Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Téged bosszantana ez?

Téged bosszantana ez?

Figyelt kérdés
Anyósjelölt kijelentette páromnak, hogy ha esik a hó, mehet át havat seperni. Nem egy városban lakunk, kb 20km. Nincs 10 méter se a járda+ kocsibeálló. Nem tehetetlenek vagy ilyesmi.
2019. jan. 15. 19:30
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
11%
Nem bosszantana, mert nem mennénk. ;) Hétköznap van, dolgoztunk egész nap, nem megyünk itthonról sehova, csak befele az ágyikóba.
2019. jan. 15. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
59%
Utolsó! Mi lenne, ha nem írnád le azt, amit én egyszer már leírtam?
2019. jan. 16. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
66%

Azért gondolkozzunk már! Ilyen alapon akkor átmehetne a menyecske nagytakarítani az anyósékhoz (mert ugye azt is könnyebb nyilván egy 30-40 közöttinek, mint egy hatvanasnak. Én azt mondom, ha egészséges az a szülő, akkor nincs akadálya annak, hogy ellapátolja/söpörje a havat a háza előtt. Anyukám 70 évesen is megcsinálta magának (mi 150 km-re lakunk, nővérem meg külföldön).

Itt az utcánkban is (Bp. agglomerációjában) idős emberkék lapátolják a maguk háza előtt, senki nem a gyerekét rángatja ide (megint más lenne, ha egymással szemben laknának pl.)

2019. jan. 16. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
49%

Nem tudom.50 vagyok, de eret vágnék, ha 10 ev múlva annyira lepukkantnak érezném magam, higy a fiaimat csicskáztassam.

Ez szimpla hatalmi harc anyósjelölt részéről.

Az én anyósom és anyám, már 40 évesen eljátszották a nagy halált.

2019. jan. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
66%

Én 67 vagyok, de már 20 évvel ezelőtt sem lapátoltam havat.

A hólapáttal eltolok a kocsibeállón egy sor havat, hogy a postás a ládához férjen, a többi meg maradt ahol volt.

Ahogy a szomszédasszonyom mondta:

Lapátolja a rossebb, majd eltakarítja aki odatette!

Igaz, mi falun élünk (Pest megye), nincs is igazi járda, füves út van a házak előtt, nyáron is mindenki az úttesten közlekedik.

De ha lenne járda, akkor sem a gyerekemet rángatnám (az enyém 50 km-re lakik) hanem keresnék egy ráérőt és 1-2 sörért letakarítaná.

2019. jan. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
54%

25 vagyok, de hogy a kérdésre is válaszoljak:

Nem bosszantana, felőlem mehet ha akar, döntse el maga!

Biztos nem szólnék bele!

2019. jan. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem itt az a baj,ami nálunk is..."kedves" mama nem tud kérni,mert letörne a nyelve.Helyette utasít már-már parancsol.Tedd/tegyétek amit mi:le kell sz@rni.Ettől se jobb,se rosszabb nem lesz a helyzet,de a lelkednek jót tehet😉
2019. jan. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
50%

Te bosszankodsz a csávód helyett Kérdező?

Ha őt nem bosszantja és szívesen megy, akkor téged miért zavar? Nehogy már abba a 10 méterbe belepusztuljon és talán szívesen tölt valamennyi időt a szüleivel. Eszik valamit, isznak egy kávét, beszélgetnek ezalatt, aztán megy hozzád.

2019. jan. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
55%
Én sok éve Angliában élek, nem sűrűn esik a hó ( most sincs) de ha van, akkor sem lapátolja el senki a háza előtti járdán. Én pár éve lelkesen lapátoltam, és a szomszédom nézett nagy szemekkel, mégis mi a fenét csinálok. Mondom, hogy azt amit otthon Magyarországon mindenki. Ellapátolom a havat, hogy nyugodtan tudjanak a gyalogosok is menni. A szomszéd azt tanácsolta, hogy ne csináljam, hagyjam a havat ahogy leesett, ugyanis ha valaki a hóban elesik így járt. De ha ott esik el a házam előtt ahol ellapátoltam a havat, beperelhet, hogy miattam esett el. Az angolok szerint nagyobb eséllyel esel el egy ellapátolt területen ami csúszik, mint a havon. Megfogadtam a tanácsát, azóta ha esik a hó marad. Sajnos az angolok sok mindenben átestek a ló másik oldalára, főleg a szabályozások terén.
2019. jan. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Köszönöm a válaszokat igazából nem veszekedést akartam de mindegy. A páromról van szó
2019. jan. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!