Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Van itt olyan valaki, akinek...

Van itt olyan valaki, akinek az anyósa miatt vagy az anyósa hatására lett vége a kapcsolatának? Elmesélnéd mi történt?

Figyelt kérdés
Az én történetem röviden: a volt párom anyjának tönkrement a házassága és a fiához költözött. A párom annyira sajnálta meg féltette, hogy hiába szerettem volna elmenni és kettesben èlni vele, nem ment bele. Tegnapelőtt azt mondta, hogy mi nem ugyanazt akarjuk a jövőben és ezért nem akarja folytatni. Most eléggé kivagyok, szívesen vennèm, ha írnátok pár biztató szót vagy hogy nektek mi segített továbblépni egy ilyen kapcsolaton.
2018. dec. 21. 12:55
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Szia lehet hogy kicsit hosszu leszek de szeretnek egy kis lelket onteni beled. A teny es igaz az az hogy a parod mar valasztott es sajnos nem teged. Az anyja fontosabb neki ugy tunik, de egy ilyen pasi miatt nem is kell bankodnod mert minek? Ha kesobb osszekoltoztok akkor az anyja ugy is ott lett volna a fiad sarkaban es a paroddal emiatt rengeteget veszekednetek. Leirom az en tortenetemet lehet hogy hosszu lesz. Mi meg mindig eggyutt vagyunk es nem akarunk szakitani az anyja miatt de majdnem igy lett! Mikor osszejottunk a parom sokat maszekolt meg akkor is amikor mentem hozza, termeszetesen az anyja miatt mert eroltette ( anyosomnak van egy szemefenye semmirekello veje aki szarba se nezi) es a parom vele jart maszekba ezert anyosomnal elszakadt a cerna amikor megmondtam hogy nem azert megyek hozzajuk hogy az anyjaval legyek ugyhogy vagy megy mindig maszekba vagy velem lesz. (Ingyen jart dolgozni tehat meg a penzt sem lehet rafogni). Aztan rendben szepen telt az ido mi egyre jobban ereztuk magunkat majd osszekoltoztunk. Azelott is akkor is es a mai napig belepofazik az eletunkbe. Engem lehordott nem is egyszer mindenfele ketszinu nonek (nemtudom honnan szedte) es akkor meg is szakadt a kapcsolatunk vele egy idore,a parom mellettemt hiaba szereti nagyon az anyjat.. Anyuka visszasirta magat es a paromnak az arany szive megkonyorult rajta es hogy ne veszekedjunk en is "megbocsajtottam" neki. Na azota ami letezik mindenbe bele szol abba hogy melyik munkahelyre menjunk dolgozni, mennyi fizetest kellene kapni, kinek mit illik es kell vennunk es mennyiert, azt is megmondta nekem hogy a baba a pocakomban kisfiu legyen (!!!normalis??!!!!)es meg sorolhatnam. Ebbol azt akartam kihozni hogy amiota eggyutt vagyunk a parommal 5 eve mindig es folyanatosan bele szol a dolgainkba de csak azert hogy az neki legyen jo. Amikor ott vagyunk mindig ugy mondja hogy gyere fiam csinaltam neked ezt azt egyel, engem meg sem kerdez es ezert inkabb nem is eszek sosem ott mert felhantorgatja, tudja hogy erre allergias vagyok de o annak orul ha en bosszalkodom (igy terhesen is). Tehat a lenyeg az hogy a paromrol igy tudom hogy szeret es mellettem van hogy nem a hulye anyja szava utan megy hanem velem marad minden aron, sokszor ereztem ugy hogy jobb lenne a szakitas csak hogy megmaradjon a beke es az anyjanak olyan menye legyen amilyet akar de inkabb harcolok amig lehet. Ha igazan szeretett volna a parod akkor nem az anyja utan ment volna, hiszen nem az anyja fog neki szulni es nem vele fog csaladot alapitani. Az ilyen anyuci lici fiat hagyd a fenebe mert nem vedett volna meg sosem es az anyosok hajlamosak kikezdeni a menyjeloltet.
2018. dec. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%
Fia*
2018. dec. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
A legbiztatóbb dolog az hogy rövidtávon fájni fog a dolog de hosszutávon tuti te jársz jobban hogy még most szétmentetek mert az anyja ha ilyen tipus élete végéig mérgezte volna a kapcsolatotokat.
2018. dec. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%

Igen közeli rokonomnak volt ilyen helyzete.

Ráadásul ott volt a közös gyerekük, 8 hónapos volt.

Fiatalok voltak, a fiú szüleinél laktak. A srác tipikus anyuci pici fia volt, anyós mindenbe beleszólt, kopogás nélkül jött - ment a szobájukban, mindent ő akart megmondani, hogyan csinálják a gyerekkel kapcsolatos dolgokat, milyen ruhát adjanak rá, stb.

A lány felvetette a költözést, a srác nem nagyon hajlott rá.

Aztán besokallt, mikor nem volt otthon senki, összepakolt, és hazacuccolt a babával. Akkor is mondta a fiúnak, hogy ez nem szakítás, de nem tud az anyósával együtt élni, döntse el, mit akar... Anyukát választotta.


Mi segített? Az idő, + a későbbi gusztustalan húzások segítettek, hogy lássa, nem kár érte.

2 évre rá ismerte meg a jelenlegi férjét, azóta van egy közös gyerekük is.

2018. dec. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%
Ilyen taknyos kölyöktől jobb is, hogy időben megszabadultál. Maradjon csak anyuka fenekében.
2018. dec. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
74%
Kérdező, egy tanács: Legközelebb árva fiúval kezdjél, komoly.
2018. dec. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
87%

Igen, bár már jó rég volt és fiatal voltam: én 20, a srác asszem 23.

Jobbára távkapcsolat volt, nagyon frusztrálta a srácot hogy én egyetemista voltam, ő meg a középsulit se fejezte be. Attól egy viszonylag normális srác volt kezdetben, de aztán elkezdett magából kifordulni ahogy látta hogy már nem a kis középiskolás csitri vagyok akinek játszhatja a nagymenőt és akit irányíthat. Én erre a fordulatra nem jöttem még rá, csak a feszkót érzékeltem és egy nagyobb veszekedés után időt kértem, pár napot,hogy gondoljuk át mindketten, mit és hogy szeretnénk.

Őszintén nem akartam vele játszmázni, úgy gondoltam lehiggadunk és megbeszéljük utána, nem volt bennem hogy 100% hogy szakítok vele.

Erre aznap este felhívott ordibálva az anyja(!), ilyen igazi anyatigris módon hogy mit képzelek magamról és ismeri az ilyen kis k.rvákat mint én, hogy játszadozok a fiával és menjek a p.csába. Elég durva volt mert én alapesetben egy udvarias, visszafogott ember vagyok és sose beszéltem tiszteletlenül a családjával, de ez a telefonhívás kemény volt. Persze köpni-nyelni nem tudtam.

A szóáradatából azt is kivettem hogy mondta a fiának hogy dobjon engem mert egy hülye liba vagyok, azt hiszem erre mondtam hogy oké és kinyomtam, tiltottam a számát.

Másnap szakítottam a sráccal, nem akartam ezt így folyatatni, mert egyértelmű hasonlóság volt közte és az anyja között, és tudtam hogy innen csak lefele van.

Szomorú voltam meg dühös, amikor utoljára találkoztunk cucccsere miatt már csak inkább szomorú, ő meg tök tahó volt velem.

Szerencsére hamar felszállt a köd a szemem elől és áldottam az eszem hogy időben kiszálltam.

Hogy az anyja ilyen hatással van valakire hogy inkább szakít, az nem egy normális, kérdező.

2018. dec. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!