjem beszéljen vele mert ez így nem lesz jó, de mintha félné tőle vagy nem tudom :/ ...szerintetek is el túlzom? Ez így természetes?
2018. dec. 19. 07:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%
A fiú nevelését nem a mamával,hanem az anyjával kellene elsősorban megbeszélni. Anyósodnak Te magad is megmondhatod,mikor panaszkodik a srácra,hogy legyen következetesebb vele.
2018. dec. 19. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%

Nem tudom, nekem ebből a katyvaszból nem sok minden derült ki. :/

Annyit tudok mondani, hogy állításoddal ellentétben de, foglalkozol vele és meg akarsz neki felelni, különben ez a kérdés nem született volna meg. Előbb kellett volna meggondolni, hogy beházasodsz-e egy olyan családba, ahol ilyen az anyós, sőt, jobbat mondok, ilyen a férj, mert ha baj van és a férj nem látja át, a fele probléma ott keresendő.

2018. dec. 19. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Ez ki maradt . A férjet is terrorban tartja .,és van még egy lánya ,és óriási nagy különbséget tesz a fejem és húga között,a lánya mindig jobb volt neki sőt még a veje is ,mégis ha kell csinálni valamit ,segíteni mindig a férjemet hívja,nem vagyok olyan ember aki keresi másban a hibákat,nekem is vannak hibáim de ő benne nem is kell keresni,ahányszor valamilyen összejövetel van náluk mindig gyomor ideggel megyek 9da mert tudom h valaki biztosan el fogja cseszni és már nagyon unom...A férjemnek is el mondtam ahogy többet ne számítson rám ilyen alkalmakkor mert én ezt már nem -bírom és egy szép napon ki fog majd minden robbanó belőlem..azt mondta még érti,de látszott rajta hogy nem esik jól neki...én tényleg mindent meg tettem azért hogy jó legyen ,de bele fáradtam...
2018. dec. 19. 07:32
 4/15 A kérdező kommentje:
1 # a gyerekek nem mehetnek az annyukhoz kacsonykor szilveszterkor ,húsvétkor sem!!! Mert neki programja van az új barátjával,szerinted ez anya szerinted lehet egy ilyen emberrel beszelni?már 100x el mondta neki a ferjem hogy ha ő mondd valamit a gyerekeknek akkor ne szóljon folyton bele, ez úgy jön ki hogy oo hagyjátok apátokat mert ő hülye...vele nincs mit beszelni..
2018. dec. 19. 07:49
 5/15 A kérdező kommentje:
2# Nem hinném hogy a férjemmel van a gond , hidd el ő már bele fáradt abba hogy mindig ki álljon magáért,mert hiába teszi ezt ..sokszor el mondta már az anyjának hogy fogja vissza magát nem beszélhet úgy mindenkivel mint a kutyával,De semmi nem változott a ferjem pedig megunta..
2018. dec. 19. 07:51
 6/15 anonim ***** válasza:
58%
A gyerekeket nem kellene a mamához lepasszolni, hanem az apjukkal kellene lenniük és máris nem lenne hívogatás. Aki olyan emberrel kezd, akinek már vannak gyerekei, annak tisztában kell vele lennie, hogy bizony azok az élete részei lesznek mindig.
2018. dec. 19. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nem passzolgatunk senkit sehova ők akarnak le menni és a "mama is mindig kéri hogy engedje le őket az apja"
2018. dec. 19. 08:25
 8/15 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó,engem anyukám jó modorra tanított,,ezért most inkább hallgatok hogy kinek kellene itt tanulni valamit is ..5 hónapos babával vagyok ithon hidd el nincs olyan sok időm leírni azt amit akarok ..az írásom alapján lehet hogy meg kellene tanulni helyesen írni mert ugye az én hibám hogy nem a telefont nyomom egésznap és nem vagyok hozza szokva hogy ilyen hosszú szöveget írjak...De neked kedves válaszoló nem a süli hiányzik,hanem a 7 év otthonról..ha nem tudsz válaszolni a kérdésre akkor ne írj semmit ,ha pedig valami nem érthető kérdezz! Ennyire egyszerű.
2018. dec. 19. 08:29
 9/15 szántóvető ***** válasza:
75%
"Szóval a férjemnek már volt egy házassága amiből született 2gyerek.."-innentől fogva a szokásos klisé a már jól ismert,unalmas problémahegyekkel:gonosz anyós,csürhe gyerekek(termékek?)de ez várható is volt.mégis mit vártál vagy mire számítottál?
2018. dec. 19. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszokat nekem nincs időm ezekre hülyeségekre! Szép napot mindenkinek .
2018. dec. 19. 08:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!