Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Kit szeretsz jobban, anyósodat...

Kit szeretsz jobban, anyósodat vagy apósodat? Ők szeretnek téged?

Figyelt kérdés
2018. dec. 27. 18:56
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
88%
Mindkettot egyforman, bar anyosommal voltak vitaink ennek ellenere jol kijovunk. Szeretnek persze, mindig mondjak hogy csaladtag vagyok
2018. dec. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Anyósomat. Ritka jó lelkű asszony volt. Imádni való, vicces, és ami a lényeg élte a maga életét. Sajnos 2 hónappal ezelőtt váratlanul meghalt. Nagyon hiányzik.

Apósomat utáltam. Ő régen meghalt, de senkinek nem hiányzik. Ja, Anyósom szeretett, mondjuk ő mindenkit szeretett, nem volt benne semmi rossz. Apósom utált, ahogy én is.

2018. dec. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
86%
Anyósomat kicsit jobban, de egyébként mindkettőt szeretem. Ők is szeretnek engem. Jól kijövünk (bár nem találkozunk túl gyakran)
2018. dec. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 Metionin ***** válasza:
88%
Apósomat. Sajnos ő csak egy bólogató kutya a nagyhangú parancsoláshoz szokott anyósom mellett, pedig amúgy nagyon jószívű, rendes ember. Anyós mindig is papucsként tartotta, ő egy anyagias, nagyszájú nő akinek csak a pénz számít. Ő azért nem bír engem, mert a családom nem gazdag és ezt sajnos mutatja is, és ennélfogva én sem rajongok érte.
2018. dec. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Apósomat. Após szeret, anyós nem.
2018. dec. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
86%
Az anyósomat.
2018. dec. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
58%
Mindkettejüket szeretem, de anyósommal közelebbi a kapcsolat. Remélem, h szeretnek, ennyi éven át nagyon megterhelő lenne nekik, ha csak megjátszanák :P.
2018. dec. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
55%

Szeretnek en is szerettem öket

de az utobbi par evben mar sok belölük

kb örülök ha minel kevesebbet kell velük lennem

2018. dec. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
55%
Anyosom picit jobban, de aposom is szeretem es en is oket.
2018. dec. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
55%
Egyiket sem, mindkettő eldobta a gyerekét, alkoholisták. A férjemet a nagyszülei nevelték fel, már csak a mamáját ismerhettem meg, és őt nagyon szeretem, őt tekintem anyósomnak.
2018. dec. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!