Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Látogassuk meg anyósékat...

Látogassuk meg anyósékat karácsonykor vagy sem?

Figyelt kérdés

Kicsit hosszú és bonyodalmak történet a miénk. Van egy 16 hónapos lányom, anyósom vagy 5alkalommal látta, apósom csak kétszer, anyós az volt nálunk apos viszont egyszer sem. Mert mikor a kórházból haza engedtek minket szülés után nem mentünk oda, és szerinte mennünk kellett volna mert úgy illik. Nem értek vele egyet ebben. Volt egy ballagás ahová elmentünk, vittük az akkor 10 hónapos lányunkat majd rá 2 hétre az utcán is össze futottunk vele, na ennyi volt a nagy találkozás, anyósom pedig különbséget tesz az unokái között és kimondottan csak 1 fiának a gyerekeit szereti, akiket mondjuk majdnem ő nevel...

Na már most bennem is van tüske hiszen amikor bejelentettem 12 hetesen hogy kisbabánk lesz apósom azt nyilatkozta hogy elmehet még a gyerek kapálni... Remélem értitek. Na mai napig bennem van.

Na én mondtam a páromnak ha gondolja elmehetnénk hozzájuk mert még nem voltunk mióta megszületett a lányunk, nem is gratuláltak, nem is várták nem is örültek. Na de viszont a párom nem szeretne, nagyon látszik még ha nem is mondja hogy ez egy tüske benne, régen nagyon segítette a szüleit de vissza éltek már vele és rengeteg pénzzel szedtek le minket, illetve nem fizették a hitelt amit a párom számukra vett fel és bár listára került. Szóval néhány borsot törtek az orra, illetve orrunk alá. Nekem is nagyon rosszul esik hogy lenne mamája papája de még sincsennek. Szóval légyszíves segítsetek nekünk mi tévőek legyünk.


2018. dec. 20. 14:26
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Egyébként gyalog 5 percre laknak tőlünk, szóval nem nagy táv se nekik se nekünk.
2018. dec. 20. 14:27
 2/15 anonim ***** válasza:
96%

Karácsonykor nem kell más viszonyt hazudni képmutatásból, amint ami egyébként is van köztetek.


Amúgy nem tudom, mit jelent ez a kapálás. Hogyan kapálhatna egy gyerek?

2018. dec. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
93%

Ha ők hívnak akkor esetleg, bár lehet én akkor sem mennék ezek után. Ha nem hívnak akkor viszont semmiképp.


Nincs még gyerekem, de milyen már hogy az újszülöttel ti menjetek?? Ilyet még nem is hallottam, mindig a rokonok mennek a látogatóba. Meg ez hogy még csak nem is gratuláltak? Meg hogy "menjen kapálni"? Ezt én sem tudnám lenyelni.

Mi még össze se költöztünk párommal, de a szülei (ő a férfi) már áradoznak egy unokáról, az apja viccesen azt is mondja hogy oda se adná, ott aludna vele.

2018. dec. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Sziasztok, elnézést hogy nem írtam le a jelentését... "elmehet még kapálni" elhalhat a terhesség... Magyarul ezt jelenti.
2018. dec. 20. 14:37
 5/15 anonim ***** válasza:
85%

Detto mint nálunk,páromról mikor otthon se élt a jo anyja 160 vakat huzott le,mig mi albiban nyomorogtunk és én dolgoztam még betegen terhesen is,a nő velnesezett a pasijával stb. A férjét is kinyirta,mindent ő csinált ,mindig élt vaklakivől a kedves mama, Mikor a papa meghalt a gyerekeiből élt ,meg a pasijaiból,engem abortuszra zavart h a fattyam miatt nem fog kevesebb pénzt kapni. Sógornőm is akkortájt esett teherbe őt teavál itatta h elvetéljen. A gyerekei megszakitottak vele minden kapcsolatot. A kisebbik fia ki is mondta h inkább az apjuk élne és az anyjuk lenne halott. Mikor meghalt senkit se vágott földhöz. Párom pezsgőt vett.. tudom gonosznak hangzik de rászolgált.


Ne menjetek,sose menj olyan helyre ahol nem várnak,ahol a gyerekednek olyat kivánnak. :(

2018. dec. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
90%
Ha igy fogadtak azt hogy babat vartok akor biztos hogy leszarnam oket. Plane hogy csesznek lemenni nem is vartak nem is erdeklodnek. Attol mert karacsony van nem kell megbolondulni es nektek jobb lesz harmasban otthol szerintem mert nyugodtabb es meghittebb. Aposodtol ez a beszolas eleg mocskos volt de mindegy. Es az higy anyosod kulonbseget tesz es ra se bagozik az se semmi. Es meg ti menjetek ujszulottel a szules utan? Elment az eszuk, vagy nem is volt. En hagynam a fenebe oket
2018. dec. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
59%
Akkor*
2018. dec. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
95%
Meghívtak?
2018. dec. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
89%
Egyetértek az előttem szólokkal. Legyetek csak ti együtt, a picinek is jobb a nyugodt meghittség. :) Boldog karácsonyt!
2018. dec. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
94%

Ne menj oda, ahova nem hívtak.Így békés lesz a karácsonyod.

"Ha úgy érzed, valaki kerül téged, soha ne zavard meg benne!" Dr Bubó

2018. dec. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!