Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Milyen bosszantó, beszólogatós...

Milyen bosszantó, beszólogatós após-vő sztorik történtek a ti családotokban? Ha már mindig csak az anyósokat szidják. Most vesézzük ki az apósok gusztustalan beszólásait a vejük felé.

Figyelt kérdés
2019. jan. 11. 12:27
 1/6 anonim ***** válasza:
87%

Poénkodni szokott a párom es apum, de egy beszólása volt, amin rendesen kiakadtunk. Éppen nagyon sok dolgom volt, és kicsit feszült voltam. Erre apám a páromnak: mi van, arra nem vagy képes, hogy rendesen megb...d a lányomat, hogy ne puffogjon itt nekem?

Egyből nekiugrott a család...amúgy nekem anyósommal jó a kapcsolatom, és a páromnak is a szüleimmel.

2019. jan. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%

Családban nem sok ilyenről tudok, mert a problémásabb egyének legtöbbször a "fiú" családjában voltak / sok esetben előbb meghalt apuka, mint hogy konfliktusra került volna sor. Ill. sok vő ismerősöm van, akinek szintén anyóssal van baja, és nem apóssal.


Ugyan nekem nőként csak férjjelöltem volt, addig, amíg együtt voltunk, kulturáltan viselkedett párom is, apám is, max. négyszemközt elmondták teljesen normális hangnemben, mi nem szimpatikus nekik. Amúgy egyiküknek sem volt 100%-ban igaza és "helyre is tettem" őket.


Munkatárstól hallottam ilyen sztorit, hogy a feleségét kb. semmibe nem nézik a családban, mert a nővére a kedvenc, és amikor kiderült, hogy gyereket várnak, vmi olyan megjegyzést elejtett após, hogy "lehet, rá kellene nézni, hogy nevelitek a gyerekeket, mert ha a Katin múlik, huhú..." (ezzel arra utalva, hogy a lány buta). Na akkor a munkatársam, aki egyébként egy tök jámbor pasas, lekiabálta a fejüket, hogy így nem beszélnek a feleségéről többet és elmennek a fenébe,

2019. jan. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%
Engem egyszer apósom a szemem láttára pofozta fel a feleségem, rászóltam, de én is kaptam.
2019. jan. 13. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azta… Ez durva.
2019. jan. 13. 21:47
 5/6 anonim ***** válasza:
50%

Após jó ember de full depressziós s annyira nem figyel oda milyen bántó tud lenni, hogy az csúcs.

-Elmegyünk farsangi buliba, majd x idõre itthon leszünk.(sosem járunksehova, nem iszunk alkoholt 30 évesen s a hely 2 utcára volt tõllünk)

-Majd fejbevernek titeket a felszedett utcakõvel tudom ám így megy ez.


Bevásároltam,takarítottam, megfõztem heti többször rá s fiára. Egyik nap magamnak is készítettem fõzeléket.

-Nem vagy családtag nemtudod mit hogy szeretünk. Meglátszik nincs nõ a háznál aki tudná mibõl mit szeretünk. (Ez jólesett 2 év gondoskodás után, mikor a párom úgy eszi a fõztöm mint kacsa a nokedlit s nem gyõzi dícsérni.)


Fáradt voltam 12 óra munka után s átfagytam teljesen este mire odaértem.

- Miben fáradtam el az nem munka(szoc.terület) illetve nyápicok vagyunk mert nincs is hideg,(-9fok széllel)


-Hányinherkeltõ kajaszag van a házban, kitárt ajtót,ablakot.

(Sima cukorborsót fõztem köretnek magamnak.)

2019. jan. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
56%

Én nem tudok arról, hogy az apám beszólt volna 15 év házasság alatt volna a férjemnek, de én kaptam az ívet apósomtól rendesen, amíg beszélő viszonyban voltunk.

- a családi ebédeknél rendszeresen megkérdezte a tizenéves sógornőim és a férjem előtt, hogy nem lóg-e bele a csöcsöm a levesbe,

beférek-e a székkel az asztal és a fal közé, látom-e a mellemtől a tányért

ha bemegyek valahová köszönnek-e előre a mellemnek, mert az 1 perccel hamarabb érkezik,

tudok-e ekkora mellekkel hason aludni vagy csak fekszem az ágyon hanyatt, stb.


Ezek voltak a legenyhébbek, mert ekkor csak poénkodni próbált. Mikor ivott, mondott durvábbakat is.

2019. jan. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!