Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ősszel volt az esküvőnk,...

Ősszel volt az esküvőnk, férjem szülei nem jöttek el. Nagyon rosszul esett ez, de túltettük magunkat rajta (kis esküvő volt, mindössze tíz fő). Most itt a karácsony, meghívtak bennünket,3 hete a családi ebédre. Mit tennétek?

Figyelt kérdés

Én úgy vagyok ezzel, hogy döntsön a férjem, én ebben alkalmazkodom. Ő nem szeretne menni.

Már mindegy, mert ez meg is mondta (megköszönte, és mondta, amikor hívtak a szülei, hogy nem megyünk.)

Ti mit tettetek volna?



2018. dec. 25. 07:00
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
72%

Okos enged szamár szendved? Most ezt komolyan gondoljátok? Szóval ha valaki belétek rúg, akkor önszántatokból még vissza is mentek több rúgásért?


Dehogy mennék, az élet túl rövid arra, hogy még olyanokkal is foglalkozzak, akik nyilvánvalóan utálnak.

2018. dec. 25. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
43%

Ha a férjem így döntött nem mennék. De én olyan vagyok aki leßarja azt, aki egyszer is alávág.

Soha nem bocsájtom meg, ha valaki féreg velem. Én ettől vagyok a komfortzónámban, ha bájologni kell a nekem ártókkal, az a hálálom.

2018. dec. 25. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
45%

11!


Sehol nem latok rugdosást leírva. Azt sem, hogy mi volt az oka annak, hogy nem mentek el az esküvőre, és arról sincs egy mukk se, hogy milyen volt az esküvő előtt a kapcsolat a férj és a szülők között, a kérdező és a férj e szülei között. Igen, alapesetben okos enged.

2018. dec. 25. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
11%
Férjed helyében én sem mennék szüleihez soha. Meghívnám őket évente párszor (pl. gyerekek születésnapjaira majd), aztán vagy jönnek vagy nem.
2018. dec. 25. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
25%
Ennyi sértődős, haragtartó embert... Nem csoda, hogy szinte már mindenki mindenkire haragszik, és mindenki mindenkit utál, mert nem képesek félretenni a sérelmeiket. Persze, már elvagytok emberek nélkül, elvagytok a négy fal közt a telefonotokkal. Azért ez nem főben járó bűn. Az én apósomék se jöttek el az esküvőnkre erdélyből, de ettől függetlenül nagyon jó a kapcsolatunk velük. Ők már idősek, soha nem voltak külföldön, és nem mertek elindulni egy 10 órás útra busszal. Nem dőlt össze a világ. Minden évben pár napot ott töltünk, nagyon kedvesek, szeretnek minket, és szeretünk ott lenni.
2018. dec. 25. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
56%

Jaj ez a sok megértő, angyalszívű, csoda emberi lény!

Menjetek már...

2018. dec. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
18%
Lazíts, 65%, a haragtartás tényleg nem jó szokás.
2018. dec. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
63%

Tapasztalatlanok vagytok, majd ha megcibál benneteket az élet ti is másképp fogjatok látni.

Nem kell mindenhez jópofát vágni és az ártó dolgokat ki kell zárni.

2018. dec. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
16%

Jajj, te szegény, szegény megtört, megcibált lélek.

Nem sokat ér a tapasztalatod, ha megérés helyett csak megkeseredsz tőle.

2018. dec. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
13%

Már értem hogy tud Orbán hatalmon maradni :D

Én max kajálni mennék, a desszert után még angolosan lekopnék. Tudod ki jópofizna még ezek után. Az én apósom és 1 sógornőm szintén nem jött el, mert külföldi vagyok (ők is, csak itt születtek 🤣), ezt el is fogadtam, ha hívtak, mentem enni 🤣. Meg dumáltam azzal akivel jóban voltam és kész. Jöhet a szokásos nullázás

2018. dec. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!