Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Van aki szerint ez normális?...

Van aki szerint ez normális? Szerintetek mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok, párom 21 éves, másfél éve vagyunk együtt és az anyja megkeseríti az életünket.


Távkapcsolatunk van és sajnos elég sok minden történt az utóbbi egy-két hónapban: nőtt a távolság, én a tanulásra koncentráltam, ő a munkára, eltávolodtunk, borzasztó sokat veszekedtünk és a vége az lett, hogy szünetet kértem. Nálunk bejött a szünet, végre tisztán láttuk a dolgokat, megbeszéltünk mindent és változtattunk, megbeszéltük, hogy folytatjuk.


Itt jött a képbe az anyja, aki minden útszéli k*rvának elmondott, hogy azért kérek szünetet mert másokkal akarok lefeküdni, stb., hogy csak kihasználom a fiát, mekkora papucs, hogy ezek után vissza akar jönni hozzám, stb. és hogy befolyásolom, manipulálom.


Hozzáteszem amikor még találkoztunk sosem volt egy rossz szava sem, játszotta a szuper anyóst, közben a hátam mögött mindennek elmondott, de sosem mondott semmit a szemembe.


És ez csak a dolgok egyik fele, ezt még talán valahogy el is lehetne viselni, ha nem "fenyegetné" a fiát olyan dolgokkal, hogy ha velem beszél vagy találkozik, akkor vele már nem kell beszélni (ilyen már volt, sehogy sem lehetett elérni, kikapcsolta a telefont is...) vagy hogy boldoguljon ahogy tud, mert azt a kevéske segítséget is amit adnak neki "megvonják". Olyan érzelmi terrorban tudja tartani a fiát, aki viszont szereti őket és szeretne velük jóban lenni, hogy az valami hihetetlen. Mindkettőnket teljesen kikészít ezzel a "játékkal"...


Nálatok volt ilyenre példa?


Szerintetek mit lehetne ezzel kezdeni?


(Köszi ha valaki eddig elolvasta, bocsi, csak jól esett kiírni magamból. :D)



2019. jan. 6. 01:11
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
64%

Volt,az anyja szex közbe is volt h haza rángatta,hisztizett sirva a telefonba mert ő nem tud egyedül aludni, a pasinak vele a helye nem egy k va lakásába.. Valláskárosult dugatlan nő volt. :D Párszor bejátszotta ezt, meguntam mikor visszajött bevolt neki csomagolva. 20 vagy ne baxd el az a szép éveidet egy töketlenre akit anyuci beidomított..

40N

2019. jan. 6. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
81%
Keresni egy másik pasit. Anyuka vígan élhet még 20-30 évet, annyit akarsz így élni? Most szállj ki amíg lehet, mert tönkre fog tenni. Magának akarja a fiacskáját és ezek szerint az enged is neki. Így akarsz élni még 10 év múlva is? Esetleg gyerekkel? Mert ha nem akkor mi értelme folytatni?
2019. jan. 6. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

(Párom 22 éves*, nézzétek el, hajnal van ^^”)

Mindenképpen szeretnék kitartani mellette, nagyon szeretem, csak egyszerűen az anyját kéne valahogy észhez téríteni.

Kiderült, hogy Facebookon nézegeti mi van velem, meg anyukám miket tesz fel (pl. képet, hogy hol vagyunk, kivel vagyok a képen), nagyon ráér, úgyhogy onnan már letiltottam, anyumnak is mondom majd, de ez már szánalmas, hogy azt figyeli mibe lehet belekötni. :D

2019. jan. 6. 01:58
 4/26 anonim ***** válasza:
55%
Vegyél neki vibrit.. Ezek nők mind d atlanok és a fiaikra vetitik rá a férfi képet..
2019. jan. 6. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
47%

Nem hiszem tavkapcsolatban, nem tart sokaig vagy huzavonaval mint a tied.

Szerintem anyuka is Igy latja, sot ugy is gondolja, hogy ugraltatod a fiat.

Ha szunetet kersz, aztan meggondolod magad, egy kivulallonak Igy is tunhet.

Mondjuk nem ertem, ya tavkapcsolat mi az istenen tudtok veszekedni/hisztizni? Egy tavkapcsolatban mindket felnek meg van a kulon elete, en ezeket nem is hivom kapcsolatnak, csak baratsagnak.

2019. jan. 6. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
91%
Ezeket, hogy miket mond a hátad mögött, a fiacskája mondja el neked?
2019. jan. 6. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Igen.
2019. jan. 6. 07:28
 8/26 anonim ***** válasza:
23%

Egészen addig sajnáltalak, hogy milyen rossz anyóssal vert a sors, míg ez a facebook-os dolgot nem írtad.

Innen látszik, hogy nem csak Ő a kötekedő, hanem te is!

A Facebook épp arra való, hogy meg lehessen nézni, hogy mi van az ismerősökkel. Nem nézeget, hanem, ha ismerősök vagytok, látja, ha akarja, ha nem.

Letiltottad, mint akinek titkai vannak?

Ezek után mért vársz szeretetet, támogatást, megértést tőle?

Az pedig, hogy egy fiú szereti a szüleit, nem bűn! Sőt!!

Én úgy látom, hogy nem az anyuka akar közéd és a fia közé állni, hanem inkább te szeretnél a fiú és az anyja közé állni!

Vajon miért?

Anyukát nem tudod úgy kábítani mint a fiát és ez nem tetszik neked?

2019. jan. 6. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
74%

1. A barátoddal közölni, hogy ne hordja a pletykákat, erre nem vagy kiváncsi.

2. Az anyját letiltani a közösségi olda(ak)on neked is meg anyádnak is, akkor nem látja, miket írsz bárkinek is.

3. A fiúnak megmondani, hogy vagy az anyjával akar lenni, vagy veled, ha az anyja zsarolja, akkor miért hagyja????


4. Szerintem ennek a kapcsolatnak nincs jövöje, mert a barátod még kisfiú, aki nem tud leválni az anyjáról és valószínüleg sosem fog, ha most nem lép!

2019. jan. 6. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

#8: Nem várok semmilyen szeretetet az anyjától. Ahogy elköltözött otthonról párom, minden jó volt. Nem kellett találkozni a szülőkkel, én éltem az életem, ők élték az övéket. Egyszer én találkoztam barátommal, egyszer ő a szüleivel. Ezt szeretném most is...

Lehet véleménye, okés, mindenkinek van. De az, hogy rá próbálja kényszeríteni a fiát, hogy szakítsunk... ez a része nem tetszik. Miért nem tud a saját dolgával foglalkozni?

Az én szüleim és el szokták mondani a véleményüket, de attól még nem szólnak bele mi hogy legyen, az én életem, rám hagyják a döntést.

2019. jan. 6. 08:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!