Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért szól bele mindenbe?

Miért szól bele mindenbe?

Figyelt kérdés
Anyósom mindenbe beleköt. Hanem takarítom le a párom íróasztalát, vagy ha nincs huzat a takarómon, vagy ha nincs letakarva az ágy......a házimunkába állandóan. Múltkor is itt volt, aztán mondta "szeretném ha felállnál most, aztán egy szivaccsal letörölgetnéd az íróasztalt. Mondtam majd később megcsinalom ha lesz kedvem. Erre megsértődött. (Nem vele élünk...de akárhányszor jön,mindig beleszól valamibe....)
2019. jan. 10. 21:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%

Akkor megmondod h otthon magyarázzon lehet kifáradni és nem kell jönni rendezkedni más otthonába,ő még abba él h a nő csicska.. Én eleve időbe helyre rakom ezeket a dolgokat embereket... Senki nem nő a fejemre nem terorrizál dologtalan nyugdijas,szolgalelkü anyos ,szomszéd néni bácsi,senki..

36N

2019. jan. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%
Te meg mondd neki anyuka azt szeretném ha kinyitná az ajtót és kifáradna rajta. Tudod ki tűrné a saját házamban.
2019. jan. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
93%
A sajat hazatokba ne pattogjon, nyugodtan mond meg neki hogy ez a ti hazatok ugy eltek ahogy akartok es akkor takatitasz amikor akarsz. Ne hagyd magad mert jobban rad fog szallni az enyem is ilyen aztan egyszer mikor mar elszakadt a cerna 3 ev okoskodasa utan akkor megmondtam neki a magamet es azota csend van
2019. jan. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Már volt hogy visszaszóltam neki, hogy attól még hogy a pasija után takarít, én nem mindig fogom a kicsi fiacskája asztalát letörölgetni.

Meg párom nem is várja el tőlem, aztmondta az az ő asztala, tehát ő dolga ez...

Nevetséges.

Annó gyerekkoromba nem így nevelkedtem. A szuleim mindig megosztották a házimunkát. De ez a nő állandóan a takarításról beszél...

2019. jan. 10. 21:29
 5/15 anonim ***** válasza:
30%
Ha b.tat az anyós ilyenekkel, akkor nem szólok egy szót sem, mintha meg sem hallottam volna. így észreveszi magát.
2019. jan. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
57%

Lehet irigy h ma már munkamegosztás van,mondjuk anyám se volt cseléd sőt nagyanyám se,de a szolgalelkü téged tart selejtnek,és játsza a mártirt..

36N

2019. jan. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Hát nem bírom elviselni mikor idejön. Mert irritál a jelenléte, vagy már szimplán az is ha a páromat telefonon felhívja...

Meg állandóan kritizál mindenkit hogy hogy néz ki,pl az utcán. Közbe ő is egy bocsánat nem akarok sérteni senkit, dagadék.

Édesanyám sem bírja,meg is mo dta ha egyszer unokák lesznek, valószínűleg o sokat fog anyósommal veszekedni.

Hát ha a gyereknevelésbe beleszól, akkor azért már harapni fogok.

2019. jan. 10. 21:54
 8/15 anonim ***** válasza:
87%

Elmondod neki hogy ő a ti lakásotokban nem diktál!

Nekem is ilyen volt az anyósom amikor összeköltöztem a párommal aki már a férjem, de amikor átjött mindent kritizált hogy mi nem tartunk soha sem rendet meg elrontom a fiát mert ő nem ilyennek nevelte stb... és majd ő nekem megmondja mit hogyan kell csinálni. Mondanom sem kell hogy a kijelentés után úgy lehordtam ahogyan illik, nem tűröm senkitől hogy beleszóljon az életünkbe, és az sem érdekelt hogy fél évig hozzám sem szólt. A férjem akkor nekem adott igazat majd ő is elbeszélgetett vele rá is megsértődött pár hétig de nem érdekelt utána sem mit szól ahhoz amit itt lát amikor átjön. Nem volt rendetlenség elmosatlan edényeket sem hagytunk a mosogatóba, csak megesik az hogy picit poros a padló mert heti egyszer porszívózunk, felmosunk. Az íróasztalt sem töröljük át naponta mert felesleges, ha összepiszkoljuk eltakarítjuk. Portörlésre meg heti egyszer kerül sor általában. Az ágyat sem tesszük rendbe, meg nem takarjuk le mert egyrészt értelmét nem látjuk, másrészt rajtunk kívül senkinek semmi keresnivalója nincs ott bent. Aztán utána megbékélt és már nem szól bele a dolgainkba.

A férjem bátyja mesélte hogy náluk abba is belekötött hogy túl gyorsan kavargatja a levest a fazékba, meg nem eleget kavarja, meg abba is beleszólt náluk hogy söprés helyett miért a porszívót használja például a sima padlón amikor a porszívó hatékonyabb olyan részeken ahová a partfis nem fér be például.

2019. jan. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Jézusom!!! Ez nagyon túlzás kedves utolsó.

Akkor úgy tűnik eléggé rend meg takarítás mániások ezek az anyósok. :/

Amúgy az ágyat azért kell letakarni,mert kutyáink vannak...de azért ő ugyan úgy ráteszi őket az ágyra. Multkor is szóltam ne tegyetel a kutyát,mert nem mehet fel....(előző nap pisilt rá az ágyra) ritrig rátette.... aztán meg pizzát adott nekik...mo dom mit csinál!? Pizzát ne szoktasson a kutyákra csak úgy...majd ha MI úgy gondoljuk, akkor adunk nekik.... konkrétan míg elmentem wc-re, egy fél pizzát bezabáltak...

2019. jan. 11. 00:04
 10/15 anonim ***** válasza:
46%
Nnnnna, ezért beszéltük meg párommal előre hogy ha összeköltözünk a családjából senki nem léphet be (az ő ötlete volt), az én szüleimé a lakás szóval őket nyilván nem tiltjuk ki de szerencsére nem is azok a fajták aki kezt bejátszák, de ha valaha fel kell engedni párom bárkijét és elkezdi nyugodtan közlöm hogy nem ő lakik itt, nem az ő lakása, ha nem tetszik ott az ajtó szíveskedjen használni.
2019. jan. 11. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!